Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+ jest zbyt droga!


mario1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy kanał powinien być osobno dostepny i osobno naliczany a nie że jak chcę wszystkie kanały sportowe to muszę brać maksymalny pakiet za ponad 120zł z czego interesuje mnie 5 kanałów, chora polityka, a co do obecnych cen to są zbyt drogie za canal + w którym nie można nawet obejrzeć całej europejskiej piłki, są jakieś wybiurcze mecze nba gdzie w hiszpani ten sam canal + nadaje wszystkie spotakania. Cały pakiet ze wszystkimi sportowymi kanałami nie powinien przekraczać 65zł wtedy byłby większy popyt a takto nie ma popytu i tracą ligi lub tracą ligi przez celowe działanie tzn dogadanie się z eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@mvx1

U mnie to wygląda tak :D

 

222.jpg

 

Taniej już się nie da u żadnego operatora  :cool:

Wiadomo że "promocyjnie" ale do 30.10.16 jest mnóstwo czasu

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kanał powinien być osobno dostepny i osobno naliczany a nie że jak chcę wszystkie kanały sportowe to muszę brać maksymalny pakiet za ponad 120zł z czego interesuje mnie 5 kanałów, chora polityka, a co do obecnych cen to są zbyt drogie za canal + w którym nie można nawet obejrzeć całej europejskiej piłki, są jakieś wybiurcze mecze nba gdzie w hiszpani ten sam canal + nadaje wszystkie spotakania. Cały pakiet ze wszystkimi sportowymi kanałami nie powinien przekraczać 65zł wtedy byłby większy popyt a takto nie ma popytu i tracą ligi lub tracą ligi przez celowe działanie tzn dogadanie się z eleven.

W moim przypadku jest podobnie oglądam tylko kilkanaście kanałów.Do tego najczęściej wieczorami lub niedzielę bo nie mam czasu.I nie mam zamiaru płacić dużo więcej niż płacę za te kanały i oglądanie 2-3 godziny dziennie a z tej tv korzystam sam nikt więcej nie ogląda.Gdyby nie stracili praw i miałbym wszystkie hity z czołowych lig to owszem ale w obecnej sytuacji nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Przyznaję, że pakietyzacja CYFRY+ bardziej mi się podobała, bo takie kanały jak Eurosport 2 czy Comedy Central były dostępne już w pakiecie KOMPAKT (obecny odpowiednik to Comfort+)...

 

 

A nie czasem Extra+ ?

 

I tak przy okazji, ceny które oferuje nc+ nie są adekwatne do dzisiejszych czasów po prostu. Dostawca próbuje robić z ludzi idiotów, dopóki klienci się będą na to zgadzać to nie będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mvx1

U mnie to wygląda tak :D

 

222.jpg

 

Taniej już się nie da u żadnego operatora :cool:

Wiadomo że "promocyjnie" ale do 30.10.16 jest mnóstwo czasu

Ja już powoli się oswajam,że przy aneksowaniu w styczniu 2017 za ten PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM PVR (MULTIROOM)

NAJEM ULTRABOX+

MULTIROOM STANDARD

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

HBO

CINEMAX

FILMBOX

REDLIGHT HD

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

SUNDANCE HD

HBO GO HB ITI

EXTRA+

HISTORY HD

NC+GO CANAL+ SPORT

NC+GO MULTI+

NC+GO NSPORT

NC+ GO INTERNET

AKTYWACJA NC+ GO INTERNET

nie będę płacił tyle ile placę teraz, tylko minimum 150. O ile nc do tego czasu nie pójdzie z torbami. Jeśli komuś się nie podoba, to droga wolna, a nie lamentować bez celu na forum. Jeśli ktoś z nc to czyta, to i tak ma to w 4 litrach ;-)

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ceny za Canal+ dla aktualnych wówczas klientów zrobiły się w pewnym momencie bardzo niskie. Pamiętam jak kilkanaście miesięcy temu, kilka dni przed zakończeniem umowy miałem telefon z nc+ i za bodajże Extra+ z 6xC+ (nie pamiętam już jak się dokładnie wtedy pakiety nazywały) i dekoderem Pace 500GB po Cyfrze miła Pani powiedziała mi chyba 54 zł. Wcześniej miałem na tej umowie Start+ z Canal+ i płaciłem za to 49 zł, bo jeszcze chyba dychę za dekoder, więc za 5 złotych zyskiwałem niemal cały pakiet.

 

Z drugiej strony nie ma się co dziwić ludziom, że jak podostawali pakiety w takich cenach to teraz nie skaczą z radości jak muszą płacić dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny za gnioty jak Cinemaxy i Filmboxy z kosmosu gdzie w konkurencji są w pakietach.

Jak dla mnie Cinemax w ostatnim czasie stał się ciekawszym kanałem niż HBO. Nie wiem jak w kablówkach, ale w CP, np. nie mogę dokupić Cinemaxa przy pakiecie Familijnym HD (tak przynajmniej wynika ze strony internetowej - jeżeli się mylę proszę mnie poprawić).

 

Oferty dla stałych nie są aż tak złe i obecnie ale dla nowych to już parodia.Ale widać że niektórych przekonują swą polityką :lol2:

Jakoś cena za pakiet Extra+ z CANAL+ nie zmieniła się już od wielu miesięcy i wynosi 99zł (dla nowych), więc chyba jednak kogoś przekonują.

 

choć stracili dużo ciekawych praw a część kupili z innym podmiotem i podzielili się kosztami.

Ciekawych praw? Z ciekawych to tylko hiszpańska. Przynajmniej tak mówią wyniki oglądalności. Francuska i włoska przyciągała znacznie mniej widzów. 

Natomiast podział praw będzie coraz częstszym zjawiskiem. Konkurencja ma gruby portfel i może być tak, że bez współpracy będzie coraz trudniej CANAL+ kupować prawa sportowe. 

 

Tylko czekam aż stracą PL i jestem ciekawy czym chcą zachęcić abonentów.

Póki co PL w CANAL+ jest do 2019 roku. Poza tym zachęcają jeszcze Ligą Mistrzów czy polskim żużlem. Te rozgrywki przyciągają najwięcej widzów. A co potem to się zobaczy. 3-4 lata to dużo czasu jeżeli chodzi o rynek telewizyjny i może się jeszcze wiele zmienić.

 

Ceny mogą sobie ustalać jakie im pasują a abonenci i tak zdecydują czy płacić za ich usługi.

Póki co ustalają i jakoś chyba nie jest źle, bo polityki cenowej nie zmienili już od pół roku dla przedłużających, a dla nowych jeszcze dłużej (pełny pakiet CANAL+ z Extra+ za 99zł).

 

a co do obecnych cen to są zbyt drogie za canal + w którym nie można nawet obejrzeć całej europejskiej piłki, są jakieś wybiurcze mecze nba gdzie w hiszpani ten sam canal + nadaje wszystkie spotakania. 

Skoro nawiązałeś do Hiszpanii to dopytam czy sprawdzałeś tamtejsze ceny? Zapewne nie. A szkoda.

Pakiet podstawowy (rodzinny) to cena 20 Euro (znajduje się w tym pakiecie tzw. "czarny CANAL+", gdzie można zobaczyć m.in. Formułę 1 czy jeden mecz ligi angielskiej)

Canal+ z piłką nożną 25 Euro

Canal+ z pozostałymi wydarzeniami sportowymi 20 Euro

Canal+ z filmami 9 Euro

Canal+ z serialami 5 Euro

Sumując: jeżeli chcesz mieć wszystko z CANAL+ trzeba zapłacić 79 euro. Za sam sport 65 euro. Za piłkę nożną 45 euro. 

Wiec co tu porównywać?

Argumentacja - tam są inne zarobki - nie jest zbyt trafna, bo właściciela praw sportowych jakoś nie interesuje czy obywatel danego kraju zarabia w złotówkach czy w euro.

 

Cały pakiet ze wszystkimi sportowymi kanałami nie powinien przekraczać 65zł wtedy byłby większy popyt a takto nie ma popytu i tracą ligi lub tracą ligi przez celowe działanie tzn dogadanie się z eleven.

Tak, jasne.... Mniej klientów, ale większe ARPU. I wszystko jasne... 

 

A nie czasem Extra+ ?

 

I tak przy okazji, ceny które oferuje nc+ nie są adekwatne do dzisiejszych czasów po prostu. Dostawca próbuje robić z ludzi idiotów, dopóki klienci się będą na to zgadzać to nie będzie lepiej.

Nie Extra+. W moim poprzednim poście pisałem na temat pakietyzacji CYFRY+ i nc+

CYFRA+: Start, Kompakt, Optimum

NC+: Start, Comfort, Extra

 

Stąd też odpowiednikiem pakietu Kompakt jest Comfort. Jednak to za czasów CYFRY+ takie kanały jak Eurosport 2 czy Comedy Central były dostępne w niższym pakiecie. Stąd też ich pakietyzacja była dla mnie korzystniejsza niż obecna nc+ (w nc+ wymienione kanały są w pakiecie EXTRA+).

 

Jeśli komuś się nie podoba, to droga wolna, a nie lamentować bez celu na forum. Jeśli ktoś z nc to czyta, to i tak ma to w 4 litrach :wink:

Dość dosadnie napisane, ale chyba jak najbardziej prawdziwe.

 

Swoją drogą to jestem ciekaw czy nc nadal traci klientów tak jak po fuzji czy cos się zmieniło, może macie jakieś info ?

Zapewne nie prędko się dowiesz.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz dokupić Cinemaxy w konkurencji skoro są w pakiecie innym zawarte?Twierdzisz że polityka NC+ ludzi przekonuje?Widziałeś co się dzieje w punktach :lol2:mi osobiście to zdarza się tam kogoś zobaczyć jak zdaje sprzęt po umowie.PL jest w C+ do 2019 roku?Bardzo ciekawe bo obecnie jest przetarg na ta ligę.Natomiast porównywanie cen w Hiszpanii i Polsce to już mistrzostwo świata :roll: Co prawda widziałem ale z Holandii chyba urywek jak wygląda transmisja meczu i powiem że to co pokazuje nasz C+ do pięt nie dorasta.Powtarzasz jak papuga APRU i APRU ciągle wyższe.Jaki masz na to dowód?Im gdy podawali dane zawsze rosło nawet gdy dawali na lewo i prawo pakiety za 50 zł nawet tym którzy wcześniej płacili 90 zł :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz dokupić Cinemaxy w konkurencji skoro są w pakiecie innym zawarte?

No właśnie nie mogę ich dokupić. A w nc+ mogę to zrobić mając nawet pakiet Start+. Zamawiam przez miesiąc, nagrywam co chce i wyłączam po miesiacu płacą tylko jeden miesiąc za pakiet.

 

Twierdzisz że polityka NC+ ludzi przekonuje?

Nie napisałem wprost, że przekonuje. poza tym jeżeli nie zmieniają oferty od kilku miesięcy to chyba przyjęta przez nich polityka cenowa/sprzedażowa ich zadawala.

 

PL jest w C+ do 2019 roku?Bardzo ciekawe bo obecnie jest przetarg na ta ligę.

Pisząc PL myślałem, ze masz na myśli ligę polską. Gdybyś napisał BPL nie byłoby nieporozumienia.

 

Natomiast porównywanie cen w Hiszpanii i Polsce to już mistrzostwo świata :roll:

Akurat kontekst wypowiedzi jak najbardziej odpowiadał do porównania cen w Hiszpanii i Polsce.

 

Widziałeś co się dzieje w punktach :lol2:mi osobiście to zdarza się tam kogoś zobaczyć jak zdaje sprzęt po umowie. (..) Powtarzasz jak papuga APRU i APRU ciągle wyższe.Jaki masz na to dowód?Im gdy podawali dane zawsze rosło nawet gdy dawali na lewo i prawo pakiety za 50 zł nawet tym którzy wcześniej płacili 90 zł :lol2:

No widzisz - Ty bazujesz na tym co widziałeś w punkcie, a ja na tym co jest zapisane w ich raportach finansowych. Więc o czym tu z Tobą dyskutować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ Extra, HBO i Cinemax (dla nowych) 59,9+25+15= 99,9 zł

nc+ Extra, HBO i Cinemax (dla nowych, opcje dodatkowe w opcji włącz/wyłącz) 59,9+12,5+7,5=79,9 zł
CP Premium (dla nowych, pierwsze 6 msc za darmo, bez żadnej łaski i żebrania) 67,49 zł

nc+ Extra, HBO i Cinemax (dla przedłużających) 44,9+20+10=74,9 zł

nc+ Extra, HBO i Cinemax (dla przedłużających na 15 msc, HBO 6 msc za darmo, opcje dodatkowe w opcji włącz/wyłącz) 44,9+8,33+7,5=60,73 zł

CP Premium (dla przedłużających, umowa na 15 msc, 5 darmowych) 59,99 zł

CP Premium (dla przedłużających, umowa na 12 msc, 5 darmowych) 52,49 zł

 

Nasuwa się pytanie czy kolega ircios przypadkiem nie dostał angażu w nc+...

Edytowane przez focus1224
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że oferta jest zbyt droga - wystarczy porównać oferty z innych krajów do średniej krajowej w danym kraju i taką samą relację u nas. Należy dodać, że średnią krajową kreują głównie koncerny bo czy to pośrednio (jednoosobowe firmy, umowy śmieciowe) czy bezpośrednio umowy o prace, to one najwięcej zatrudniają i najwięcej usług/produktów wprowadzają na rynek. - więc podsumowując to jest czysty wyzysk w każdej postaci. Rok temu podpisałem cyrograf z NC+ nie powiem bo na korzystnych warunkach (ale na innych bym tego nie podpisał) z abonamentem 99/109 PLN (nawet z jednym fikołkiem -prawie najwyższy pakiet), była hiszpańska liga co mnie nawet cieszyło i teraz niestety jest w 11stkach których nie ma w tym najwyższym pakiecie - trzeba rzeczy nazwać po imieniu, jawne oszustwo -w porywach to zwykłego złodziejstwa. Kupuję produkt i po kilku miesiącach nie mam produktu. To czy ktoś ma praw  czy też nie to jego sprawa nie klienta. Owszem 11stki mają więcej sportu - wobec tego te więcej poproszę zakodować, natomiast ligę hiszpańską która była przy podpisaniu umowy C+sportach - poproszę o rozkodowanie - technicznie to się da, i wówczas będzie dotychczasowy klient zadowolony. Akurat w moim bloku jest JMDI i tu 11stki są za darmo (da się) w najwyższym pakiecie (w sumie cena porównywalna do tej którą obecnie płacę) https://satkurier.pl/news/121370/eleven-i-eleven-sports-w-sieci-kablowej-jmdi.html - więc kto wie czy nie wrócę z powrotem do tego operatora jak mu jeszcze kilka kanałów premium dojdzie. A teraz pytanie do operatora jak się tak bije o wysokie ARPU, załóżmy że zostanie mu jeden abonent z rachunkiem 199 PLN/mc czy wówczas spełni to jego oczekiwania - będzie miał wysokie ARPU- 199 PLN - czy o to mu chodzi, wydaje mi się że CP z niższym ARPU i milionami klientów może mieć lepszy biznes.

pozdr, sympatic

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios oszalał lub odstąpił komus konto

@kamil2505 wysuwa absurdalne argumenty

 

po co zrobiono ten temat?

Edytowane przez Mr. Orbita
Bo nieustannie zaśmiecany jest wątek pytań-odpowiedzi dla ofert stałych abonentów i różnymi sposobami próbujemy to opanować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w CP nie ma czegoś takiego jak premium... no może mini prawie premium. Proponuję abyś skorygował ofertę w nc, bo jednak taniej wychodzi, niż podałeś :wink:

Trafiłeś w punkt :). Do tej platformy można trafić tylko z powodu ceny lub jeśli się jest miłośnikiem siatki, boksu lub F1, ewentualnie PPV :). Co do cen w nc+, to też nie jestem zadowolony z ich obecnej wysokości, ale konkurencji brak, bo nie jest nią ani CP(co wyjaśniłem wyżej), ani nawet kablówka. Weźmy przykład mojej Vectry, sam Canal+ kosztuje tam 49,90, do tego trzeba mieć pakiet tv, do tego dekoder z nagrywarką za 35 zł!!! Już nie mówiąc o multiroomie, który jest dziadowski i zawiera tylko Platynę(troszkę słabszy pakiet Extra), a za wszystkie kanały premium i sportowe w HD trzeba dodatkowo płacić. Już nie mówiąc o tym, że nigdzie nie ma kanałów Eleven.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Do tej platformy można trafić tylko z powodu ceny lub jeśli się jest miłośnikiem siatki, boksu lub F1, ewentualnie PPV :)

Zgadzam się w 100%

Dla mnie to by była ostateczność.... ale na 99,9% zostaje w nc+ :cool:

Hejt pewnie się posypie ale nie jestem tutaj by pisać pod "publiczkę" jak co niektórzy .....   ;)

Nc+ nie jest "zbyt droga" jak to ktoś napisał tylko "droga"

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ Extra, HBO i Cinemax (dla nowych) 59,9+25+15= 99,9 zł

nc+ Extra, HBO i Cinemax (dla nowych, opcje dodatkowe w opcji włącz/wyłącz) 59,9+12,5+7,5=79,9 zł

CP Premium (dla nowych, pierwsze 6 msc za darmo, bez żadnej łaski i żebrania) 67,49 zł

nc+ Extra, HBO i Cinemax (dla przedłużających) 44,9+20+10=74,9 zł

nc+ Extra, HBO i Cinemax (dla przedłużających na 15 msc, HBO 6 msc za darmo, opcje dodatkowe w opcji włącz/wyłącz) 44,9+8,33+7,5=60,73 zł

CP Premium (dla przedłużających, umowa na 15 msc, 5 darmowych) 59,99 zł

CP Premium (dla przedłużających, umowa na 12 msc, 5 darmowych) 52,49 zł

 

Nasuwa się pytanie czy kolega ircios przypadkiem nie dostał angażu w nc+...

@ircios pisze aby skorygować ofertę NC+ bo wychodzi taniej to ja pozwolę sobie skorygować ofertę CP.Umowa 15 miesięcy 5 za free 4-5 miesięcy opłacamy abonament wypowiedzenie skrócenie umowy o 5 miesięcy tych płatnych i umowa na 12 miesięcy z czego 5 za free płacimy za 2 miesiące wypowiedzenie i skrócenie umowy i kolejna umowa na 15 miesięcy.Tak to tam działa a abonament średni to jakieś śmieszne grosze a oferta bardzo podobna.Premium w NC+ to tylko C+ choć po ostatnich przetargach sportowych to premium już coraz bardziej tylko z nazwy.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że oferta jest zbyt droga - wystarczy porównać oferty z innych krajów do średniej krajowej w danym kraju i taką samą relację u nas. Należy dodać, że średnią krajową kreują głównie koncerny bo czy to pośrednio (jednoosobowe firmy, umowy śmieciowe) czy bezpośrednio umowy o prace, to one najwięcej zatrudniają i najwięcej usług/produktów wprowadzają na rynek. - więc podsumowując to jest czysty wyzysk w każdej postaci. 

A myślisz, że właściciela praw sportowych interesuje, że polski abonent zarabia w złotówkach, a nie w Euro czy funtach? Jeżeli tak, to jesteś w ogromnym błędzie.

 

 Rok temu podpisałem cyrograf z NC+ nie powiem bo na korzystnych warunkach (ale na innych bym tego nie podpisał) z abonamentem 99/109 PLN (nawet z jednym fikołkiem -prawie najwyższy pakiet), była hiszpańska liga co mnie nawet cieszyło i teraz niestety jest w 11stkach których nie ma w tym najwyższym pakiecie - trzeba rzeczy nazwać po imieniu, jawne oszustwo -w porywach to zwykłego złodziejstwa.

Dopłacając niecałe 8zł miesięcznie masz dostęp do wiekszej ilości spotkań ligi hiszpańskiej, więc jest też większy wybór. Do tego francuska i włoska, które według wielu w CANAL+ były traktowane po macoszemu.

A jak czujesz się oszukany to zgłoś się do odpowiedniej instytucji. Wylewanie żalu na forum jakoś niewiele Ci coś da.

 

Kupuję produkt i po kilku miesiącach nie mam produktu. To czy ktoś ma praw  czy też nie to jego sprawa nie klienta. Owszem 11stki mają więcej sportu - wobec tego te więcej poproszę zakodować, natomiast ligę hiszpańską która była przy podpisaniu umowy C+sportach - poproszę o rozkodowanie - technicznie to się da, i wówczas będzie dotychczasowy klient zadowolony.

Większej głupoty nie czytałem chyba jeszcze. Podpisywałeś umowę na kanały, a nie prawa sportowe. Było trzeba wziąć nc+mix na czas nieokreślony i wtedy mógłbyś zrezygnować w dowolnej chwili by nie poczuć się "oszukanym".

 

A teraz pytanie do operatora jak się tak bije o wysokie ARPU, załóżmy że zostanie mu jeden abonent z rachunkiem 199 PLN/mc czy wówczas spełni to jego oczekiwania - będzie miał wysokie ARPU- 199 PLN - czy o to mu chodzi, wydaje mi się że CP z niższym ARPU i milionami klientów może mieć lepszy biznes.

Twoja założenie jest niepoważne. Do takiej sytuacji nigdy nie dojdzie (nie biorąc pod uwagę takiej sytuacji jak likwidacja firmy czy fuzja), bo by jej zapobiec w takich i innych firmach utworzone są specjalne działy, które mają odpowiednio kontrolować sytuacje i ewentualnie modyfikować politykę sprzedażową, gdy ta przestanie się sprawdzać. Właśnie po to, by uniknąć absurdalnej sytuacji jak ta powyżej. 

 

Premium w NC+ to tylko C+ choć po ostatnich przetargach sportowych to premium już coraz bardziej tylko z nazwy.

Tak, tylko z nazwy... tracąc prawa do takich rozgrywek jak liga francuska oglądana przez 6-tysięczną publikę naprawdę powinni stracić status kanałów "premium". :lol2:

 

@kamil2505 wysuwa absurdalne argumenty

Absurdalne? Coś poza tym stwierdzeniem? Może jakieś kontrargumenty?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co kogo interesuje ile osób oglądało Ligę francuska?Sprawdż taki klub jak PSG  kto tam gra i jak grają w LM gdzie grają najlepsi.Podobnie z Ligą włoską też mało osób oglądało te rozgrywki a klub z tej ligi był ostatnio w finale LM.To też mała strata i podstawa do podwyżki abonamentu bo kupili jeżdziectwo, regaty,drifty i golf to prawdziwe Premium :lol2: A może Premium jest Ekstraklasa bo ma oglądalność?To porównaj osiągnięcia zespołów z tamtych lig i poziom Ekstraklasy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że te kluby osiągają sukcesy skoro oglądalność kilkanaście razy mniejsza od ekstraklasy? 

Jeżeli coś się nie opłaca to się w to nie wchodzi. Takie prawa biznesu.

Podwyżka? Chyba powrót do cen sprzed fuzji. Już jakoś nikt nie pamięta ile się wtedy płaciło, a ile praw było. Oferty full pakietów z CANAL+ i HBO za 60zł się skończyły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ośmiesza się człowieku przed fuzją posiadałem paczkę C+ za ok.42 zł.Teraz sprawdz sobie ile kosztuje najtańszy pakiet z paczką C+.Co mnie obchodzi oglądalność coś co sie nazywa Premium powinno pokazywać najlepsze ligi europejskie skoro stawiają na tą dyscyplinę sportu a nie je tracić a w zamian kupować  golf drifty czy regaty.Może podasz dane oglądalności tych dyscyplin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...