Jump to content
pitter

Nowości Cyfrowego Polsatu - stan aktualny

Recommended Posts

Jeszcze niema.Z czasem ma być,także na spokojnie.2 c+ 30 zeta nie są warte.Tu cały pakiet mam za tą cenę i ile kanałów...

Pojawiły się kolejne duble C+S3 i C+S4. Jeszcze trochę i w CP będzie więcej C+, niż w NC+.:lol2:

• Haha 1

Te duble są od 1 dnia obecności tych kanałów na liście CP.

Posted (edited)

Czy aby na pewno chodzi o te same duble, bo jakoś wcześniej nie zauważyłem dodatkowych dubli za kanałami PSP?

Edited by neo_patryk

Za kanałami PSP też były. Czyli są na 223 i 224, 228 i 229 oraz zaraz za PSP dokładnie nie pamiętam numerów. 

• Thanks 1

Niestety nie :-) To tylko TVN Discovery Polska zabiera co swoje na swój tp 11,393 V do paczki TVN :-) Na tp 10,892 H albo jakieś przenosiny przekazu w HD z 10,796 V albo coś przeniosą co jest w SD i od razu podniosą do HD albo całkiem nowy przekaz w HD dla Platformy Canal+ i być może też dla CP :-)

• Thanks 1

Filmbox Action i ewentualnie jeszcze Filmbox Family, bo cóż innego może przejść na HaDe? 😀 

47 minut temu, Mimic napisał:

O, czyli to nie Discovery Life przenosi się na 10.892.

Chodzi o 11393. ;)

Edited by SatExpert

Zapytałem, bo często mam problemy z uprawnieniami dla nowych przekazów. :]

Nowości w Cyfrowym Polsacie to dopiero będą, kiedy przekaz w HD będzie miał lepszą przepływność niż 5 Mbit/s

😀

a przenosiny kanału z jednego na inny TP nazwałbym raczej pudrowaniem choroby francuskiej

😀😀😀

• Upvote 2

Jak kupisz im przynajmniej dwa nowe transpondery, to każdy kanał HaDe dostępny z ich pojemności będzie miał nawet 8 Mb/s. 😀😀😀😀😀😀

• Upvote 2

Bitrate 4-5 Mb/s to bardzo dobra jakość kanału HD lifestyle, filmowego czy rozrywkowego. Dla sportowego za mało bo tam wiadomo jest więcej kadru ruchliwego niż obraz statyczny :-) Niestety w CP bardzo często kanały w HD mają poniżej 3 Mb/s :-( Taki Epic Drama HD z tp CP potrafi mieć niekiedy 2 Mb/s :-( Normalnie SZAŁ! :-)

• Upvote 1

17 minut temu, SatExpert napisał:

Jak kupisz im przynajmniej dwa nowe transpondery...

Jeśli HB zbyt drogie jak na ich kieszeń - niech wezmą przykład z Ojca Dyrektora i przeniosą się na Astrę.

😀

I to dopiero byłaby NOWOŚĆ godna tego wątku  ...

😀😀😀

47 minut temu, pablo21 napisał:

Taki Epic Drama HD z tp CP potrafi mieć niekiedy 2 Mb/s :-( Normalnie SZAŁ!

Skoro Epic w dodatku Drama to musi być poniżej dwóch- i wtedy jest prawdziwy DRAMAT  w HD🤣

32 minuty temu, Max Taadjen napisał:

Jeśli HB zbyt drogie jak na ich kieszeń - niech wezmą przykład z Ojca Dyrektora i przeniosą się na Astrę. 

😀

I to dopiero byłaby NOWOŚĆ godna tego wątku  ...

😀😀😀

Tfu,tfu,tfu :!: "na pas urok" :!::mrgreen:

Ja Platformie Canal+ karta Conax mam już dostep/uprawnienia do nowego przekazu D. Life HD z tp 11,393 V Grupy TVN Discovery. nie wiem jak na kartach Cameleon/Cayman PC+ oraz u was w CP? :-) Pewnie też lada chwilą przeslą i podmiana. :-)

Najwyraźniej podmieniono już w EPG przekazy Discovery Life HD (ktoś potwierdzi?), bo są uprawnienia do przekazu z 11393, a zabrano je z starej kopii z 10796. ;)

Edited by SatExpert