Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to wygląda w praktyce?Dzwonię dziś,zamawiam,do końca VI free i później 10 PLN za lipiec?Czy okres rozliczeniowy biegnie od momentu otrzymania wpłaty czyli dajmy na to 10.06 do 09.07 i później znowu od 10.07 do 09.08 itd...?No i czy do familijnego można dobrać np. pakiet Bajeczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonię dziś,zamawiam,do końca VI free i później 10 PLN za lipiec?Czy okres rozliczeniowy biegnie od momentu otrzymania wpłaty czyli dajmy na to 10.06 do 09.07 i później znowu od 10.07 do 09.08 itd...?No i czy do familijnego można dobrać np. pakiet Bajeczka?

 

Teoretycznie dają tydzień, ale "może się przedłużyć". Sami nie wiedzą czy cały Czerwiec jest gratis, czy nie.

Okres rozliczeniowy idzie pierwszego każdego miesiąca. Jeśli chodzi o pakiety dodatkowe to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to weź daj ustawienia fabryczne przywróć w dekoderze i możne będziesz miał ja tak miałem aktualizowałem se listę kiedyś i miałem ale inny kanał

i co z tego że podmienili parametry Eurosport 2 jak u mnie kanał jest zakodowany mimo posiadania pakietu super film a COK nie może sobie poradzić z odkodowaniem tego kanału
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16 czerwca 2010r. Cyfrowy Polsat wprowadza dla swych Klientów Elastyczne oferty utrzymaniowe z możliwością zmiany pakietu na wyższy.

Oferty te dedykowanie są dla wszystkich Klientów, od FTA do RX HBO.

Klient może zdecydować się na oferty z gratisami od 1 do 12 m-cy, przy umowach na 12, 15 i 29 m-cy.

 

W dniu 16 czerwca zostanie zniesiony obowiązek na Pakiet HD przy podmianie „Czarnej skrzynki” na dekoder HD.

Możliwość ta dotyczy wszystkich Klientów oprócz FTA, będących w trakcie lub po okresie gratisowym oraz posiadających dekoder na udostępnienie lub na własność.

Opcja podmiany dotyczy modeli dekoderów: Samsung DSR7000, Thomson i Sagem.

Oprócz możliwości podmiany dekodera w atrakcyjnej cenie Klienci mogą skorzystać z równoczesnej zmiany Pakietu na wyższy.

Planowane jest również rozszerzenie podmian o Multioferty.

 

I z ostatniej chwili:

 

Z dniem 17 czerwca 2010r. obniżamy cenę wejścia na dekodery w Promocjach Premium i Mistrzowskich dla nowych Klientów Cyfrowego Polsatu.

Ceny na wszystkie dekodery SD i HD w udostępnieniu oraz na własność będą niższe aż o 50 zł.

W przypadku oferty na Pakiet Familijny w Promocji Mistrzowskiej wysokość ceny aktywacji 49 zł z dekoderem SD na udostępnienie pozostaje bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś zna już szczegóły oferty "Elastyczne oferty utrzymaniowe z możliwością zmiany pakietu na wyższy." niech się podzieli wiedzą.

 

Oferty te dedykowanie są dla wszystkich Klientów, od FTA do RX HBO.

W BOK twierdzą że dla FTA brak takiej możliwości

 

Tych opcji jest naprawdę wiele i są one bardzo zróżnicowane, także nie sposób je wszystkie tutaj wypisać. Jak już zostało napisane przygotowane są dla wszystkich Klientów (również FTA!) a ich weryfikacja odbywa się indywidualnie (konkretne oferty uzyskacie na BOK bądź w APSie). Umowę można zawrzeć/przedłużyć na okres 12/15/29 miesięcy, na pakiety Familijny (z możliwością zejścia do pakietu Mini/MiniMax), Familijny+RelaxMix (z możliwością zejścia do pakietu Familijnego) oraz Familijny+SuperFilm (z możliwością zejścia na pakiet Familijny+RXHBO/Familijny+HBO). O gratisie trudno się wypowiadać bo jest on bardzo zróżnicowany i zmienny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...