Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

polsat wszystko robi daleko za murzynami, prosto z brzegu przykłady:

 

- po 2 latach rozdzielił TCM

- ostatni dodal eurosport HD

- od 2 lat ma testową żałosną jakość Polsat Sport HD no i polsat HD też testowo oficjalnie nadaje

- nie umie dodać kanalow ktore maja obie inne platformy jak np. universal, comedy

- ostatni wymyślił VOD po swojemu jak w rumunii

- ostatni dodal HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz od ilu już miesięcy czekamy na Comedy Central?

Chyba, od ilu lat ? :wink:

a czy kiedyś było oficjalnie powiedziane że w ogóle kiedyś będzie?? przecież większość info o nowych kanałach to po prostu domysły/marzenia ludzi piszących na tym forum.... od kilku miesięcy CP naprawdę dużo zrobiło a to że mają jeszcze sporo do nadrobienia to fakt ale nie da się tego zrobić na raz...zresztą po co jak i tak nowi klienci napływają z każdej strony :D

takie małe pytanie: czy na pewno CP ma teraz 10 urodziny ?? bo tak naprawdę to jest ogólnie medialna cisza na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hecol przestań już z tą jakością przynajmniej polsatu sport HD. ostatnio jest naprawde dobra. i ten ulubiony bitrate też podskoczył jest na poziomie i tvp HD i NSport. A że nie wszytsko co tam leci jest w HDto inna para kaloszy. Na inncyh kanałach też tak nie jest. ale to co jest w HD ma napawde calkiem dobra jakość. Choć ze sportowych na tą chwilę rządźi C+Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hecol przestań już z tą jakością przynajmniej polsatu sport HD. ostatnio jest naprawde dobra. i ten ulubiony bitrate też podskoczył jest na poziomie i tvp HD i NSport. A że nie wszytsko co tam leci jest w HDto inna para kaloszy. Na inncyh kanałach też tak nie jest. ale to co jest w HD ma napawde calkiem dobra jakość. Choć ze sportowych na tą chwilę rządźi C+Sport

 

Oglądając wczoraj mecz Muszynianki jednak widać że coś z tą jakością PS HD troche nie tak. Czy to oświetlenie za słabe albo kamery. Wyrażnie widać kaszę w tv. I nie przyczepiam sie ze to jest przy ostrych zbliżeniach ale też to bywa przy normalnym obrazie.

Wydarzenia w Polsat HD za to żyleta że aż oczy bolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polsat wszystko robi daleko za murzynami, prosto z brzegu przykłady:

 

- po 2 latach rozdzielił TCM

- ostatni dodal eurosport HD

- od 2 lat ma testową żałosną jakość Polsat Sport HD no i polsat HD też testowo oficjalnie nadaje

- nie umie dodać kanalow ktore maja obie inne platformy jak np. universal, comedy

- ostatni wymyślił VOD po swojemu jak w rumunii

- ostatni dodal HD

 

Mimo tych "strasznych" opoznien sa najwieksza platforma i maja najwieksze zyski

 

a po co kanal typu uniwersal ktory jest slaby i nic w nim nie ma

rodzielenie kanalu tcm mial wazna umowe wiec po co bylo zmieniac

vod nie jest taki zly bo do tradycyjnego vodu nie ma juz wolnych praw wiec obeszli to inaczej i tez maja dobre filmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem, znowu pojawiają się osoby, które chciałyby, aby CP dodał do oferty wszystkie kanały Cyfry i "N". Czywiście promocyjnie i za darmo. N-cyfrapolsatplus.

Megaplatforma 8)

 

Ej no jeżeli te kanały nie są z nikim związane umową na wyłączność a są atrakcyjne mimo wszystko to co stoi na przeszkodzie aby je dodać? Wyłącznie zła wola albo nieudolność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o pardon, lecz z tego co pamiętam to Cyfra Plus ma wiekszę zyski mimo znacznie mniejszej liczby abonentów.

 

Za ubiegły rok zysk operacyjny CP był prawie dwa razy większy niż Cyfry. Proporcje liczby abonentów podobne. Cyfra ma większe ARPU (czyli przychód na jednego abonenta), ale też większe koszty uzyskania tego przychodu niż CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polsat wszystko robi daleko za murzynami, prosto z brzegu przykłady:

 

- po 2 latach rozdzielił TCM

- ostatni dodal eurosport HD

- od 2 lat ma testową żałosną jakość Polsat Sport HD no i polsat HD też testowo oficjalnie nadaje

- nie umie dodać kanalow ktore maja obie inne platformy jak np. universal, comedy

- ostatni wymyślił VOD po swojemu jak w rumunii

- ostatni dodal HD

 

Poziom Twojej wypowiedzi jest żałosny. Wpierw pachnie rasizmem a potem nieuszanowaniem nazwy państwa. A ogólnie jadem do platformy której się nie posiada. A taka mała riposta zadowolonego abonenta CP

-nie lubię starych filmów

-nie posiadam dekodera HD

-j.w.

-chcę sobie obejrzeć film to mam już kanały filmowe takie jak HBO, czy Polsat Film i TV 1000 które są z kolei tylko na CP (N i C+ są tu daleko za...CP :P)

-Nie korzystam z VOD

-jeszcze raz, nie mam dekodera HD

 

Więc po co mi te wszystkie w/w przez Ciebie super rzeczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo platforma jak każda inna firma, musi się rozwijać, stojąc w miejscu, zostaje w tyle za konkurencją. Może i Tobie kanały HD są na razie nie potrzebne, ale odpływ abonentów spowodowany ich brakiem, będzie na dłuższą metę niekorzystny dla całej firmy. Chociaż może wtedy zaczęli by się starać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze idzie obiegowa opinia ze CP jest zacofane a to za c+ a to za n a tak naprawde moze i sa zacofanii ale ida za sytuacja wiekszosci polakow, ich kasy i inwestuja i w ten oto sposob rozwijaja sie szybko a i nowosci wprowadzaja i jak im kasy przybywa to chetniej wydaja a jak polacy nie mieli telewizorow hd , dekoderow to po co bylo uruchamiac kanały po to zeby placic za sprzet utrzymanie na satelicie? zobaczcie na przyklad prosiebensat 1 mieli kanał hd juz w 2005 a wylaczyli go w 2008 bo nie bylo chetnych i zapotrzebowania na te kanały, a powroca w 2010 jak juz na rynku bedzie duzo dekoderow i telewizorow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdriM skoro nie lubisz starych filmów to po c Ci Polsat Film i TV1000?:) Nie ma co sie spierać powszechnie wiadomo, że CP jest zacofane a wszelki rozwój to zasługa konkurencji. Swiadomy człowiek nie weźmie CP (chyba że lubi siatkówke) :)

 

jestem czlowiekiem swiadomym i nie ciemnym, wybralem swiadomie CP miedzy innymi dla formuły 1 i kanałów bbc, a nie tylko siatkowki ktora tez lubie a jak pokazuja wyniki ogladalnosci to polsat film niezle sobie radzi mysle ze jakby mial zasieg jak axn czyli wszystkie sieci kablowe( bo narazie to tylko w CP jest) to spokojnie 1 lub 2 miejsce w rankignu ogladalnosci by bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś jedynym abonentem CP.

To że tobie jest coś niepotrzebne nie znaczy że nikomu innemu też nie.

 

 

Fakt, przesadziłem :P Ale bardziej mi chodziło o to, że to ,że C+ i N miały to wszystko już od dawna a w CP tego nie było jakoś nie odczuwałem braku tych rzeczy. CP nie jest zacofany. Ma po prostu swoją własną strategie. Zgadza się to, że CP robi wszystko po jak najniższym koszcie. Ale...CP jest platformą dla zwykłych Kowalskich. Dla bardziej zasobniejszych i tych co lubią "czuć prestiż" jest C+, dla tych co stawiają na technologie i jakość jest N. Powiecie, że to tylko stereotypy. Ok, stereotypy ale...prawdziwe. Tak więc ktoś kto pisze, że CP jest zacofany nie wie co pisze. Oni są marketingowo i strategicznie o jedną dekadę przed C+ i N które nie zauważyły jak zbić kasę na Polakach. Nie powiem , jakby mnie było stać to posiadałbym full pakiet Cyfry Plus bo kocham piłkę nożną, ale jestem z rodziny "przeciętnych Kowalskich" i mam CP, które wybrałem świadomie i ,żeby uciąć kolejny stereotyp, nie mieszkam na wsi ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie małe pytanie: czy na pewno CP ma teraz 10 urodziny ?? bo tak naprawdę to jest ogólnie medialna cisza na ten temat

strasznie dziwna sytuacja z tym urodzinami, CP MILCZY NA TEN TEMAT JAK GROB, pytanie dlaczego?

przeciez nie musza dodawac nowych kanalow czy robic mega wypasionych promocji.. mogliby chociaz wstawic jakas notke na swojej strone albo cus.. :? w koncu to okragly jubileusz dlaczego ludzie mieliby o nim nie wiedziec :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oglądając wczoraj mecz Muszynianki jednak widać że coś z tą jakością PS HD troche nie tak. Czy to oświetlenie za słabe albo kamery. Wyrażnie widać kaszę w tv. I nie przyczepiam sie ze to jest przy ostrych zbliżeniach ale też to bywa przy normalnym obrazie.

Wydarzenia w Polsat HD za to żyleta że aż oczy bolą.

 

no i tu muszę się z toba niestety zgodzić. Byc może słabe oświetlenie na hali bądź coś ze sprzętem. Na pewno zaś nie jest to wina bitrate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...