Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+ jest zbyt droga!


mario1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najtańsza paczka z Canal+ kosztowała 44 zł, z tego pakiet kosztował 14 zł, a sama paczka Canal+ 30 zł.

W internecie nic nie ginie wszystko można sprawdzić.

http://web.archive.org/web/20130302145719/http://www.cyfraplus.pl/zamow_cyfre.html

 

Porównując obecne ceny, za sam pakiet Canal+ płaci się 40/50 zł zależy od pakietu. 

Edytowane przez Tomkowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli coś się nie opłaca to się w to nie wchodzi. Takie prawa biznesu.

 

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie do mnie na jakiej podstawie ja wiem, że szczątkowy % abo dostawało pakiety poniżej ich wartości co rzekomo skończyło się sprowadzeniem NC niemal do stanu upadłości co wykrztusił z siebie na wcześniejszych stronach jakiś dorabiacz fantastycznych teorii.

Stąd wiem, że nie znam firmy która by sprzedawała na lewo i prawo swoje usługi poniżej ich wartości i to przez długie lata. Ile by wytrzymała na rynku jeżeli 30, 40 czy 50% swoich klientów rozdawałaby poniżej kosztów towar przez całe lata?

Czy rada nadzorcza lub inne ciało pozwoliłoby na takie coś?

Znasz takową firmę?

 

To co dawali [ rozdawali jak kto woli ] tym paru tysiącom nie miało żadnego wpływu na wyniki finansowe firmy.

 

A piszę to tylko po to bo wkurza mnie gadanie, że ci co skorzystali z tych mega promocji doprowadzili firmę do upadku.

 

Jak masz zamiar coś odpisać to proszę cie nie produkuj posta na pół strony cytując wybiórczo po zdaniu.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsza paczka z Canal+ kosztowała 44 zł, z tego pakiet kosztował 14 zł, a sama paczka Canal+ 30 zł.

W internecie nic nie ginie wszystko można sprawdzić.

http://web.archive.org/web/20130302145719/http://www.cyfraplus.pl/zamow_cyfre.html

Własnie. NIc nie ginie. Oferowany pakiet CANAL+ Optimum - kosztuje 77zł. Teraz przedłużający mają to za 79zł albo i za 69zł (wyłączając dwa kanały CANAL+).

 

Nie ośmiesza się człowieku przed fuzją posiadałem paczkę C+ za ok.42 zł.

No i co z tego, ze przed fuzją posiadałeś? To było przynajmniej z trzy lata temu, a to spory okres czasu na rynku telewizyjnym. I wiele się zmieniło. Jak chociażby poważna konkurencja w postaci Eleven czy bein Sport. Z resztą nie tylko w naszym kraju. Wiele widać co się dzieje również za granicą.

Poza tym teraz dla przedłużających CANAL+Start był oferowany za 54,90zł, w tym mamy już np. dodatkowo kanały tematyczne TVN-u, których w poprzedniej wersji nie było. 

 

Co mnie obchodzi oglądalność coś co sie nazywa Premium powinno pokazywać najlepsze ligi europejskie skoro stawiają na tą dyscyplinę sportu a nie je tracić a w zamian kupować  golf drifty czy regaty.Może podasz dane oglądalności tych dyscyplin?

Ciebie nie obchodzi, ale nc+ już jak najbardziej tak.

Skąd wiesz na co stawiają? Czy nadal na piłkę nożną? Sądząc po zakupach chyba niekoniecznie. A już na pewno nie na samą piłkę nożną. Do piłki ręcznej w CANAL+ też wielu podchodziło z dystansem, a mimo to potrafiła osiągnąć widownię równą meczom ligi hiszpańskiej. Poza tym już od dziesięciu lat mamy też koszykówkę w postaci NBA. A golf na antenie CANAL+ był jeszcze przed utratą praw, więc nie widzę by była to oferta "w zamian". Tym bardziej, że większość turniejów odbywa się w ciągu dnia lub w nocy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura- bo podajesz ofertę dla NOWYCH klientów, to teraz porównaj do obecnie dla nowych, a nie po wypowiedzeniu. Dolicz eleven za utratę 3 lig i już wychodzi 'delikatna'  różnica

I mówię to z czysto 'piłkarskiego' punktu widzenia, bo nie widzę powodu debatować o osobach, których sport nie interesuje bo dla nich jest alternatywna platforma

Edytowane przez mervel
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh to równie dobrze, mogę dodać że była wyłączność na ekstraklasę :) Idealnie porównać nigdy się nie da, ale nc+ obecnie uprawia politykę mniej-za więcej i ciężko się z tym sprzeczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie idealnie porównać nigdy nie będzie się dało.. Tylko, że każdy widzi minusy, i je wyciąga na powierzchnie zapominając o tym, że coś tam też dostaliśmy...

Netflix zbliża się do Polski, pewnie też sporo namiesza ;) Może nie od razu, ale na przestrzeni kilku lat.. 

Edytowane przez Tomkowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura- bo podajesz ofertę dla NOWYCH klientów, to teraz porównaj do obecnie dla nowych, a nie po wypowiedzeniu. Dolicz eleven za utratę 3 lig i już wychodzi 'delikatna'  różnica

I mówię to z czysto 'piłkarskiego' punktu widzenia, bo nie widzę powodu debatować o osobach, których sport nie interesuje bo dla nich jest alternatywna platforma

Z kim tu dyskutować pisze że wracają do cen z przed fuzji a gdy napisałem że płaciłem za C+Start ok.42 zł a teraz najtańszy pakiet z C+to 69.90 zł.I jeszcze twierdzi co co że tyle płaciłem to w końcu wrócili do tych cen z przed fuzji czy nie bo mi się kwota nie zgadza :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomkowic

No właśnie wg mnie nic nie namiesza...Sam sobie dużo obiecywałem po netflixie, ale jak zacząłem śledzić co dokładnie mają w ofercie to żadnej części ciała nie urywa. Dużo nieznanych seriali, mało filmów... Zobaczymy za jakiś czas

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie do mnie na jakiej podstawie ja wiem, że szczątkowy % abo dostawało pakiety poniżej ich wartości co rzekomo skończyło się sprowadzeniem NC niemal do stanu upadłości co wykrztusił z siebie na wcześniejszych stronach jakiś dorabiacz fantastycznych teorii.

Stąd wiem, że nie znam firmy która by sprzedawała na lewo i prawo swoje usługi poniżej ich wartości i to przez długie lata. Ile by wytrzymała na rynku jeżeli 30, 40 czy 50% swoich klientów rozdawałaby poniżej kosztów towar przez całe lata?

Czy rada nadzorcza lub inne ciało pozwoliłoby na takie coś?

Znasz takową firmę?

 

To co dawali [ rozdawali jak kto woli ] tym paru tysiącom nie miało żadnego wpływu na wyniki finansowe firmy.

 

A piszę to tylko po to bo wkurza mnie gadanie, że ci co skorzystali z tych mega promocji doprowadzili firmę do upadku.

 

Jak masz zamiar coś odpisać to proszę cie nie produkuj posta na pół strony cytując wybiórczo po zdaniu.

A słyszałeś o czymś takim jak "znaki interpunkcyjne"? Szczególnie o przecinku - bo to co napisałeś to jeden wielki bełkot.

Szkoda, że tylko na tyle Cię stać. 

Chociaż nie tylko na to - również na "minusy". Szkoda, że tylko na tyle, a nie na merytoryczną dyskusję.

 

Bzdura- bo podajesz ofertę dla NOWYCH klientów, to teraz porównaj do obecnie dla nowych, a nie po wypowiedzeniu. Dolicz eleven za utratę 3 lig i już wychodzi 'delikatna'  różnica

I mówię to z czysto 'piłkarskiego' punktu widzenia, bo nie widzę powodu debatować o osobach, których sport nie interesuje bo dla nich jest alternatywna platforma

Owszem. Ja jako przedłużający w CYFRZE+ za pakiet CANAL+OPTIMUM przy ostatnim przedłużeniu zaproponowano mi ofertę za 65zł. Ale do tego było trzeba doliczyć jeszcze kwotę za Multiroom - 10zł, a w trzech ostatnich miesiącach również za dekoder z nagrywarką - 20zł. Zsumuj sobie i porównaj z tym co teraz oferują, gdzie wielu wciąż otrzymuje multiroom i dekoder w cenie (za 0zł, przedłużający). O ofertę, którą mi się udało wywalczyć po raz ostatni w CYFRZE+ wielu tu na forum też starało się utrzymać.

 

Zapomniałeś wziąć pod uwagę, że wtedy nie było LM, LE.. I czegoś tam na pewno jeszcze.. 

Dokładnie.

Jakoś już niewielu pamięta, że wiosną 2012 roku CANAL+ utracił prawa do ligi włoskiej i kilku wytwórni filmowych.

A przecież były to czasy, kiedy to nie było też LM, LE czy piłki ręcznej. A cena za przedłużenie - jak powyżej.

 

 

Jednym słowem - po prostu wielu się przyzwyczaiło do full pakietów za 53zł przy znacznie korzystniejszej ofercie sportowej i nie zauważyło, że przez ostatnie kilka lat wiele się zmieniło na rynku praw sportowych. A teraz jak ceny wracają do czasów dawnej CYFRY+ to ból niesamowity. 

 

Z kim tu dyskutować pisze że wracają do cen z przed fuzji a gdy napisałem że płaciłem za C+Start ok.42 zł a teraz najtańszy pakiet z C+to 69.90 zł.I jeszcze twierdzi co co że tyle płaciłem to w końcu wrócili do tych cen z przed fuzji czy nie bo mi się kwota nie zgadza :lol2:

To było 3 lata temu. Poza tym czytaj posty ze zrozumieniem, bo widać, że kiepsko z tym u Ciebie.

Ceny sprzed fuzji są zbliżone. Nie identyczne. Poza tym pakiet C+Start jest trochę inny niż za czasów CYFRY+

Edytowane przez kamil2505
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dokładnie idealnie porównać nigdy nie będzie się dało.. Tylko, że każdy widzi minusy, i je wyciąga na powierzchnie zapominając o tym, że coś tam też dostaliśmy...

Netflix zbliża się do Polski, pewnie też sporo namiesza ;) Może nie od razu, ale na przestrzeni kilku lat..

Z tym netflixem to nie jest dla każdego..

Nie każdy ma szybki internet ;)

Poza tym sam widzisz po forum biadolenie że jest drogo jest na porządku dziennym a netflix nie sądzę że będzie "tani" ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że te kluby osiągają sukcesy skoro oglądalność kilkanaście razy mniejsza od ekstraklasy? 

Jeżeli coś się nie opłaca to się w to nie wchodzi. Takie prawa biznesu.

Podwyżka? Chyba powrót do cen sprzed fuzji. Już jakoś nikt nie pamięta ile się wtedy płaciło, a ile praw było. Oferty full pakietów z CANAL+ i HBO za 60zł się skończyły. 

 

Dosyć często przejawia się temat oglądalności. Pomijam fakt, że w większości normalnych krajów podstawą są rodzime rozgrywki, które w pewnym sensie z automatu będą miały najwyższą oglądalność, a jak się już "troszkę posteruje" terminami transmisji i doborem spotkań pozostałych lig zagranicznych to rodzime rozgrywki zawsze będą "najwspanialsze" za które się przepłaci...ale to nic naiwny klient przecież zapłaci poprzez wyższy abonament.

Odnoszę wrażenie, że jak C+ wszedł w różne fuzje to nagle się dotychczasowy biznes przestał opłacać.

Każdego w tym biznesie powinno interesować do jakiego kraju "wchodzi", jakby wszędzie stosowali opłatę w euro po 50 czy 75 to długo by biznesu nie prowadzili.

To co zrobili z 11 to jawna kpina z klientów. A tak a pro po, żeby się nc+ nie zdziwiło za jakiś czas jak się okaże że komuś się zachce wprowadzić między innymi na rynku polskim nowego dostawcę satelitarnego, a 11 będzie jego częścią. Teraz nc+ promuje "nieświadomie" 11(i odcina kupony z dodatkowej kasy)...by być może zostać z niczym  w przyszłości.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
To co zrobili z 11 to jawna kpina z klientów. A tak a pro po, żeby się nc+ nie zdziwiło za jakiś czas jak się okaże że komuś się zachce wprowadzić między innymi na rynku polskim nowego dostawcę satelitarnego, a 11 będzie jego częścią. Teraz nc+ promuje "nieświadomie" 11(i odcina kupony z dodatkowej kasy)...by być może zostać z niczym  w przyszłości.

Tutaj się nie zgodzę bo skąd masz taką pewność że "11" nie weszła w jakiś układ z nc+

Nie jest dziwne że nie ma ich u większych operatorów czyli: "vectra" , "upc" , "CP" ?

To nie jest nieświadome działanie.....

To czysty biznes " live is brutal "

Jak znajdą się u jakiegoś poważnego gracza na rynku wtedy można będzie mieć pretensje do "nc+" teraz nie ma co się unosić

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to 69.90 to nie obecny Start tylko ENTRY a Start kosztuje 79.90 zł.Faktycznie pakiet nie do końca ten sam jak i cena 42 a 79.90

Tylko, ze ja pisze cały czas o ofercie dla przedłużających, bo wielu narzeka, że oferta jest droga. Stąd też moje porównanie w jednym z postów powyżej do przedłużeniowej oferty CANAL+OPTIMUM za czasów CYFRY+ i obecnego jej odpowiednika w nc+ (czyli EXTRA+ z CANAL+). Opłaty wychodzą podobne. A wtedy była co prawda liga hiszpańska i francuska, ale nie było włoskiej, LM, LE czy kilku wytwórni filmowych.

Teraz przedłużając z CANAL+Start można mieć już za 54,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja porównuje oferty dla nowych bo taki wtedy posiadałem i obecnie.W najtańszych ofertach z C+ różnica jest bardzo duża o pakietach bez C+ również na co dałem przykład jak i za ile jest bardzo podobna  oferta w konkurencji.Oferta  za 69.90 EXtra+6C+ nie jest droga ale ta podwyżka jest w nieodpowiednim momencie.Podwyżka powinna być za jakieś nowe treści a nie za utracone treści i sztucznie nadmuchaną nową paczkę C+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie próbują zadziałać ceną. Pakiety są dość sprytnie ułożone. Pomiędzy każdym z pakietów z CANAL+ jest tylko 10zł różnicy. Stąd też osoba decydująca się na opcję z CANAL+ zastanawia się czy nie warto dołożyć, np. tych 10zł więcej, a zyskać dodatkowe kanały.

Z resztą w opcji dla przedłużających jest podobnie. Canal+Start za 54,90zł, ale Canal+Comfort już za 59,90zł (tylko 5zł różnicy). a jak dołożę 10zł to mam Canal+Extra+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się nie zgodzę bo skąd masz taką pewność że "11" nie weszła w jakiś układ z nc+

Nie jest dziwne że nie ma ich u większych operatorów czyli: "vectra" , "upc" , "CP" ?

To nie jest nieświadome działanie.....

To czysty biznes " live is brutal "

Jak znajdą się u jakiegoś poważnego gracza na rynku wtedy można będzie mieć pretensje do "nc+" teraz nie ma co się unosić

 

W tym wypadku nie mam pretensji do nc+ tylko się o nich troszczę, bo sami chyba nie wiedzą co czynią :mrgreen:

Może się mylę, ale coraz częściej mam wrażenie, że 11 to taki przyczółek dla jakiegoś większego gracza.

11 nie ma u dużych bo ich na tę chwilę nc+do tego zmusiło zapewne przez jakąś formę lojalki (przynajmniej na jakiś czas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dla wszystkich, ci co płacili 79 zł za extra + 6 canal + , mają opcję przedłużającą tylko za 79 zł lub wyżej , nie niżej :(, chyba że zechcę wziąć samo extra za 59,90 . To jest skandal 

Tutaj się jak najbardziej zgodzę. Wszystkim proponują kwotę wyższą niż dotychczas. Jeżeli chodzi o CANAL+.

 

W tym wypadku nie mam pretensji do nc+ tylko się o nich troszczę, bo sami chyba nie wiedzą co czynią :mrgreen:

Może się mylę, ale coraz częściej mam wrażenie, że 11 to taki przyczółek dla jakiegoś większego gracza.

11 nie ma u dużych bo ich na tę chwilę nc+do tego zmusiło zapewne przez jakąś formę lojalki (przynajmniej na jakiś czas).

Mimo wszystko trzeba przyznać, że nieźle sobie to wykombinowali.

1. Mają "E" tylko u siebie (satelita),

2. Eleven jest dostępny tylko dla abo CANAL+, więc abonenci im nie uciekną, bo nawet jak ktoś oglądał tylko La Ligę to by mieć Eleven musi mieć CANAL+.

3. Za dodatkową opłatą.

4. Jest dostęp do większej liczby spotkań ligi hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej w porównaniu do wcześniejszej opcji.

5. Wciąż mogą się reklamować, że "najlepsza piłka tylko w nc+".

6. Pomimo początkowo przegranego przetargu znów można oglądać piłkę ręczną w CANAL+.

 

Wbrew pozorom najlepszy scenariusz z możliwych (dla nich). 

Edytowane przez kamil2505
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze ja pisze cały czas o ofercie dla przedłużających, bo wielu narzeka, że oferta jest droga. Stąd też moje porównanie w jednym z postów powyżej do przedłużeniowej oferty CANAL+OPTIMUM za czasów CYFRY+ i obecnego jej odpowiednika w nc+ (czyli EXTRA+ z CANAL+). Opłaty wychodzą podobne. A wtedy była co prawda liga hiszpańska i francuska, ale nie było włoskiej, LM, LE czy kilku wytwórni filmowych.

Teraz przedłużając z CANAL+Start można mieć już za 54,90zł.

Świetny deal, płacić 55 złotych za kilka kanałów i nie mieć nawet głupiego Nsportu, na którym pokazują polski żużel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...