Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Piotrek87, to oznacza, że los kanału Orange Sport Info jest niepewny i najprawdopodobniej nadawca myśli o likwidacji tego kanału stąd taki pomysł w CP. Zauważ, że nad kanałami, które nie są objęte gwarancją wisi widmo likwidacji. TVP Historia ma się zmienić w TVP Dokument, Religia.TV nadal jest nierentowna, a ITI cały czas coś likwiduje lub sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie, ze na koncu bedzie tak, ze moze dolacza jeszcze Nickelodeon HD, wylacza Orange Sport Info a w zastepstwo wlacza Polsat Sport Info aby nie bylo to odczuwalne i jak najmniej abonentow chcialo zerwac umowe. Jezeli sie myle, to wybaczcie ale tak cos czuje... :wink:

 

To czy będzie odczuwalne bądź nie będzie nie ma znaczenia bezkarnie mogą kanały tylko dodawać :wink:

ale jak sie jakiś ma w umowie a go usuną/ zamienią to i tak jest podstawa do zerwania cyrografu z ich winy.

 

Uwaga! Orange Sport Info, Religia.tv, TVN CNBC i TVP Historia nie są gwarantowane przez Cyfrowy Polsat w umowach abonenckich. Są one obecnie na promocyjnych warunkach umowy, więc w przypadku wyłączenia ich z oferty, abonentowi nie przysługuje prawo do zerwania umowy z CP.

 

Warto jednak wspomnieć, że w przypadku Orange Sport Info ta zmiana dotyczy tylko osób, które podpisały umowę po wprowadzeniu modyfikacji przez Cyfrowy Polsat. Osoby mające wcześniejsze umowy, nadal mają zagwarantowaną obecność tego kanału w ofercie.

 

Za: TVPOLSAT INFO

 

Jak widzisz tyczy się to tylko nowych umów bo w mojej np. jest kanał OSI .

 

 

Kanał TVP Historia nie jest kanałem HD, więc moim zdaniem powinien być dostępny dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu, a nie tylko dla posiadaczy dekoderów HD.

 

W chwili obecnej jest on pobierany z TP N-ki i jest tylko w MPEG4 więc dekodują go tylko tunery HD. Jak pójdzie sygnał w MPEG-2 to każdy dostęp do niego miał będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze!!! Ja mam umowe z czasow przed dolaczeniem OSI do oferty i nie mam tego kanalu w umowie. Czy to znaczy, ze nie bede mogl rozwiazac umowy, bo kanalu nie ma zapisanego??? Przeciez, to sa jakies kpiny! Widzac to prawnie, to jest jawny przekret!!! Moja umowa trwala/trwa w czasie kiedy kanal byl gwarantowany. Wiec przysluguje mi prawo zerwania umowy! Czy nie, jak sadzicie? Robilem tez rok czas temu aneks, w sprawie obnizenia kosztow pakietu Premium na 99zl (przedtem 108zl)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Swistak ty masz ewidentne problemy z logiką :) Najpierw chcesz mieć kanał którego oficjalnie nie ma (ale nie wracajmy do tego), a teraz wypowiadać umowę z powodu wyłączenia kanału który cały czas nadaje i na dodatek nie masz go w umowie? Ogarnij się człowieku :)

 

A poważnie to jak robiłeś jakieś przedłużenie to może w tym przedłużeniu masz OSI tzn. w PWU do niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
W chwili obecnej jest on pobierany z TP N-ki i jest tylko w MPEG4 więc dekodują go tylko tunery HD. Jak pójdzie sygnał w MPEG-2 to każdy dostęp do niego miał będzie.

O tym to ja akurat wiem, tylko kiedy to nastąpi? Ludzie pytają czemu nie mają kanału TVP Historia, skoro jest na liście i nie jest kanałem HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

U mnie jest NICK jr., a z innej bajki. czy nie zauważyliście że kanał BOOMERANG nadaje bajki które kiedys szly na CARTOON NETWORK ? Moim zdaniem CN aktualny jest do bani przypomina mi disney xd wole bajki z starego CN i BOOMERANG czasem przzyominam sobie młodośc ( jetsonowie, popye, johhny bravo itp ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na stronie CP dodano do wykazu kanałów religia.tv i TVN CNBC oraz adnotacje: "* Religia.tv - kanał dostępny dla abonentów pakietu Mini HD, Rodzinnego HD, Familijnego HD; TVN CNBC - kanał dostępny dla abonentów Pakietu Familijnego HD; Orange Sport Info - kanał dostępny dla abonentów Pakietu Sport HD, żaden z powyższych kanałów nie wchodzi w skład jakiegokolwiek pakietu."

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/kanaly-w-ofercie.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...