Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dosłownie dzień po uruchomieniu przekazu testowego na satelicie Sirius 2 - 4,8E kanał TV1000 Polska już pokazał się w pakiecie Cyfrowego Polsatu. Aktualnie nadawane jest kodowane (Nagravision 2) promo, pozbawione fonii. Szybkość działania Cyfrowego Polsatu od kilku dni zaskakuje.

Przekaz TV1000 Polska zastąpił w tym miejscu planszę informacyjną po kanale Cinemax i z tego względu ID jest nadal Cinemax.

 

Start regularnego przekazu kanału ma nastąpić 5 marca.

 

TV1000 są to znane w Europie kanały filmowe, których właścicielem jest Modern Times Group. Wiele osób może pamiętać TV1000 z czasów emisji analogowej w D2-MAC/EuroCrypt-S2. W godzinach nocnych na antenie pojawiały się treści erotyczne.

 

Nie ujawniono jeszcze, w którym z pakietów Cyfrowego Polsatu pojawi się TV1000 Polska.

 

 

źródło : Sat Kurier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre filmy będą się dublowały z TCM....

A na CINEMAXach to wszystko się dubluje(dzień później) i jeszcze każą za to badziewie dodatkowo płacić - koń by się uśmiał :lol::lol::lol:

 

Jak TV1000 dadzą do Relax Mix F I L M to się mocno wkurzę...

 

Ja bym się wcale nie zdziwił gdyby dodali - sam Relax Mix Film jest ubogi jak mysz kościelna - coś będą musieli tam poupychać aby nas "przymusić " do wykupienia tego pakietu :!: może nawet TCM/24h tam wpakują :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z pozostałymi 2kanałami ze stajni Viasat Broadcasting?

 

może podpuścili by sobie włodarze naszej platformy "tv weselną", a dopisali umowę na owe dwa wielce wyczekiwane kanały!!

 

Kurcze mam 3 nowe kanały a oglądam z nich tylko programy o cyckach na E! w nocy!

 

:twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło by było razem ze startem TV1000 Polska na CP ujrzeć takze Viasat Explorer i Viasat History. Niestety jakoś czarno widzę te oba kanały na CP skoro Pan Libicki w komunikacie o TV1000 nie wspomniał o tych kanałach. Jest kilka opcji odnośnie dwóch kanałów dokumentalnych Viasat-u:

1. Wcale nie było rozmów jeśli chodzi o te kanały.

2. Trwają jescze negocjację.

3. CP chce jeszcze bardziej nas zaskoczyć, w końcu o Superstacji i E! też CP nie informował, były tylko cały czas domysły.

Podsumowując chciałbym, żeby była ta 3 wersja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób mają być dalej razem?

skoro TCM będzie całodobowym kanałem to musi mieć swoje własne miejsce na satce- no chyyyba że obraz TV będzie dzielony na pół :shock::shock::lol::lol::lol::lol:

Były informacje, że przekaz obecnego kanału (CN/TCM) zostanie dla sieci kablowych. Opieram się na oficjalnych informacjach od CP, które zostały podane na SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie były info od CP tylko ogólne info potwierdzające to, że CN i TCM zostaną rozłącznone na osobne kanały. A czy na TCM będzie tylko wersja pl czy teraz oryginalna :?: zna ktoś odp na moje pyt :?: na stronie Cyfry napisali, że będzie pl i ang, ale na satce jest tylko pl, czy będzie dołącznony ang po jakimś czasie :?: jak ktoś odp na moje pyt to wróćmy do tematu, bo trochę od niego odeszliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może będzie TVP FILM. i mówiłem, że TV 1000 jak narazie nic nie wniesie. będzie tam leciał film OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE, FULL METAL JACKET.........przecież to leci na CINEMAX. abonenci będą płacić za pakiet filmowy :lol: jak na TV 1000 nie zdąży obejrzeć filmu to zawsze zostanie mu CINEMAX. BRAWO CP ZA KOLEJNE NABIJENIE LUDZI W BUTELKĘ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...