Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanały TVP Sport i TVP Info dołączyli z dnia nadzień ponieważ nie było ich na listach (i chcieli aby jak najszybciej abonenci mieli do nich dostęp) natomiast TVP1 oraz TVP2 były od dawna i są jaki są wiec po co się spieszyć z uruchomieniem ich w lepszej jakości skoro są :?::!: przecież przeciętny abonent który ogląda TVP1 i 2 nie zwraca uwagi na jakość tylko na to żeby dało się w ogóle oglądać :) ale spoko do świąt sprawa powinna być doprowadzona do końca :lol:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge tylko tyle powiedziec:

 

W jednym pokoju mam TNK z dobra jakoscia kanalow TVP 1 i 2 a w drugim pokoju CP z marna "analogowa" jakosca tych kanalow. Na kanalach tych z CP zawsze dzwiek i obraz przychodzili troche pozniej niz na tych z TNK. Przed chwila porownalem i nic sie nie zmienilo, wiec dalej sa stare programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge tylko tyle powiedziec:

 

W jednym pokoju mam TNK z dobra jakoscia kanalow TVP 1 i 2 a w drugim pokoju CP z marna "analogowa" jakosca tych kanalow. Na kanalach tych z CP zawsze dzwiek i obraz przychodzili troche pozniej niz na tych z TNK. Przed chwila porownalem i nic sie nie zmienilo, wiec dalej sa stare programy.

 

Opóźnienie na CP jest straszne, jak w tvp Małysz ląduje, to na CP dopiero na belce siedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, lada moment skończy się okres "siatkowych" TVP 1 i 2. :)

Niekoniecznie, w niektórych rejonach kraju ludzie zaczynają znowu montować anteny siatkowe, np w okolicach Zielonej Góry, z wiadomych powodów. I to się rozprzestrzeni 8)

Czytanie ze zrozumieniem! Chodziło o "siatkową" jakość TVP1 i 2 w Cyfrowym Polsacie! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Abonenci CP zyskali dostęp do nowej stacji radiowej - Radia Jasna Góra. Przekaz jest prowadzony z transpondera Cyfry+ (10892H). Do odbioru stacji konieczne jet wyszukanie kanału radiowego CYFRA+ RADIO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomialo mi się coś odnośnie tego Radia Jasna Góra.Kiedy byłem tam na pielgrzymce ,10

marca to zauważyłem że dwóch facetów monterów CP (poznałem po firmowych dresach) montuje

sporą antenę.Zaciekawiło mnie to i okazuje się że mamy odpowiedz

dzisiaj

Przecież to Cyfra+ dołączyła to radio. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno TVP1 i TVP2 są już brane z Astry...

Tu:

Niektorzy twierdza

Natomiast inni też twierdzą, że ten właściwy, przekaz kanałów z paczki TVP dla CP nastąpi w czasie około jednego miesiąca

wcześniej napisałem, kiedy będzie brany sygnał z Astry :wink:

Dobra, może w inną mańkę. Sygnał kanałów TVP1 i TVP2 już jest brany z Astry, a nie leci ze zwykłej anteny naziemnej. Tak brzmią dosadnie to, co chciałem przekazać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...