Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Też mam pakiet familijny hd+ extra hd + sport hd, dzwoniłem, i jeżeli chcę mieć paczkę nowe kanały oprócz tych dodanych (food, mtv, viasaty) to trzeba wziąć umowę od nowa. Facet zaproponował Familijny max hd + film hd+ sport hd i dekoder z nagrywarką, coś tam około 74 zł razem, ale czy te nowe kilka kanałów jest warte bawienia się w nowe umowy i płacenia o 20 zł więcej... I tak mogę się założyć że większość ludzi będzie te bbc oglądała przez 2 - 3 % czasu oglądania tv. Mam cp od maja i sam widzę że są programy, których nie oglądałem dłużej niż przez 5 min. Wiadomo że najczęściej ogląda się te podstawowe kanały, czy to informacyjne, czy ogólnotematyczne, muzyczne też, potem dopiero jakieś programy na temat. . Ja tam zostaje przy starych pakietach. Mam gdzieś to czy mam np 85 czy 98 kanałów, wiem że w tych pakietach co mam , mam to co mnie interesuje i nie potrzebuje bbc, bo po prostu nie oglądam. Czy gdzie indziej za powiedzmy 49 zł jest lepiej, pod względem tematycznym ? ( nie mówię o znaczkach HD ) . Tak czy inaczej , dla posiadaczy starych pakietów - nie ma co płakać, no chyba że ktoś full opcje płaci to co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Też mam pakiet familijny hd+ extra hd + sport hd, dzwoniłem, i jeżeli chcę mieć paczkę nowe kanały oprócz tych dodanych (food, mtv, viasaty) to trzeba wziąć umowę od nowa. Facet zaproponował Familijny max hd + film hd+ sport hd i dekoder z nagrywarką, coś tam około 74 zł razem, ale czy te nowe kilka kanałów jest warte bawienia się w nowe umowy i płacenia o 20 zł więcej... I tak mogę się założyć że większość ludzi będzie te bbc oglądała przez 2 - 3 % czasu oglądania tv. Mam cp od maja i sam widzę że są programy, których nie oglądałem dłużej niż przez 5 min. Wiadomo że najczęściej ogląda się te podstawowe kanały, czy to informacyjne, czy ogólnotematyczne, muzyczne też, potem dopiero jakieś programy na temat. . Ja tam zostaje przy starych pakietach. Mam gdzieś to czy mam np 85 czy 98 kanałów, wiem że w tych pakietach co mam , mam to co mnie interesuje i nie potrzebuje bbc, bo po prostu nie oglądam. Czy gdzie indziej za powiedzmy 49 zł jest lepiej, pod względem tematycznym ? ( nie mówię o znaczkach HD ) . Tak czy inaczej , dla posiadaczy starych pakietów - nie ma co płakać, no chyba że ktoś full opcje płaci to co innego :)

Ale universale by się przydały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zadzwoniłem zmieniłem umowe stare premium z vod za 99 zl na nowe premium za 89,90 w ciągu 3 godzin powinienem miec wszystkie kanały. Zobaczymy. Dodam że 15 grudnia kończy mi się umowa. 4 miesiące gratis i reszta po normalnej cenie na 15 miesięcy.

Może to marne pocieszenie ale ja czekam od wczoraj na uprawnienia i nadal brak :-):-) pewnie niosą je dzielne mrówki na grzbietach a że do stolicy mam około 150km to pewnie jeszcze trochę poczekam. Odbiornik od 24 godzin gra już na kanale "Dla abonentów" a repertuar tam nie za ciekawy :-):-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Te kanały to jedna wielka ściema! Polsat pogubił się w pakietyzacji i ma problem z nadawaniem upranień. Wczoraj w godzinach popołudniowych podpisałem nową umowę na Familijny Max HD + Film HD + Sport HD i miałem mieć wszystkie nowe kanały oprócz świecących (Viasatów, Polsat Food i Mtv Rocks) do 3 godzin do czasu nadania uprawnień na te nowe pakiety. Jest już 25 godzin po podpisaniu umowy a ja nic nie mam oprócz "tego kanału nie ma w Twoim abonamencie". Dzwoniłem 4 razy na Party Line i za każdym razem miałem zgłoszenie ponowienia nadania uprawnień do 3 h. Zadzwonie po raz 5-ty i wypowiem wczorajszą umowę na podstawie niewywiązywania się z warunków umowy. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdołałem??? Normalnie zmieniłem warunki umowy, czyli między innymi podpisałem umowę słownie, która tak samo jest zobowiązująca jak w salonie. Ta umowa w ciagu 14 dni trafi na mój adres zameldowania w formie pisemnej, której oczywiscie nie podpisuję gdyż jest to potwierdzenie sporządzenia umowy telefonicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodze sobie na fanpage cp mysle moze bedzie cos nowego jakas informacja ale odpowiedzi cp są tylko dwie prosze dzwonic do bok lub odsyłam do strony cp tam sie wszystkiego dowiesz heh zabawne a najbardziej śmieszy mnie ostatni wpis gdzie sie zachwycają 20 kanałami i pisze Już możemy oficjalnie pochwalić się naszą nową ofertą :)!gdzie zdecydowanie ten usmieszek na koncu swiadczy o tym ze wiedza ze robia nas w wała i sami z siebie sie smieją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zadzwoniłem zmieniłem umowe stare premium z vod za 99 zl na nowe premium za 89,90 w ciągu 3 godzin powinienem miec wszystkie kanały. Zobaczymy. Dodam że 15 grudnia kończy mi się umowa. 4 miesiące gratis i reszta po normalnej cenie na 15 miesięcy.

Może to marne pocieszenie ale ja czekam od wczoraj na uprawnienia i nadal brak :-):-) pewnie niosą je dzielne mrówki na grzbietach a że do stolicy mam około 150km to pewnie jeszcze trochę poczekam. Odbiornik od 24 godzin gra już na kanale "Dla abonentów" a repertuar tam nie za ciekawy :-):-)

 

2,5 godziny świecą wszystkie nowe :jupi: VOD też :brawo: Czyli pani z info dobrze załatwiła sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...