Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bardziej zaczynam się przekonywać do tego że jest różnica finansowa

 

Otóż może TVP udostępnia je za darmo, ale tu kłania się miejsce na satelicie

być może CP chce by TVP płaciła za to miejsce? CP nie chce płacić za miejsce innym operatorom?

 

 

Pamiętacie super niespodziankę w HD na mistrzostwa świata w RPA?

ja pamiętam

wygląda na to że będzie powtórka z rozrywki

 

CP jest za bardzo chciwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iko

Ten news musiał być w takiej formie bardzo krótko. Zresztą nie wiem czemu w dniu 28.05.2012. Cyfrowy Polsat podawał tą informację w czasie przeszłym. Jeśli faktycznie na swojej oficjalnej stronie internetowej podali informację o dołączeniu TVP1 HD i TVP2 HD do swojej oferty, to się ośmieszyli i zakpili ze swoich klientów. Niemniej, ja czytałem wypowiedzi pani Olgi Zomer sprzed 1 czerwca 2012 roku i w nich nigdy nie pojawiło się stwierdzenie, że wszystko już jest dograne i kanały pojawią się wtedy a wtedy, a jedynie, że są prowadzone rozmowy na temat ich dołączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 mln abonentów największego operatora SAT nie obejrzy EURO na kanałach publicznej jedynki i dwójki w jakości HD ? To jest mało śmieszne. Poważnie piszę że to kompromitacja, konkurencja udostępnia te kanały już począwszy od pakietów socjalnych ... C+ od START HD i n od Domowego HD w NNK, a CP ? A CP robi sobie jaja jak na razie :) Na miejscu abonentów słałbym już wypowiedzenia. No tak, ale przecież tylko garstka wie co się dzieje. Reszta jest niezorientowana bo się nie interesuje żywo tematem i myśli że kanały te dostępne są co najwyżej w jakiejś tam naziemnej cyfrówce, eh ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iko

Ten news musiał być w takiej formie bardzo krótko. Zresztą nie wiem czemu w dniu 28.05.2012. Cyfrowy Polsat podawał tą informację w czasie przeszłym. Jeśli faktycznie na swojej oficjalnej stronie internetowej podali informację o dołączeniu TVP1 HD i TVP2 HD do swojej oferty, to się ośmieszyli i zakpili ze swoich klientów. Niemniej, ja czytałem wypowiedzi pani Olgi Zomer sprzed 1 czerwca 2012 roku i w nich nigdy nie pojawiło się stwierdzenie, że wszystko już jest dograne i kanały pojawią się wtedy a wtedy, a jedynie, że są prowadzone rozmowy na temat ich dołączenia.

Ten news został upubliczniony dopiero 1 czerwca, wcześniej nie był widoczny. Coś w ostatniej chwili posypało się w negocjacjach. Informacji o konkretnej dacie nie potwierdzała faktycznie Pani Zomer. Mogliby jednak bardziej profesjonalnie się zachować i nie okłamywać abonentów podając im coraz to nowsze daty. Bardzo trudno będzie im teraz wybrnąć z klasą z tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego artykułu nic nie wynika ,to że prowadzone są rozmowy nie jest żadną tajemnicą .....a czy przypadkiem kością niezgody między CP TVP nie są Mistrzostwa Świata w siatkówce które mają się odbyć w naszym kraju ?

 

Po drugie -bądźmy szczerzy Libicki się nauczył że wszystko należy dostać za darmo -ponieważ jest to nadawca publiczny to nie trzeba płacić ,niestety bardzo się pomylił jak widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej sobie dać spokój z takimi wpisami na portalach społecznościowych,bo tylko kłopoty z tego będą ,to że będziecie pisać nic nie da - jak mają dać to dadzą a jak nie ,to nie .To że pojawiło się takiej zdjęcie na stronie CP o niczym nie świadczy ,według kodeksu cywilnego nie stanowi to oferty handlowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w Telexpresie mówili iż jakaś kablówka chce dodatkowej opłaty za TVP 1 i 2 w HD co jest niezgodne z regulaminem TVP gdyż te kanały są udostępniane wszystkim zainteresowanym operatorom kablowym i satelitarnym gratis. Więc o co chodzi że jedynym operatorem jest CP które nie udostępnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy dzwonił do BOK i tam się dowiedział cytuję " Trwają rozmowy z TVP na temat dołączenia TVP1 /TVP 2HD do oferty Cyfrowego Polsatu o ich wynikach niezwłocznie poinformujemy abonentów" - dzisiaj z dużym prawdopodobieństwem włączenie nie nastąpi ,więc najwcześniej zapewne jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtorzyla sie historia jak z TVP HD. Pozostali operatorzy nie wydawali komunikatow i po cichutku dolaczyli kanaly TVP w HD. Polsat co bylo do przewidzenia nie udostepnil ich. Wiadomo chodzi zapewne o pieniadze. Skoro wiedzieli ze TVP bedzie chciala od nich wiecej kasy niz oni chca za to zaplacic po co sie tak przechwalali przed faktem ? Dziwna jest polityka w tym Polsacie. Cale szczescie mam te kanaly z innych zrodel wiec strasznie zly na CP nie jestem. W innym wypadku pewnie tez by mnie troszke nosilo. Pozdrawiam milego kibicowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w Telexpresie mówili iż jakaś kablówka chce dodatkowej opłaty za TVP 1 i 2 w HD co jest niezgodne z regulaminem TVP gdyż te kanały są udostępniane wszystkim zainteresowanym operatorom kablowym i satelitarnym gratis. Więc o co chodzi że jedynym operatorem jest CP które nie udostępnia.

 

Chodzi o to że TVP nie chce od Polsatu pieniędzy, tylko Polsat żąda zbyt wiele kasy od TVP za retransmitowanie TVP2 HD z transpondera CP. TVP nie chce dać kasy, a Polsat straszy że nie udostępni tych programów. Polsat wychodzi z założenia że TVP się przestraszy, bo mniejsza widownia - to mniejsze wpływy z reklam. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

dokładnie, prawda jest taka, że to nie TVP chce kasy od Polsatu za swoje nowe programy w HD bo te zgodnie z ustawą mają być udostępniane nieodpłatnie w sieciach kablowych i platformach cyfrowych od najniższych pakietów, tylko to Polsat chce wyrzeźbić jak najwięcej od TVP... i biorą ich jak napisano powyżej na przetrzymanie, widownia w Polsacie jest ogromna i czekają aż TVP się ugnie, chodzi o oglądalność, reklamy itd czyli wielką kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...