Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak na marginesie ista kanałów BEZNADZIEJNA. Mam nadzieję że to tylko jakaś robocza lista.

Nie tyle beznadziejna, co nowa i ciężko się przyzwyczaić. Jak to przeglądam pierwszy raz, to rzeczywiście ręce opadają. Mam nadzieję, że te luki zapełnią czymś ciekawym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta konferencja to była czy nie? , coś mi się wydaje ze nie było ?- w ipla nic nie wiedzą i pisałem do adminów strony cp i tez nie wiedza nic .

 

ktos coś wie czy będzie ta konferencja czy nie jak tak to kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1.12.2009 CP wprowadza nowe promocje a w nich z najciekawszych rzeczy:

- we wszystkich promocjach na pakiet Familijny + Super Film, Klient może otrzymać PREZENT w postaci drugiego dekodera za 0zł (dotyczy dekodera Mini D1) wraz z opłaconym pakietem Mini Max przez 29 lub 13 miesięcy!

 

Ciekawa rzecz. Nawet niezły pomysł :brawo:

Teraz jeszcze czekamy na dobrą promocję dla (90%) użytkowników, którzy nie potrzebują 'multirooma' :x

 

Czekam od 3 tygodni na dobrą ofertę przejścia na pakiet Mini bądź MiniMax, którą "już mieli wysyłać", i cisza... W międzyczasie poszło wypowiedzenie.

Jeśli tak traktują swoich wszystkich stałych klientów to niedługo z tych 3 mln zostanie może połowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan Twojej Portmonetki:

Kwota dostępna: 22,00 PLN

cos takiego mi pisze w icok czy to oznacza ze mam 22 zl na 2 dowolne filmy z tych po 11 zl i nie zapłacę tych 22 zl tylko mam je gratis bo mam pakiet familijny i relax? wy tez tak macie? da się ta kasę jakoś komuś przekazać do wykorzystania bo ja na/razie nie będę korzystać ( jesli to prawda co mysle ze to jest darmowa kasa na filmy) , w ogóle to czy ta kasa przechodzi na następny mies . Pytam sie tu bo przez tel i tak sie pewnie nie dowiem a szkoda mi kasy na polaczenia moze ktos pytal albo wie?

(sory za ortografie jak cos zle pisalem -dysleksja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kredyt na VoD jaki dostajesz co miesiąc jako abonent pakietu Relax-Mix. Inaczej mówiąc portmonetka to system odroczonej płatności - jeśli coś zamówisz korzystając z tej puli, wyrównanie dostaniesz do zapłacenia razem z rachunkiem za następny okres rozliczeniowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ta cała konferencja to była jedna wielka tajemnica, nawet filmiku z niej nie ma...

Polsat to nie N ze musi sie wszystkim chawalić, zwłaszcza czymś czego jeszcze nie mam i po pewnym czasie nie będzie

Ale jakiś większy news z konferencji to mogli napisać/pokazać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...