Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Paczka BBC z tp CP :

 

BBC Cbeebies z 12188

BBC Brit HD z 11117

CCN z 11117

BBC Lifestyle HD z 11117

 

na poz od 581 do 584

Postanowiłem sprawdzić te testy i odkryłem że pomimo iż paczka BBC jest od Familijnego Max to dziecięcy kanał BBC Cbeebies mi świeci mimo iż mam tylko zwykły Familijny HD. Dla mających dzieciaki taka informacja może się przydać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Szkoda, że CNN w SD wzięli, bo mogli się już dogadać w temacie przekazu HD. No, ale faktycznie szacunek za takie szybkie działania w temacie dogadania się z nadawcami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sprawdzić te testy i odkryłem że pomimo iż paczka BBC jest od Familijnego Max to dziecięcy kanał BBC Cbeebies mi świeci mimo iż mam tylko zwykły Familijny HD. Dla mających dzieciaki taka informacja może się przydać

Istotnie. Ciekawe jak długo to może potrwać? Dzieciaki mocno ucieszyłyby się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało się ustalić redakcji SK kopie są tylko chwilowo z uwagi na wolne działania GlobeCast w kwestii dołożenia Irdeto (0x06ED).

https://satkurier.pl/news/172546/czasowe-kopie-bbc-i-cnn-na-tp-cyfrowego-polsatu.html

Nie wiadomo ile potrwa ich emisja, ale tak nieoficjalnie - być może do miesiąca (znikną przed startem Polsat Sport Premium).

Kanały nie będą przeniesione, nie zmieniają transponderów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo CNN faktycznie to mógłby się tam przenieść z racji mizernej jakości na 11,565 GHz :)

Edytowane przez Mr. Orbita
To jest 11,565, nie 12,565, poza tym jakość tam to akurat jest lepsza niż na kopiach, a jeśli masz na myśli siłę sygnału, to popraw antenę :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to spokojnie zdążą się nacieszyć i zdąży też im się znudzić :) To bardzo wartościowa stacja dla najmłodszego widza, szkoda, że normalnie jest w tak wysokim pakiecie.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało się ustalić redakcji SK kopie są tylko chwilowo z uwagi na wolne działania GlobeCast w kwestii dołożenia Irdeto (0x06ED).

Cyfrowy Polsat coś poważnie podchodzi do tematu związanego z Irdeto.

 

Ciekawe czy w redakcji też już coś o tym wiecie więcej nieoficjalnie… B)

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczać można, że wyłączą to w okolicach startu Polsat Sport Premium. Będą potrzebowali nieco miejsca na te ich kanały 3-6 PPV w HD.

Przecież maja miejsce na 11.117, tam spokojnie poza serwisami PPV na LM I LE, CP upcha jeszcze Poslat Rodzina HD i Polsat Games HD i będzie jeszcze jedno wolne miejsce na coś w HD z grupy Polsat, a TNT SD nadaje, 12.188, patrząc na to ile nadaje Polsat Viasat Nature SD, można przypuszczać że troche to potrwa, zwlaszcza że niektóre kablówki korzystają też z wersji SD :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...