Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie brawa za to że TVP HD jest dostępny już od Familijnego! Ale parodia to jest z tym TVP Seriale, co za głupota żeby dodać ten kanał do Extra HD :lol2: Tak naprawdę przed dołączeniem tych dwóch kanałów myślałem że TVP HD będzie od Extra HD (czy Familijny) a TVP Seriale max Familijny. Ale nie będę narzekać na to że dodali, ale taka jest prawda. Najbardziej cieszę się że w końcu TVP HD zawitał do CP. Ale nie ma gwarancji co do EURO 2012 w HD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP SERIALE w EXTRA HD ? haha to już bym się bardziej spodziewał że TVP HD, jeszcze dojdzie do tego że Tele 5 i Polonia 1 i TVP Kultura będą w extra hd;d

Oj robicie raban- po prostu wg nowego podziału pakietów wszystkie w nazwie mają "HD", ale nie znaczy to, że zawierają wyłącznie kanały HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając Relax Mix do dzisiaj mogłem oglądać Eurosport HD jakimś tam cudem, przecież nic nie płaciłem, a już odkodowane miałem od kilku dobrych miesięcy :) a dzisiaj jak już włączyli TVP HD to Eurosport HD zakodowali. Miał ktoś już tak jak ja? Odkodowany Eurosport HD? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Eurosport HD był dostępny bodajże około roku odkodowany na satelicie. Wszystkie wersje językowe. W tym i polska. Niestety od 31.03.11 jest już niedostępny. Nie ma to chyba nic wspólnego z Polsatem, lub inną platformą. To sam nadawca, nie kodował sygnału. Niestety dobre się skończyło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nic nie chcę pisać, ale od dziś CP ma więcej kanałów HD w ofercie niż Cyfra+. A ja oczywiście cieszę się z faktu, że TVP HD dostępny jest już od pakietu Mini HD. TVP Seriale mam gdzieś, gdyż to kanał, który można o kant pośladków rozbić. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając Relax Mix do dzisiaj mogłem oglądać Eurosport HD jakimś tam cudem, przecież nic nie płaciłem, a już odkodowane miałem od kilku dobrych miesięcy :) a dzisiaj jak już włączyli TVP HD to Eurosport HD zakodowali. Miał ktoś już tak jak ja? Odkodowany Eurosport HD? :D

Ja miałem dokładnie tak samo w familijnym. Ale Eurosportu HD już kilka dni nie ma. Szkoda.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie wierzę, żeby "TVP HD" zostało w pakiecie "familijnym" (i to obu wersjach) na stałe, bo to przecież niepodobne do "CP", żeby w podstawowym pakiecie dawać taki kanał, a jeśli tak zostanie to ciekawe co zrobi "Cyfra+", bo u niej, żeby mieć "TVP HD" trzeba wykupić pakiet z dopiskiem "HD" (czyżby to zwiastowało włączenie "TVP HD" do podstawowych pakietów też w "C+"??? :D )???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj w życiu. Cyfra+ nie pozwoli sobie przerzucić TVP HD do niższych pakietów. To nie w ich stylu. Trzeba w końcu zarobić i naciągnąć ludzi na wyższe pakiety. A co do TVP HD w CP, to kanał dostępny jest od pakietu Mini HD. Potwierdza to komunikat prasowy umieszczony na stronie operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie TVP HD praktycznie dla wszystkich Abonentów to pokaz mistrzowskich negocjacji Cyfrowego Polsatu. Kiedyś mówiło się, że CP właśnie tak chce umieścić ten kanał w swojej ofercie, ale TVP chciała za dużo pieniędzy i się długo nie mogli porozumieć. W końcu się dogadali! Abonentów z dekoderami HD w CP jest milion, czyli do zagospodarowania jest 2,5 mln. TVP HD jest więc kolejnym kanałem (po POLSAT HD), który może zachęcić tych Abonentów do zakupu dekodera HD. Ponadto jest to konkurencja dla TnK. Co do TVP Seriale - szkoda, że nie w pakiecie Familijnym, ale CP też musi na czymś zarobić i zachęcić do wyboru pakietów dodatkowych.

Pojawia się pytanie - dlaczego nie dodali jeszcze TVP Historia? Według mnie przyczyna może leżeć po stronie TVP. Otóż w KRRiT leży wniosek o zmianę tego kanału na TVP Dokument. Publiczny nadawca tłumaczy to niską oglądalnością TVP Historia. Nie dodają, że stacja ma słaby zasięg (n, Astra 19,2). To, że TVP Historia podoba się widzom pokazał wzrost oglądalności po umieszczeniu jej w DVB-T (był nawet taki artykuł na portalu wirtualnemedia_pl o wzroście 1500-krotnym). A jaki może być wzrost oglądalności po umieszczeniu w największej platformie? Być może powód braku TVP Historia jest inny, ale mi nasuwa się ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...