Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo przecież, że prawa do najlepszych filmów ma Canal+ i HBO, a inne kanały będą pokazywać filmy starsze lub mniej głośne. Tak więc po nowych kanałach filmowych nie można było spodziewać się cudów. Dla mnie lepsze byłyby te Viasaty, no i może ten TVP Sport by dali wreszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zadajecie głupie pytania, na jakim kanale będzie nadawać TV1000? na jakim Wedding TV, czy to w tej chwili istotne, jak TV1000 narazie nawet już nie testują (chyba), a Wedding TV testują, jak wejdą to będzie wiadomo na jakim kanale. Jeśli chodzi o TV1000 to nie ma co narzekać bo w porównaniu z innymi kanałami filmowymi, np.: Ale Kino!, Hallmark, czy nawet Cinemax-y to jest miodzio, jeszcze nie wystartował, puścił tylko kilka zapowiedzi, a już niektórzy oceniają ten kanał, że jest beznadziejny, jak dla mnie to jak narazie będzie najlepszy kanał w Pakiecie Relax Mix, który posiadam, bez Cinemax-ów, a możliwe, że nawet będzie co dla niektórych najlepszy na platformie. Jedno jeszcze napiszę, dla mnie kanał filmowy nie musi puszczać samych nowości, mogą być i starsze filmy, aby tylko były godne uwagii, a ja osobiście w reklamówce TV1000 widziałem juz kilka fajnych filmów, fakt, że oglądałem, ale chętnie jeszcze raz sobie oglądne. POza tym za TV1000 nie płacimy dodatkowo 10, czy 15 zł, tylko jest w Pakiecie Relax Mix lub jak kto woli w Pakiecie Film, ja osobiście jak narazie jestem zadowolony i mam nadzieję, że jeszcze kilka kanałów filmowych, dokumentalnych, muzycznych i sportowych dojdzie w najbliższych miesiącach do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę, ze chyba niektórzy nieumieją czytać, Pakiet Film, a Pakiet Relax Mix Film, to chyba jest duża różnica i jeszcze tacy się spierają. Jak się wypowiadasz na temat w jakim Pakiecie ma byc dostępny dany kanał, to najpierw uważnie przeczytaj artykuł. Chyba co niektórych w szkole nie nauczyli czytać i tu nawet nie trzeba czytać ze zrozumieniem, bo jest napisane jak wół "do Pakietu Film", tragedia.

P.S.

Bez obrazy ircios, ale jak następnym razem będziesz kogoś komentować to chociaż sprawdź, czy Ty przypadkiem sie nie mylisz, a komuś zarzucasz. Koniec wymiany zdań, wiadomo, że się nie mylę i będzie w Pakiecie Film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nimy co maja dorzucać do Pakietu Cinemax oprócz Cinemaxów, który w raz z Pakietem Relax Mix tworzy Pakiet Relax Mix Film, przeciez to takie atrakcyjne kanały premium :wink: , a TV1000 nie jest kanałem Premium, to z jakiej paki ma być tak sprzedawany, się zastanów troche zanim coś napiszesz, bo to zaczyna być drażniące czytanie jakiś głupich wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, ale to by było złamanie regulaminu. Do pakietu RelaX Mix wchodzą 4 pakiety: Film, Bajeczka, Muzyka i Sport. Jakby nie było w pakiecie Relax Mix jakiegoś kanału z w/w pakietów, to by się tym zaintereował UKE. Cinemaxy tworzą osobny pakiet, który się nazywa "Cinemax" i on został odłączony od pakietu Relax Mix zaś dodany do pakietu Relax Mix Film by zrobić jakąś promocje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

Uprzejmie informujemy, że w PaĹ�skiej Umowie nie ma

wyszczegulnionych

kanaĹ�ów Cinemax i Cinemax 2.

Podpisane przez Cyfrowy Polsat umowy licencyjne nie pozwalaj� nam

obecnie na zapewnienie dostÄ�pu do kanaĹ�ów Cinemax i Cinemax 2 w ramach

Pakietu Relax Mix. ChcielibyĹ�my jednak podkreĹ�liÄ�, że w ostatnim

czasie

wzbogacili�my Pakiet Familijny i Pakiet Relax Mix o 11 znakomitych

kanaĹ�ów

tematycznych, nie zmieniajÄ�c przy tym ceny pakietów. Teraz w Pakiecie

Relax

Mix maj� Pa�stwo do dyspozycji 14 wy�mienitych stacji filmowych,

sportowych,

z bajkami i muzycznych. A już niedĹ�ugo do Pakietu Relax Mix doĹ�Ä�czy

kolejny

kana� skierowany do wielbicieli dobrego kina. Z nasz� ofert�

telewizyjn� na

pewno nikt z PaĹ�stwa domowników nie bÄ�dzie siÄ� nudziĹ�.

 

______________________________________

 

Z poważaniem

Ma�gorzata Brojek

Sekcja Obs�ugi Klienta, Dzia� Obs�ugi Klienta

tel. 0801080808, fax. +48 (22) 356 66 77

Cyfrowy Polsat S.A

ul. �ubinowa 4a,

03-878 Warszawa

reklamacje@cyfrowypolsat.pl

 

List z CP (tylko nie wiem co to za znaczki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w CP Cinemax to jeszcze najlepszy kanał filmowy, przynajmniej w CP tak jest uważany! A w C+ to zwykła opcja dodatkowa, bo są tutaj CANAL+ i HBO. A w CP robią sobie z Cinemax-ów takie dobre kanały filmowe. No fakt, w ofercie CP to jeszcze najlepszy kanał filmowy także ..

Chcą też mieć taki kanał, który będą sobie cenić i uważać za taki kanał premium..

Pozdrawiam! :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Teraz jak na dloni widac, ze Cyfra zostaje w tyle nie tylko z iloscia abo ale i z walka o kanaly. CP zgarnia kazda nowosc i tak wlasnie robia platformy, ktore chca miec bogata oferte i przede wszystkim roznorodna.

Teraz widac kto zostaje w cieniu, a kto wygrywa w walce o klienta. A wszystko to dzieki Nce, ktora tez nie zawiele robi i moze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...