Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+ jest zbyt droga!


mario1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cena pakietu "Extra+, Canal+ oraz Eleven" nie powinna przekraczać 60 zł, gdyż nie jest więcej warta.

 

 Jak będzie taka oferta,  to zastanowię się nad powrotem.

Czytam to forum i wiem kiedy oddać sprzęt ! -  Nawet świadka zwrotu mam ... bo nc+ to ja jakoś nie wierzę.

Ale ....  żeby do mnie pisał od razu Sam Wielki Windykator ? ! :shock:

Oczywiście od czasu do czasu, ... będę wpadał na to forum.

Czuwaj ! :hello:

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 8x C+, 3 x HBO, Comfort, Extra, Multi, C+ vod, Multiroom Premium za 79.90 miesięcznie (bez multiroom wychodzi 59.90) i nie uważam siebie za obrażalskiego a raczej za dobrego negocjatora :) . Uważam, że jest to cena adekwatna do zawartości a jak ktoś daje się doić to jego sprawa. 

Teraz wiem, że już nie dostanę takiej oferty więc zakończę umowę i przejdę od maja do CP z Evoboxem lub Evoboxami- jak się objawi oferta na multiroom. Bardziej mnie ciągnie do nowinek technologicznych (graphyne itp.)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem się już doić i już nigdy nie zamierzam.

Hmm, obrażalski? hehe lata mi to i powiewa. Nie jestem uzależniony! I pożyczalski, bo dekoder hehe...

- ani od nc+,  ani też od tego forum nie jestem uzależniony.

Kwita mam z 11 stycznia, a nc+ i tak nie wierzę.

 -  hmm "czerstwy", powiedz nam po co Ci to pisanie? czy dla liczby wpisów?

"filolog" jeśli ktoś nie chce słuchać, to i tak go nie przekonasz...

Czasami tu wpadnę

 

Czuwaj ! ....

:hello::lol2:

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic polityczny + proszę przestać z tymi wielokropkami - posty są nieczytelne. Wielokropek to nie spacja.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś około roku 2010 przeszedłem z cyfry + do telewizji "N" - wtedy z pakietu za około 109 zł ( HBO itp) do N-ki na pakiet za 90 zł z czterema programami N-premium i byłem bardzo happy aż do nieszczęsnej fuzji. Wszyscy wiedzą jak było falstart z przesadzonymi sporo cenami za pakiety - drastyczna obniżka cen dla ratowania nie wiem twarzy, bazy klientów  - HBO za free na całe 15 miesięcy. Obecnie przedłużyłem umowę na pakiet extra + z 6C+ i HBO za 89,00 na całą umowę czyli mam w sumie taniej jak w 2010 kiedy odchodziłem.  Zgadzam się z jednej strony ceny w górę bo HBO już nie jest za free z drugiej strony nie płacę wcale więcej niż 5 lat temu. W CP byłem przez 9 dni stycznia 2016 trafił mi się dekoder który nagrywał co piąte ustawione nagranie - w C+ i N nigdy nie miałem żadnych problemów - zobaczymy może Evoboxy ( w sumie 3 modele wchodzą na rynek ) przeważą szalę na stronę CP - jeśli cena pakietów utrzyma się na tym poziomie a za półtora roku będzie jeszcze smartDom to NC + mnie straci - bo z telefonem w Plusie i pakietem Premium w CP odżałuję stratę paczki C+.

Tyle. Czy oferta NC + jest droga ? Pytanie na które nie da się obiektywnie odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

oferta kanalow miedzy NC+ a CP coraz mniejsza , i w zasadzie rozni sie tym ze nc+ nie ma sportowych kanalow CP , a CP nie ma kanalow z + i canal + w ofercie , CP jest nastawiony na ILOSC klientow , jakosc moze jest " jakas" ale no kazdy wie ze CP jest dla przyslowiowego kowalskiego z kazdego zakatka miasta wsi , nc+ tez ale oni twierdzili ze sa premium , i tak to sie utarlo . Kazdy indywidualnie stiwerdza co jest dla niego premium i tyle , i nie ma co sie sprzeczac ze NC+ jest bardziej bo ma pelna pferte filmowa na rynku tj C+ HBO , a CP tylko HBO . Ceny zawsze beda kontrowersja - ja w dniu startu NC+ placilem 129,90  , nie mialem kanalow XXX i history tylko , teraz place 134,99 a od maja 174,99 a w CP jak widac cena za pakiet premium jest nadal taka sama i kosztuje ok 120 z MR , ceny z roku na rok sie zwiekszaja i tego nikt nie zmieni ale sam moze zadecydowac ile wyda na tv , na oferte na luksus wygode czy jak to nazywacie , ja po cichu tylko licze ze jako obecni abonenci platform doczekamy fuzji i wszyscy bedziemy jedna platforma , wtedy moze bedzie na rowni , bo patrzac z boku na to roznimy sie w zasadzie tylko cena za to co ogladamy ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że od kwietnia 2016 przeszedłem z NC do CP. Od samego początku nie zapłaciłem ani złotówki abonamentu a mam pakiet premium i dekoder Evobox. Jeśli w nc rozłączą C+ sport od C+Film wtedy pomyślę. Na razie HBO I Cinemax wystarczają mi aż za dość. Oferta nc jest o wiele za droga przynajmniej dla takich jak ja- czyli nie zainteresowanych sportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ określa się jako tą najbardziej nadążającą za technologiami. Niby. Ale telewizja się zmienia, ludzie są bardziej mobilni i nie mieszkają stale tylko pod jednym adresem.

Jestem ciekaw kiedy - o ile w ogóle - NC+ skłoniłaby się nad abonamentem za telewizję teleinternetową, tj. oglądanie oferty platformy w internecie. Sam skłaniałbym się tylko nad samą paczką C+ z powiedzmy np. 50 zł abonamentem. Takie wyjście na przeciw może i w jakimś sensie ukróciłoby piractwo tych kanałów premium w necie. Takie rozwiązanie też jest dobre dla tych, którzy właśnie rezygnują z telewizji na rzecz Internetu. Ale pomarzyć zawsze można... może się kiedyś ziści... Byłbym bardzo za. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a wystarczyła by taka prosta banalnie szczera i brutalnie prosta rzecz /czy tu czy w CP/płacić tylko za kanały które kto chce.Określić cenę każdego z nich.Proste.Te co się nie oglądają wypad z satelity więcej miejsca na poprawę jakości pozostałych-zwłaszcza w CP.Dlatego myślę nad Nc+ jak było pisane lepsze technologie -obraz zwłaszcza na większym tv.

Edytowane przez sobiepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a wystarczyła by taka prosta banalnie szczera i brutalnie prosta rzecz /czy tu czy w CP/płacić tylko za kanały które kto chce.Określić cenę każdego z nich.Proste.Te co się nie oglądają wypad z satelity więcej miejsca na poprawę jakości pozostałych-zwłaszcza w CP.Dlatego myślę nad Nc+ jak było pisane lepsze technologie -obraz zwłaszcza na większym tv.

 

To jest takie proste jak się siedzi w pokoju przed kompem, w życiu na dużą skalę niemożliwe do wprowadzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by tak było, że każdy płacił by za kanały co chce. To za kilka kanałów płaciłbyś co dzisiaj za 50% obecnej ceny za full.

 

Dokładnie tak by było. I co gorsze oni chcą iść w tę stronę i nowa pakietyzacja C+ to pokaże.

Za klika miesięcy skończą się przedłużenia ofert za full pakiety z cen 49 - 59zł.

Większość przedłuży na 24 mies. za 79,99 z HBO gratis, bo to jest teraz jedyna sensowna oferta cenowa na bogaty pakiet.

Ale co dalej? Już nikt nie zgodzi się na następną podwyżkę o 40 - 45%. Więc, żeby zarobić więcej, za mniej (co uwielbiają) wcisną nam zupełnie nową ofertę "skrojoną na miarę". I dalej będą nas dymać. A my nie mając wyboru i będąc uzależnionym np. od PL, LM, NBA czy nawet naszej kopanej będziemy im płacić.Jeśli nie bezpośrednio do NC+, to za pośrednictwem kablówek.

Jedyna korzyść to może być tylko taka, że nie będziemy płacić za to czego nigdy nie oglądamy, ale za to co zawsze - 2 x więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w zmiany w pakietach.Najwyżej kosmetyczne.Platforma N pokazała, że tematyczne pakiety niekoniecznie się dobrze sprzedają i ostatecznie i tak oferowano wszystkie pakiety tematyczne  w promocyjnej cenie 48 zł o ile pamiętam.Wtedy wydawałoby się nie była to wygórowana cena.Dzisiaj w NC+ odpowiednikiem tamtej oferty jest pakiet Extra+ dużo bardziej zasobny w kanały a mimo to nie ma rewelacji w sprzedaży.Bo widz stał się bardziej wymagający.Jak jeszcze podniosą ceny to klienci poszukają tańszej alternatywy np. w postaci kablówek czy innych operatorów satelitarnych czy internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że należy porównywać oferty NC+ z kablówkami.

Przykładowo -UPC - uważana powszechnie za drogą, okazuje się dużo tańsza od NC+ (oczywiście dla wieloletnich abo przedłużających umowy).

Przy Max pakiecie z 3 usługami i rzekomo drogim Canal+ (jak się odejmie ceny za pozostałe usługi) i tak zostaje 20 - 30 zł w kieszeni. A kanały uzupełnione o te brakujące z CP.

Ten tzw. drogi C+ tam w zasadzie wychodzi za niewiele ponad 30zł ( 2 x 0 / 10 x39,90zł) i podobnie jak w CP kilka miesięcy wcześniej może wejść nowa umowa i zamiast 10 płaci się 7 miesięcy.

A przede wszystkim: wszyscy wiedzą co dostaną, są dostępne aktualne regulaminy, ceny pakietów z góry znane, każdy klient jednakowo traktowany, a nie jakieś widzi mi się i dojenie ile się da lub ile ktoś wytrzyma.Oczywiście negocjować wszędzie trzeba umieć i nikt prezentów sam nie robi.

Konsultanci NC+ b. nie lubią tych porównań, bo obnażają ich słabości.


Nie wierzę w zmiany w pakietach.Najwyżej kosmetyczne.Platforma N pokazała, że tematyczne pakiety niekoniecznie się dobrze sprzedają i ostatecznie i tak oferowano wszystkie pakiety tematyczne  w promocyjnej cenie 48 zł o ile pamiętam.Wtedy wydawałoby się nie była to wygórowana cena.Dzisiaj w NC+ odpowiednikiem tamtej oferty jest pakiet Extra+ dużo bardziej zasobny w kanały a mimo to nie ma rewelacji w sprzedaży.Bo widz stał się bardziej wymagający.Jak jeszcze podniosą ceny to klienci poszukają tańszej alternatywy np. w postaci kablówek czy innych operatorów satelitarnych czy internetowych.

 

Będą zmiany, bo muszą być.

Obecna polityka do niczego nie prowadzi. Jak jest niska baza sprzed 24 mies. to jeszcze można coś z klienta wycisnąć, a jak się już płaci po 80, 100 a z opcjami i sprzętem nawet ponad 120zł, to ile podwyżki wyciśniesz?

Nie patrz co było w N, nie ma to znaczenia. Liczy się nowy, świeży pomysł i sposób na wyrobienie nowych targetów. Dopiero jak się obudzą z ręką w nocniku albo wejdzie prawdziwa konkurencja, to się coś zmieni na korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...