Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+ jest zbyt droga!


mario1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie tacy "eksperci" jak ty, doprowadzili Canal+ do takiego stanu w jakim jest. Produkt ktory od zawsze był sprzedawany za ok 70 zł, ludzie podostwali za 45 i im sie w głowach poprzewracało. Teraz dostają mniejsze rabaty i krzyczą podwyżka

Edytowane przez cidik
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo to obchodzi dlaczego utracili prawa? Liczą się fakty. Fakty za to są takie, że podobna lub inna oferta gdzieś indziej jest tańsza i bogatsza.
 
Ja też się jeszcze zastanawiam, bo mam swój dekoder i w nc+ jest więcej piłki.
Za to oferty są coraz gorsze i każdy to widzi.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tacy "eksperci" jak ty, doprowadzili Canal+ do takiego stanu w jakim jest. Produkt ktory od zawsze był sprzedawany za ok 70 zł, ludzie podostwali za 45 i im sie w głowach poprzewracało. Teraz dostają mniejsze rabaty i krzyczą podwyżka

 

Ktoś wymuszał na nc + tanie pakiety ? To klientów wina ? Naprawdę ? 

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie obrażamy - regulamin.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tacy "eksperci" jak ty, doprowadzili Canal+ do takiego stanu w jakim jest. Produkt ktory od zawsze był sprzedawany za ok 70 zł, ludzie podostwali za 45 i im sie w głowach poprzewracało. Teraz dostają mniejsze rabaty i krzyczą podwyżka

Za 45 zł ofertę z pełnym C+ dostała tylko jedna osoba na forum.Minimum to było 49 zł.Mówię o umowie a nie o tym że ktoś dostał brakującą część paczki po zmianach w niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tacy "eksperci" jak ty, doprowadzili Canal+ do takiego stanu w jakim jest. Produkt ktory od zawsze był sprzedawany za ok 70 zł, ludzie podostwali za 45 i im sie w głowach poprzewracało. Teraz dostają mniejsze rabaty i krzyczą podwyżka

1.Czas [regulamin - nie obrażamy] ekspercie który wydał wyrok iż produkt jest wart 70 zł

2.Nawet jak oferowali niżej tej ceny to myślisz, ze jaki % abonentów dostało taką ofertę? w ciemno ci powiem ze był to mały odsetek ogółu i byli to tylko ci co wiedzieli o takiej możliwości i umieli zagadać, czyli maks kilka tys ludzi.

Rzeczywiście pogrążyło to Nc+ na tyle iż zaraz upadnie.

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie obrażamy - regulamin.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tacy "eksperci" jak ty, doprowadzili Canal+ do takiego stanu w jakim jest. Produkt ktory od zawsze był sprzedawany za ok 70 zł, ludzie podostwali za 45 i im sie w głowach poprzewracało. Teraz dostają mniejsze rabaty i krzyczą podwyżka

Ja, się nie prosiłem o to - a że dali sami to brałem 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@mvx tylko że w twoim przypadku jeśli chcesz zostać w nc+ będziesz płacił jeszcze raz tyle co obecnie przy tej zawartości kanałów co posiadasz

Już to ci pisałem ;)

Nawet wypowiedzenie nic nie zmieni .....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kanały Eleven powinny być dostępne bez posiadania paczki Canal + od pakietu conajmniej comfort.

Wtedy jeśli kogoś interesują 3 ligi tam nadawane, to bierze comfort czy extra + Eleven i wcale nie jest tak drogo.

Drogo jest z canalami+. Niestety niewiele ciekawego tam zostało prócz ligi angielskiej. Dlatego ratują tego gniota, że sprzedają Eleveny tylko do ofert z C+.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mvx tylko że w twoim przypadku jeśli chcesz zostać w nc+ będziesz płacił jeszcze raz tyle co obecnie przy tej zawartości kanałów co posiadasz

Już to ci pisałem ;)

Nawet wypowiedzenie nic nie zmieni .....

Dlatego mamy "słoneczko"  bo na pewno nie dam więcej niż 50zł a na Canal+ mi nie zależy jak i na sporcie 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena pakietu "Extra+, Canal+ oraz Eleven" nie powinna przekraczać 60 zł, gdyż nie jest więcej warta.

A HBO do tego jeszcze nie chcesz? :D

 

2.Nawet jak oferowali niżej tej ceny to myślisz, ze jaki % abonentów dostało taką ofertę? w ciemno ci powiem ze był to mały odsetek ogółu i byli to tylko ci co wiedzieli o takiej możliwości i umieli zagadać, czyli maks kilka tys ludzi.

Rzeczywiście pogrążyło to Nc+ na tyle iż zaraz upadnie.

Jakieś dane statystyczne na ten temat? Czy to Twoja "teoria"?

Do mnie dzwonili na początku czerwca z ofertą Extra+6C+ za 59zł. Nie wysyłałem wypowiedzenia. Nie dzwoniłem do nich i "nie zagadywałem".

 

Kogo to obchodzi dlaczego utracili prawa? Liczą się fakty.

Dokładnie. Liczą się fakty, a fakty są jakie są.

 

1. W Europie wyraźnie widać, że jest coraz więcej konkurentów z grubym portfelem, więc obecna podwyżka zupełnie nie dziwi. Prawa sportowe są coraz droższe. A żaden właściciel praw nie będzie patrzył na zarobki obywateli danego kraju. 

 

2. Rozdawnictwo pełnych pakietów z CANAL+ i HBO włącznie za 60zł się skończyła. Ich promocja była podyktowana kiepskim wizerunkowo startem. Jednak czy oferta Extra+ z 6xCANAL+ za 69zł jest tak droga? Tym bardziej, że wielu ma już w tym multiroom za czasów cyfry+ z PVR w cenie? Pamiętam moje ostatnie przedłużenie w CYFRZE+, gdzie za CANAL+Optimum z multiroom i PVR płaciłem 75zł przez 12 miesięcy i 95zł przez 3 ostatnie miesiące (odpowiednik dzisiejszego Extra z C+). I wielu na tym forum o taką ofertę walczyło. Po prostu wracają do standardowych cen. Poza tym biorąc pod uwagę cenę dla tzw."klienta z ulicy" gdzie za pakiet EXTRA+ z CANAL+ musi zapłacić 99zł, nam oferują za 79zł, co daje w ciągu dwóch lat 480zł rabatu (biorę pod uwagę ofertę standardową, nie świąteczną). To mało? Nie liczę tutaj multiroom czy opłat za najem dekodera, bo wtedy rabat jest jeszcze większy. 

 

3. Eleven - dziwicie się, że dali go dodatkowo płatnego? Mnie to wcale nie dziwi. Warunkiem jest posiadanie CANAL+, więc abonentów swojego pakietu nie stracą. A do tego jeszcze pobierają dodatkową opłatę, więc są na plus. Z ich punktu widzenia to chyba najlepsza sytuacja. Zachowują ligę hiszpańską, włoską  i francuską na swojej platformie i ograniczają dostępność poważnego konkurenta. Jest jeszcze możliwość zakupu przez internet kanałów Eleven, ale z siecią jest wciąż w naszym kraju w wielu miejscach różnie. Mimo wszystko - niecałe 8zł miesięcznie to chyba niewiele. Tym bardziej, że kibice ligi hiszpańskiej, francuskiej i włoskiej mają dostęp do znacznie większej ilości spotkań na żywo niż miało to miejsce na antenach nc+. 

 

4. Postawili na ceny, a nie ilość abonentów, których zapewne tracą. Jednak co z tego, jeżeli mogą wyjść lepiej na ARPU? Według publikowanych wyników, pomimo utraty klientów, ARPU z miesiąca na miesiąc wzrastało (niejednokrotnie o kilkadziesiąt groszy, ale jednak). Ich polityka zapewne się sprawdza skoro nie zmienili sposobu sprzedaży już od ponad pół roku. Wielu tutaj porównuje nc+ do CP. Jednak to zupełnie inny profil klienta. Porównując ostatnie wyniki CP (gdy jeszcze nie byli połączeni z Plusem) i nc+ to mimo większej ilości abonentów - CP przegrywał z nc+ biorąc pod uwagę tylko ARPU.

 

Ja, się nie prosiłem o to - a że dali sami to brałem 

Skoro dawali to czemu nie brać. I bardzo dobrze, że wziąłeś. Ale czasy rozdawnictwa całego pakietu kanałów tematycznych z CANAL+ i HBO za pół darmo już się skończyły. To, ze wtedy dostałeś nie oznacza, że teraz też powinieneś dostać. Z resztą, jak każda promocja - i ta ma do siebie to, że kiedyś się kończy.

 

Moim zdaniem kanały Eleven powinny być dostępne bez posiadania paczki Canal + od pakietu conajmniej comfort.

Wtedy jeśli kogoś interesują 3 ligi tam nadawane, to bierze comfort czy extra + Eleven i wcale nie jest tak drogo.

Drogo jest z canalami+. Niestety niewiele ciekawego tam zostało prócz ligi angielskiej. Dlatego ratują tego gniota, że sprzedają Eleveny tylko do ofert z C+.

Mnie to wcale nie dziwi, że robią z Elevenami co robią. Po prostu nie mają w tym żadnego interesu.

 

Ogólnie rzecz biorąc przy obecnej konkurencji, kwotach jakie są żądane za prawa nie da się wszystkiego utrzymać proponując klientom pełne pakiety za 60zł. 

 

Kto nie potrzebuje sportu zawsze ma alternatywę w postaci CP. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat na Sporcie nie zależy więc nie potrzebuję Canal+ całego a może i wcale bo jak już pisałem może ze dwa filmy w msc są godne obejrzenia , chodzi tutaj głównie o cenę dlaczego inni mogą dać za mniej a oni nie ???

 

(Extra+ , Cinemax , Filmox , HBO + Go , Sundance , History i History 2) ile za to musimy zapłacić w NC+ ??? oj więcej niż gdzie indziej  .

(Blu Hustler HD, Hustler HD ,Private TV , Redlight HD) za 25zł a ile za to musimy zapłacić w NC+ ??? oj więcej niż gdzie indziej .

 

także każdy ma wybór przepłacać lub cieszyć się ...   :popcorn:

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co się ogląda. Przyznaję, że pakietyzacja CYFRY+ bardziej mi się podobała, bo takie kanały jak Eurosport 2 czy Comedy Central były dostępne już w pakiecie KOMPAKT (obecny odpowiednik to Comfort+).

Co do filmów - jak dla mnie w CANAL+ jest znacznie więcej tytułów godnych uwagi. Często miłym zaskoczeniem są pozycje mniej znane. HBO i Cinemax dokupuje najczęściej raz w roku. Nagrywam wszystko co mnie interesuje i wyłączam. I tak wszystkiego co chce obejrzeć nie jestem w stanie ze względu na chociażby ograniczenia czasowe. Pozostałe kanały, które wymieniłeś wogóle mnie nie interesują. Jeżeli jednak Ciebie tak, a CANAL+ Cię nie interesuje to CP zapewne wyjdzie Ci taniej. A te dwa tytuły filmowe możesz zawsze zakupic dodatkowo w VOD lub na DVD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

A te dwa tytuły filmowe możesz zawsze zakupic dodatkowo w VOD lub na DVD. 

Wystarczy szybki internet ;)

A jakość obrazu  o wiele lepsza niż na "dvd" lub w usłudze "vod" :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat opcje erotyczne taniej wychodzą w NC+ przy opcji włącz wyłącz.Ceny za gnioty jak Cinemaxy i Filmboxy z kosmosu gdzie w konkurencji są w pakietach.Oferty dla stałych nie są aż tak złe i obecnie ale dla nowych to już parodia.Ale widać że niektórych przekonują swą polityką :lol2: choć stracili dużo ciekawych praw a część kupili z innym podmiotem i podzielili się kosztami.Tylko czekam aż stracą PL i jestem ciekawy czym chcą zachęcić abonentów. Jeżdziectwem,driftem,regatami czy golfem?Ceny mogą sobie ustalać jakie im pasują a abonenci i tak zdecydują czy płacić za ich usługi.Teraz tylko brakuje w CP kanałów Eleven i utraty PL będzie wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Akurat opcje erotyczne taniej wychodzą w NC+

Potwierdzam i zachęcam do zapoznania się z ofertą filmową "redlighthd" i "hustlerhd"

Ciekawą opcją spędzenia wieczoru jest wspólne oglądanie z żoną ale to.... "high level" i nie każdy tak może :cool:

Od czasu do czasu żeby nie było ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...