Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Już nie muszę przełączać na TVP Info z tp C+ i TVP Sport z tp n :brawo:

Te 2 kanały zapewnią CP jeszcze większy przyrost abonentów. Na pewno ludzie ruszą na pakiet Sport. 13,90 za 5 kanałów to świetna cena! Nie tak jak w C+... Myślałem, żeby brać Sport dla Bundesligi w Eurosporcie2, ale teraz jest przesądzone, że biorę pakiet dodatkowy od przyszłego miesiąca. :jupi: Fajny prezent na Wielkanoc od CP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem gdzieś, że sygnał TVP1 i TVP2 najprawdopodobniej będzie dosyłany światłowodem z siedziby TVP do stacji nadawczej Cyfrowego Polsatu. Mam nadzieję, że jutro dowiemy się czegoś więcej jak zamierzają poprawić jakość TVP1 i TVP2 w CP. A i mam pytanie w piątek przez kilka minut przed południem nie było TVP1 i TVP2, czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza sie nie bylo przed poludniem chwilowo TVP1,2 ,ale nic z tego nie wyniklo dalej ta sama jakosc obrazu ,to zagranie bylo chyba dla zmylki.Czekamy na prawdziwy odbior z Astry lub od cyfry+,niewiem skad maja sygnal TVP sport ale jest rzeczywiscie niezly to dlaczego nie wezma TVP1,2 z tego samego zrodla i byloby po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XYZ: Sygnał wszystkich kanałów TVP będzie pobierany z Astry, nie będzie dosyłany światłowodem do siedziby Cyfrowego Polsatu.

@pavel: Samo to, że biorą sygnał z Astry nie oznacza lepszej jakości, bo żeby ona była, to potrzeba jeszcze miejsca na transponderze, a jego brakuje. TVP Sport biorą z Astry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy transporder pewnie chcą wykorzystać na kanały HD, które pojawią się w przyszłości albo na kanały tematyczne "made by Polsat", które już wkrótce mają zacząć nadawać. Wątpie, aby kanały TVP1 i TVP2 były nadawane z nowego transpordera. Sądze, że będą nadawać z tego samego transpordera co obecnie tylko, że zastąpią wersję analogową. Różnica w jakości nie będzie więc jakaś wielka, gdyż ten transporder jest już zapchany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Lepiej, żeby nie dogadywali się w sprawie Info. Cyfra+ serwuje fatalną jakość tego dobrego kanału. Z Polsatu też nie jest super, ale zawsze lepiej. Z C+ dźwięk jest niskiej jakości (prawie jak na Airboksie :lol2: ), a obraz rozmyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@ janusz080, taka jakość TVP Info w Cyfrze prawie od zawsze była, a poza tym przecież w takiej jakości Cyfra dostaje światłowodem ten kanał :>

Nic dziwnego, skoro na tym tp naładowali kanałów "po brzegi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długim milczeniu :jupi:

 

Ktoś w moje imieniny stwierdził że "stał się CUD nad Wisłą" a ja akurat postanowiłem spędzić CUDowny weekend w Wiśle :jupi: i po powrocie powiem tylko tyle że to nie nastał CUD tylko wreszcie zapanowała NORMALNOŚĆ :!::!::!::brawo: bo to że kanały produkowane przez TVP są na największej platformie cyfrowej to rzecz normalna a nie cudowne wydażenie i oby to się stało normą także z TVP Historia i TVP HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa.Wielka radość TVPinfo;)JA się bym cieszył jakby dorzucili coś lepszego od discovery.Ludzie!!!Kto bierze platformę cyfrową,by TVP info oglądać?Przecieżby program lokalny pooglądać i tak trzeba to z "ziemi" robić.

 

Zdziwisz sie ale naprawde wiele osob oglada kanaly informacyjne.Nawet TVP Info.Ja mieszkam za granica o dla mnie programy informacyjne sa bardzo wazne.

''Cos lepszego od Discovery"-czyli co...?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian 74!!!Wiem,że ludzie oglądają programy informacyjne.Też je oglądam.Po prostu tvpinfo mam od zawsze,z ziemi,wiec to że jest z satelity,dla mnie to niewielka zmiana.Ale rozumiem tych z zagranicy.

Lepsze od Discovery byłoby Planete,National Grographic.Ale tych kanałów cyfra nie "popuści".Po prostu marzy mi się jeszcze jeden kanał na prawdę popularnonaukowy.Taki co nadaje programy inne niż "reality show",w których celują Discovery.Ciężko na nich znaleźć coś sensownego.Często oglądam BBC Knowledge.Świetne programy nadają:Horyzonty,wojna w kolorze,w 80 ogrodów dookoła świata.Nienawidzę na BBC wiecznych powtórek Top Gear.Poza tym program świetny.Marzy mi się jeszcze jeden na poziomie lub lepszy od BBc Knowledge.Czasem oglądam Discowery World,jedyny z paczki,na którym coś fajnego można znaleźć np pola bitew,co wiedzieli starożytni,atlas,planeta żywiołów.

Jak mówiłem pod względem filmowym jestem zadowolony.Najczęściej chyba cinemaxy oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...