Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na kanale 301 wyłączono wizje kanału E! został tylko napis, od wejścia E! do CP na kanale 301 jak wiecie nadawał E! bez fonii.

Czyżby powoli CP przygotowywało się do jakiś testów w związku z marcową filmową nowością?

Moim zdaniem powinni zacząć powoli takie testy gdyż zostało zaledwie 2 tygodnie do planowanej nowości, jak będzie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od momentu wejscia Disney Channel CP testuje przez retransmisje nowego kanalu np. jak DC byl na 9 i 39 a potem zlikwidowano go z pozycji 9 i z czestotoliwosci z ktorej by nadawany wlaczyli Fox Life. Wiec sprawa z tymi 2 kopiami E! jest przygotowana na marcowe nowosci. pozyjemy zobaczymy.

 

PS. Co do E! to CP powinien go brac z 10723 H co zapewne wkrotce zrobia i z tej czestotliwosci co teraz jest nadawany wlacza kolejny kanal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, że najlepszym rozwiązaniem dla CP było by dogadanie się z E!, zeby pobierać ich kanał z ich docelowego transpondera, jak to będzie to zobaczymy. Mślę, że dużych problemów by to nie robiło, bo by był dołączony do E! oprócz Cryptoworks (obecny) jescze tylko jeden system kodowania Nagravision2, bo w końcu CP ma ten super kanał :wink: na wyłączność. Odnośnie nowych kanałów, to się szykuję ich w najbliższym czasie najprawdopodobniej kilka, a miejsca jest zamało, czego już mamy skutki, ale może CP coś w najbliższym czasie wykombinuje i może jakoś się postara o jeszcze jeden tp, chociaż będzie to ciężko. Jeszcze jest możliwość, że nowe kanały będą porożucane na tp, jak to zrobiła C+ z HBO Comedy. Zobaczymy w najbliższym czasie jak to będzie, narazie czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy nie wiem czy to wina mojego sprzętu ale czy może ktoś z Was napisać czy też macie zaniki w sygnale na kanałach AXN, ESPN, Extreme Sports, FoxLife i Zone Romantica, sygnał na przemian znika i się pojawia podobnie jest z jakością.

Reszta kanałów bez zarzutu. Jak u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie nowe promocje Cyfrowego Polsatu

2007-02-20 10:17:38 | Janusz Sulisz

Ostatnia aktualizacja: 2007-02-20 10:37:34

Źródło: cp

Od 20 lutego platforma Cyfrowy Polsat wprowadza dwie

nowe promocje dla obowiązkowego Pakietu Familijnego. Pierwsza to dekoder lub moduł CI na własność za 99 zł z obowiązkowym Pakietem Familijnym. Druga to zestaw satelitarny na własność za 149 zł.

 

https://satkurier.pl/?cyfrowy_polsat ... 5&id=35782

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błagam błagam błagam ta platforma robi się powoli platformą dla kobiet, nie mam nic do tej płci ale niepodoba mi się stronnicze podejście do oferty prpgramowej CP. Niech w końcu pojawi się coś na poziomie, zaznaczam na poziomie dla mężczyzn, bo już teraz gdzie nie przełącze napotykam na jakieś babskie [beep]y albo filmy z życia wzięte no i seriale seriale i jeszcze raz seriale to wszystko przeplatane reklamami doprowadza mnie do wymiotów. Za co ja płace??? A może w zarządzie CP siedzi więcej kobiet???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą, choć to dziwne, ze Satkurier to potwierdza, a media2 wręcz mowi odwrotnie :roll:

 

Polsat nie żle się rozkręca. Mamy luty, a do oferty w tym roku dołączył fox life, E, superstacja, teraz najprawdopodobniej WeedingTV, pozniej TV1000, viasaty i na koniec 5 kanalow w HD. Niezle sie zapowiada ;)

 

Tego kanalu o slubach w ogole nie mam na liscie cyfrowy polsat, jeszcze po poludniu kanal byl fta, teraz zakodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do prawda Polsat nie źle się rozkręca styczeń, luty same nowości, dobrze konkurencja robi dzięki N polsat i cyfra+ myśli o nowy kanałach miedzi innymi kanały HD jak jeszcze pół roku nie myśleli o tym, najwięcej kanałów daję polsat. większość nazywali wiejską platformą ale teraz już nie jest brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie co do systemu kodowania Wedding TV, http://pl.kingofsat.net/detail-wedding.php czyli widać, że kanał jest zakodowany w Nagravision2, czyżby dla CP :?: Jeśli chodzi o TCM 24h to informacje są sprzeczne, ale moim zdaniem to 99,9% będzie na CP, a ten 0,1% to trzymam w rezerwie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...