Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za off top. ale jak już temat na chwilę skręcił w kierunku programów TV chcę się spytać. Czy są u nas jakieś strony na których wszystkie wybrane przez siebie programy TV pokażą się na jednej stronie? Tak jak na przykład na tej czeskiej:

http://tv.sms.cz/index.php?P_id_kategorie=56456&P_soubor=televize%2Findex.php%3Fdatum%3D2007-09-18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wrażeniem :shock::lol:

to jak prezentuje sie obecnie ich strona- to chyba najlepszy "produkt" jaki CP udało się zrobić w ostatnim czasie, mam nadzieję że teraz pora wziąć się za ofertę programową - w niej też można się czymś popisać :wink: a pora ku temu najwyższa i niekoniecznie mówię na temat HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam codziennie patrzę na wasze forum i codziennie widzę taką zażartą walkę która platforma lepsza nie wytrzymałem wszedłem na strony wszystkich platform i dokonałem dokładnych oględzin Wykład będzie długi więc pewnie mało osób to przeczyta

Zaczynamy od najniższych pakietów

Cyfrowy Polsat Pakiet Mini:cena 9.90

Cyfra plus Pakiet powitalny 18zł

różnica w Cp jest Polsat, Polsat 2 i PZiU

w Cyfrze jest tvp3 Mini Mini i Tv Puls

Zakładam że w pakiecie Mini jest też Tv Biznes i 4fun tv a także ITV bo je odbieram bo jest FTA różnica 8 zł

Nka najniższy abonament 32zł

Cp Familijny 35zł

Cyfra + podstawowy 38zł

Różnica Cyfra Plus Tvn Cnbc Biznes Hyper Zigzap Extreme Sports Planete MTV, Tvp3 Hallmark, Ale kino Mini Mini

CP Animal Plane t wszystkie Discovery E Carton Network Jetix Disney Channel Axn Wedding Tv Polsat 1,2 PZiU Polsat Sport TV 100

Cyfra plus P.Komfortowy 58zł

CP :evil::evil: Relax Mix 49.80

różnica: C plus Tvn cnbc Biznes, Ale kino Hallmark Zigzap Mini Mini Kuchnia Tv NGC Planete MTV2

CP Wszystkie AXN 2 Discovery Zone Europa Romantica Wszystkie Polsaty, Kino Polska Travel Channel E Weeding Tv Boomerang Jetix play

 

Prestiżowego nie porównuje teraz porównam kanały tematyczne

Sport:Pod względem piłki nożnej bezkonkurencyjny Canal plus

Ale Polsat ma lige holendarską część włoskiej portugalską Mecze eliminacyjne do Euro Samo Euro i kanały klubowe drużyn angielskich czyli teorytycznie mecze najlepszych drużyn można obejrzeć w obejrzy Polsat ma równiież Formułe 1 Polską ligę koszykówki i siatkówki których nie ujrzysz na C plus Sport

Film: Bezkonkurencyjna Cyfra plus

Kultura Nauka po równo

Muzyka raczej po równo

Maxymalny abonament w Cyfrze ok 200zł( poprawcie jeśli się mylę

CP 59.80+Playboy TV 12.90=71zł

Względy Technologiczne

Canal Plus nadaje filmy w 16:9 część w HD Sport to Samo

Polsat Sport nadaje od niedawna większośc w 16:9 HD na razie brak ale Kanały HD w przygotowaniu

Jak ktoś ma ochote niech dopisze jeszcze nke i porówna ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...