Jump to content
pitter

Nowości Cyfrowego Polsatu - stan aktualny

Recommended Posts

14 godzin temu, On0818 napisał:

U mnie 538,539 odkodowane

U mnie też świecą

34 minuty temu, On0818 napisał:

Czy już "świecą" wam te kanały?

U mnie niestety nie nadal zakodowane... 

Dzwoniłem na infolinie CP konsultant z wielką łaska ponowil mi uprawnienia i teraz czekam od godziny 12 na kanale Polsat HD przez 3 godziny w między czasie sprawdzam. Usiłował mi wcisnąć kit że są to kanały FTA i nie gwarantują ich dostępu. 

Masakra nawet nie wiedzą że są teraz kodowane...... 

No sprawdzam co jakiś czas i nic.... No może ktoś z ludzi z CP by pomógł? 

Niestety nic 3 godziny minęły i nadal zakodowane..... Co mogę jeszcze zrobić proszę pomóżcie...? 

A jaki masz dekoder? Ja tak miałem kiedyś z filmbox family,na dekoderze pvr7000.Ponawianie sygnału nic nie dawało,rozmowa z konsultantami też,a że kończyła mi sie umowa wymieniłem na evoboxa i 2 lata mam już spokój.

Mam dość stary dekoder HD 5000 nie biorę nowszych bo mnie nie stać moja rehabilitacja jest dosyć kosztowna..... 

Pisałem tutaj na forum wiadomość prywatną do specjalisty cyfrowy Polsat on uparcie twierdzi że kanały są dostępne na pozycjachi

187 oraz 189 jako kanały FTA. n

Natomiast nic nie wie o nowych przekazach z nowych parametrów.....? 

Edited by Mati06

Sprawdziłem dzisiaj jeszcze raz te muzyczne kanały ale według transponderów. 10758 V czyli kanały w dekoderach Polsatu powyżej 500 miejsca ,są kodowane. W niezależnym tunerze również. Natomiast 10796 V czyli kanały 187 i 189 działają jako FTA ,zarówno w dekoderze ,jak i niezależnym tunerze. Według Lyngsat kanały z 10758 V pojawiły się nie dawno i brak jest przy nich kodowania. Widocznie operator przeprowadza testy. Nawet gdyby ich zakodował na stałe ,to według mnie raczej powinny być dostępne od najniższych pakietów. Tak dla informacji ,aktywny prepaid konkurencji również ich nie dekoduje.

Może być ze to sa  jakieś testy bo sprawdzałem na innym dekoderze z najniższym pakietem CP i tam też te kanały są zakodowane. Tylko dlaczego jedni maja do nich dostęp a drudzy nie? 

To wymień dekoder na taki sam,i zobaczysz wtedy.Ps.koszty wymiany na evo przy przedłużaniu umowy nie są duże...

Taa sprawdzałem na dwóch innych dekoderach CP i zakodowane..... 

Tylko z jakiego powodu mam wymieniać dekoder jak wszystko do tej pory działało sprawnie..... 

Edited by Mati06

5 minut temu, Max2 napisał:

To wymień dekoder na taki sam,i zobaczysz wtedy.Ps.koszty wymiany na evo przy przedłużaniu umowy nie są duże...

Nie ma potrzeby z czasem wszyscy otrzymają uprawnienia do odbioru. Nie są to kanały pierwszego sortu, więc nie ma się co spinać...

Mam taką nadzieję. Ja jestem taki ze lubie mieć dostęp do czegoś co mi się należy..... 

• Like 1

U mnie już działają kanały VOX MUSIC TV i ESKA ROCK z TP 10758. Mam Rodzinny HD.

Edited by Burito
  • Thanks 1

U mnie tak samo świeca od godzin popołudniowych mogłem się domyśleć że wraz ze zmianą parametrów nadadzą uprawnienia jestem ostatnio zakręcony 🤣

Tylko dlaczego ja miałem uprawnienia już od początku zakodowania? Czyżby uprawnienia na nie były w paczce z tymi na VOD, Rozrywkę i HBO? :rofl:

• Haha 1

Czy ktos ma tez problem z Brazzers TV? U mnie w ogole nie widac systemu kodowania dla CP i oczywiscie mimo, ze kanal do dzis swiecil juz go nie ma.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Nowa TV jest aktualnie nadawana na satelicie w rozdzielczości HD 1920x1080i.

2 godziny temu, czerstwy napisał:

Na Rozrywke raczej uprawneiń nie masz przynajmniej nie na całą.

Mam na miesiąc całą. ;)

• Upvote 1

Panowie nie wiem czy to błąd ale na pozycji 104 mam WP tv na liście CP? :mrgreen:

Moze ktoś potwierdzić? 

Edited by Mati06