Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już identyfikacja kanału także rozważania na temat nowości chyba czas zakończyć. Kanał aktualnie nazywa się Kliczko-Adamek HD! a nie żaden Nick HD. A tak poza tym jak już jestem to napisze że wszystkie pseudo "kanały" Dla Abonentów także zmieniły nazwy na Kliczko-Adamek. Zamów! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Polsat Sport News brakuje jeszcze EPG żeby było ok. No i relacji z prawdziwego zdarzenia bo narazie to najgorszy kanał ze stajni Polsatu...

W ogóle brakuje tej stacji informacyjno-publicystycznego charakteru (oglądający Orange Sport wiedzą co mam na myśli) jaki miała mieć ta stacja a w zamian za to mamy kopię Polsatu Sport z krótkimi informacyjnymi wstawkami. Myślę że gdyby nawet się uprzeć to programy informacyjne i publicystyczne dla tej stacji można by nagrywać w studiu (lub jego nazwijmy to "kopii") wykorzystywanym do "Magazynu Orange Ekstraklasy" czy "Studia Formuły 1" i dzięki temu kanał zbliżyliby się do tego poziomu co obecnie prezentuje wspomniany Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólna charakterystyka kanału:

 

Polsat Sport News:

- wszystkie najważniejsze informacje sportowe oraz relacje na żywo,

- dostępny od Pakietu Mini HD,

- nadaje od godziny 6.45 do 01.15.

- znajdujący się na pozycji 16 na liście NIT,

- tworzony przez zespół dziennikarzy redakcji sportowej Polsatu, dla której pracują m.in. Karolina Szostak, Piotr Kuczkowski, Paweł Sikora, Bożydar Iwanow, Jerzy Mielewski, Mateusz Borek i Włodzimierz Zientarski.

 

Na kanale Polsat Sport News zobaczyć można aktualności sportowe, które prezentowane są w nadawanym co godzinę serwisie "Sport Flash" i wieczornym "Sportowym podsumowaniu dnia".

 

Dodatkowo emitowane są m.in. relacje z meczów siatkarskich, zawodów lekkoatletycznych i spotkań piłkarzy ręcznych.

 

Na antenie można obejrzeć wiele ciekawych programów publicystycznych, m.in. "Cafe Futbol", "Kulisy sportu", "Atleci", "Futbol Mundial", "Magazyn Golfowy", "Magazyn piłki ręcznej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz do pakietu familijnego nie da się dobrać dekodera PVR? Przedtem była taka możliwośćza 5pln, teraz na stronie CP wciskają dekoder jaki im pasuje?

Przy pakiecie familijnym hd można dobrać dekoder sagem esi-88 z nagrywarką dysk twardy 320gb :D

Na start zapłacisz za niego 99zł.

Po 3 m-c bez opłat, należność za abonament będzie wynosić 39.90 + 5.00 za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu strona cyfrowypolsat.pl nie wygląda tak jak powinna (przynajmniej u mnie). EDIT: tylko w firefox 3, w IE wygląda lepiej

 

@SummerCruisin: płacić 99zł za dekoder którego się i tak nie dostaje (tylko wynajmuje i to za osobną opłatą) to jest wg mnie nie w porządku.

Chyba że za coś innego ta opłata ? Za antenę ? Dysk na własność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...