Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podmiana dekodera SD na HD

(szczegóły promocji uzależnione są od obecnie posiadanego pakietu)

 

warunki podmiany dekodera SD na HD dla abonentów z pakietem FAMILIJNYM:

(mogą się nieco różnić dla poszczególnych klientów CP z pakietem Familijnym)

 

- konieczne jest podpisanie aneksu do umowy na kolejne 24 miesiące

- klient otrzymuje w promocji na 3 miesiące dostęp do kanałów z pakietu Relax Mix

- klient otrzymuje w promocji na 3 miesiące dostęp do kanałów: Polsat Sport HD, MTVN HD, EUROSPORT HD, EUROSPORT 2 HD

- Polsat HD dostępny jest w prezencie z pakietem Familijnym

- opłata za dekoder wliczana jest do miesięcznego abonamentu, abonent dostaje dekoder za 1zł (lub za darmo nie pamiętam dokładnie) i przez kolejne dwa lata musi uiszczać wpłatę za pakiet Familijny o 5zł większą, czyli 42.90zł (37.90zł + 5zł opłaty za dekoder) koszt za każdy z dekoderów HD jest jednakowy i wynosi 5zł miesięcznie za każdy z modeli

- abonent nie musi zdawać obecnie posiadanego dekodera SD

 

dekodery Samsung h370g teoretycznie nie są już dostępne, ale jeśli komuś mocno zależy możne dokonać podmiany dekodera SD na używany model Samsung h370g

 

to chyba by było na tyle, raczej niczego nie zapomniałem

 

* znam tylko warunki podmiany dekodera dla abonentów pakietu Familijnego, jeżeli dowiem się czegoś więcej postaram się tutaj o tym napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja mysle ze klient dostaje za free na 3 miesiace pelen pakiet HD a nie Polsat Sport HD, MTVN HD, EUROSPORT HD, EUROSPORT 2 HD. Moze sie myle to sorry ale ja dostalem pelen pakiet HD + Discovery HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryk691 no dlatego też napisałem że może się to nieco różnić, dla każdego z abonentów nieco inaczej. Być może zależy też to od danego APS-u.

 

warunki podmiany dekodera SD na HD dla abonentów z pakietem FAMILIJNYM:

(mogą się nieco różnić dla poszczególnych klientów CP z pakietem Familijnym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...