Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ja napisałem tylko o kosztach dystrybucji, nie pisałem nic w koszcie wytworzenia kart - lecz o czasie potrzebnym na ich wyprodukowanie oraz wprowadzenie do systemu i przypisanie uprawnień.

 

Wyliczenia @PioVara są niedorzeczne. Firma posiadająca miliony klientów nie kupuje znaczków w kiosku, tylko podpisuje ryczałtowe umowy z dostawcami poczty.

Ciekawe, skąd wziąłeś te ceny ryczałtowe. Podobnie pewne ceny ryczałtowe ma policja, prokuratura, sądy, itp... :mrgreen:

Zauważ, że ja podałem ceny Poczty Polskiej. Klient firmowy jak podpisze umowę ti frankuje pocztę (nadruk na kopercie) i rozliczają się fakturowo, lecz nie oznacza to, że przesyła taniej niż inni. Czy aby mają niższe ceny? Nie sądzę - Poczta Polska to jest nadal firma państwowa.

 

U niezależnych operatorów pocztowych - rabaty są możliwe.

 

Pozdrawiam,

 

Trochę nie na temat ale coś wiem o rabatach Poczty Polskiej. Poczta ma monopol na przesyłki do 50g i w pełni z niego korzysta. Do tego stopnia, że niektórym opłaca się do przesyłki dołączyć blaszkę 50g i wysłać prywatnym kurierem. Kiedy jako oddział dużej firmy sami negocjowaliśmy rabaty dostaliśmy 3% na ofrankowane przesyłki posortowane do pierwszych trzech cyfr kodu pocztowego (frankownica to maszyna która drukuje na liście cenę, pieczątkę nadawcy i datę nadania). Na znaczki sprzedawcy w kiosku dostawali 5%, a za wydruk znaczków płaciła poczta (za ofrankowanie nie musiała). Nie pamiętam ile wtedy wysyłaliśmy listów, ale teraz tylko mały oddział w którym pracuję wysyła w szczytowych miesiącach listy zwykłe na ok 50tys. zł a polecona na ok. 10 tys. Teraz kiedy centrala zajęła się negocjacją mamy rabat 15% na ofrankowane przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, tylko żeby się nie okazało ze te testy będą trwać do Świąt, bo coś mi tak to pachnie, pozdrawiam
znajac ich szybkosc w dzialaniu to jeszcze troche poczekamy

I jak głupio Wam :?::?::?:

Jak już mają dodać to dodadzą je z pewnością w poniedziałek więc trzeba cierpliwie czekać

:brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z komentarzy na tvpolsat.info wynika, że TVP HD jest w pakiecie familijnym HD, a TVP Seriale w nim nie jest, czyli jest prawdopodobnie w Extra HD i Relax Mix.

Swoją drogą, skąd przeciętny użytkownik CP, który nie grasuje po stronach internetowych, ma wiedzieć, że wprowadzono te dwa kanały? Musi co dzień sprawdzać całą listę? Nie ma żadnego komunikatu CP w formie paska info lub SMSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, skąd przeciętny użytkownik CP, który nie grasuje po stronach internetowych, ma wiedzieć, że wprowadzono te dwa kanały? Musi co dzień sprawdzać całą listę? Nie ma żadnego komunikatu CP w formie paska info lub SMSa

 

No właśnie to jest ciekawe. Przykładowo - wczoraj byłem u koleżanki i miała nadal starą listę, jeszcze z kanałami BBC :) Przypuszczam, że takich osób może być więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale głupota, TVP Seriale to przeciętny kanał i spokojnie byłby w pakiecie Familijnym i Familijnym HD... ale Relax Mix i Extra HD? :crazy: Mimo że mam stary Relax Mix ale przeglądając zawartość tego kanału to najwyżej nadaje się na Familijny i Familijny HD. A co do TVP HD to od Mini HD to bardzo dobra wiadomość, przynajmniej 2 kanały HD są "za darmo" czyli Polsat HD i TVP HD. A świeci wam w starym Familijnym? Bo mam stary Relax Mix i świeci :jupi: już myślałem nie będzie w Relax Mix :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam, orientuje sie ktos możę czy te kanały zosatną w pakiecie familijnym hd czy zostaną wrzucone do extra hd ? troche to dziwne zeby miec tylko 4 hd w familijnym moze wrescie jakies zmiany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czyli co, familijny hd oprocz polsat hd, axn hd, fox hd i nat geo wild hd zasili TVP HD zawsze cos 5 kanał hd ;d a przy okazji kanal FOX to co to ma byc, dali by do extra hd a cos z extra hd do familijnego hd juz nawet nie musi byc w hd no comedy central familiy nie wiem czy wy ogladacie go ale ja od kiedy go mam to ani razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...