Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie niby miałyby się rozpocząć testy :?: bo chyba nie na tych zapchanych TP, co :?: przecież nie powinni dawać kanałów SD tam gdzie nie odbiorą ich zwykli abonenci, Ci którzy posiadają dekodery bez obdługi DVB-S2 i MPEG-4. Może jeśli nie posiadacie dekdoerów z HD to właśnie nie możecie sprawdzić na jakieś częstotlowiści i nawet PID'ów nie ma. CP nie ma tak łatwo jak N-ka, że może sobie pozwolić na danie kanałów w SD na TP. w DVB-S2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Echostarze 606 na liście CP pojawiły sie nowe testy Test HD-1 Test HD-2 Test HD-3 Test HD-4. Są także takie testy jak techniczny test_P - PLAY TV i Test Radio 2 - Roxy FM . Zastanawiam się co jest na testach z 11.158v27500 .

 

Ktoś mi powie dlaczego na Cp niema TVP 3 ani TVN BIZNES i jeśli zmienia karty to czy będzie nowe oprogramowanie , i nowa szta graficzna dekoderów np.wyświetlaczy. :D

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o TVP3 to CP nie jest w zbyt dobrych stosunkach z TVP i nawet TVP1 oraz TVP2 są przez to brane z nadajników naziemnych a nie bezpośrednio od TVP, ale czemu CP nie wziął jeszcze TVP3 z tego źródła to nie wiadomo.

Natomiast TVN CNBC Biznes zostało uznane przez część osób w Polsacie że stanowi zbyt poważną konkurencje dla ich kanału TV Biznes.

 

Co do wyglądu menu ekranowego to można się spodziewać przy okazji wymiany kart także aktualizacji oprogramowania w którym zapewne znajdą się jakieś kosmetyczne zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV 1000 nie ma w familijnym tylko w pakiecie Film..ot takie małe sprostowanko..poza tym powyżej 65-70zł zł nie ma już co porównywać...bo jeśli kogoś stać na więcej to Cyfra raczej jest bez konkurencji

 

Ja nie mam pakietu Film, ale jakoś nie mam problemów z odbiorem TV 1000 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest jednak ze abo przybywa jak grzybow po deszczu.Pomaga pewnie tez fakt wywozenia CP za granice kraju.Znam naprawde wiele osob poza granicami-GB,Hol,Irl i wiekszosc z nich ma u siebie odbiorniki CP

To się zgadza. Bardzo wielu ludzi odbiera CP w Anglii i Irlandii, jest tu dużo popularniejszy niż cyfra głównie dlatego że umożliwia odbiór Polsatu 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tvp 3 Regonałna jest niekodowana na astrze CP mogłyby się wysilić i go ściągnąć na miejsce tego PLAY TV na tp.12.188.Tak samo z TVP HISTORIA!!

Przecież ja PLAY TV wchodzi za PLAYBOJ to może zastąpić jego miejsce na tp.12286. Czy Ci ludzie z Cyfrowego Polsatu myślą , powinni wydawać pieniądze na nowe kanały a nie na głupie karty. Co im z tego jak za miesiąc ich rozpracują Nagravision3.Cyfra zmieniała karty paręnaście lat temu i jakoś nie zmieniają kart. Niby system Nagravision jest taki dobry a wytrzymał tylko 2 lata . A seca2 cyfry jest w cyfrze dobre 6 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat pracuje nad nowymi kanałami

Zygmunt Solorz-Żak, właściciel Polsatu zapowiedział w wywiadzie dla Gazety Prawnej, że słoneczna telewizja zamierza uruchomić kilka nowych kanałów tematycznych, które powstaną we współpracy z polskimi i zagranicznymi firmami. Nie nastąpi to jednak w tym roku.

 

-Rozwijamy przede wszystkim nowe technologie i kanały tematyczne. Zainwestowaliśmy już w HD. Najpierw ruszy w tej rozdzielczości Polsat Sport, powoli przygotowujemy do tego Polsat - powiedział Solorz-Żak.

 

Właściciel Polsatu zapowiedział również, że za 3-4 miesiące wystartuje kanał informacyjno-biznesowy, który powstaje na bazie TV Biznes. -Zainwestowaliśmy w nowy newsroom. Jego pełne wdrożenie, wyszkolenie dziennikarzy, wszystkie przygotowania potrwają jeszcze trzy, cztery miesiące. Chciałbym, żeby był rentowny maksymalnie w trzy lata - dodał Solorz.

 

Cały artykuł

źr. tvpolsat.info

Ciekawe rzeczy nie powiem ale 3-4 miesiące na uruchomienie kanalu info to trochę długo a obiecywali go dużo wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to bardziej ciekawi, a może śmieszy ten cytat (z tego samego artykułu):

Zygmunt Solorz-Żak planuje także zwiększyć dostępność programów Polsatu. -Dążymy do tego, aby nasze programy były jak najszerzej dostępne przez wszystkie inne sieci dystrybucji, np. komórki, internet, platformy multimedialne - powiedział właściciel Polsatu.

Jak tak mu zależy, to niech Polsat trafi na C+ i Nkę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...