Skocz do zawartości

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy


olek122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jak oceniacie tegoroczną edycje Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy? Ja swoją opinie wygłosiłem już w Medialnych, ale tutaj ją wam powtórze. W moim odczuciu wszystko jest za dobrze, poza wejściami na główne anteny (TVN i TTV) które to powinny być tak długie jak dawne wejścia w Dwójce. Byłoby więcej czasu dla gości i korespodentów lokalnych.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W moim odczuciu wszystko jest za dobrze, poza wejściami na główne anteny (TVN i TTV) które to powinny być tak długie jak dawne wejścia w Dwójce. Byłoby więcej czasu dla gości i korespodentów lokalnych.

Ale kto za to zapłaci ? TVN to nie TVP2 gdzie nikt się nie zastanawiał nad kosztami. O ile w TVN24 mogą sobie puszczać dowolni bo dostają opłaty od operatorów to rozbicie ramówki głownie TVN ale także TTV to straty finansowe. A nawet wspierając Owsiaka TVN i każdy inny komercyjny nadawca nie będzie robił mu dobrze, tracąc na tym kupę kasy to nie ta bajka. Jakby Owsiak zapłacił to miałby 24 h live na głównym TVN.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Nie ma róży bez kolców, a jednak sprzęt Owsiaka pomaga ratować życie. Jeśli narzekacie na niego, zróbcie swoją zbiórkę. A jak nie, to dajcie sobie spokój - nie chcecie pomagać na WOŚP, to nie pomagajcie. Dajcie na Caritas.

 

Ogólnie trzeba pomagać, nigdy nie wiadomo, kiedy my będziemy potrzebowali pomocy. Czy jest się za Rydzykiem, czy za Owsiakiem - każdy chce dobrze. Ważne, żeby nie [beep] na około, tylko wspomóc dowolną z akcji, bez hejtu. Wystarczy go już w Internecie odnośnie polityków, innych nacji, orientacji itp.

 

„Always look on the bright side of life...” ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shark, pewnie by tak było gdyby to sam Jerzy Owsiak nie mieszał polityki, patrz wczorajszy wywiad dla "Gazety Wyborczej". Jednak co warto podkreślić WOŚP jest organizowana w wielu miejscowościach przy współpracy osób z różnych środowisk politycznych. W mojej miejscowości co roku jest WOŚP mimo, że burmistrzem jest osoba startująca z poparcia obecnego obozu rządzącego. Oto lista wydarzeń, które są organizowane w województwie Świętokrzyskim : http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/region/a/26-final-wosp-w-swietokrzyskiem-wszystkie-imprezy,12842178/

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze, że popieram WOŚP chociaż nie podoba mi się to co robi Owsiak, jak np. w styczniu 2015 roku wyrzucił Michała Rachonia z konferencji prasowej WOŚP za to, że zadał mu niewygodne pytanie (chodziło o spółkę ''Mrówka Cała'').

 

U mnie to finał WOŚP jest organizowany w Hali Widowiskowo-Sportowej (o godz. 20:00 będzie tradycyjnie ''Światełko do nieba'', czyli pokaz sztucznych ogni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Przy okazji chciałbym wspomnieć, że na 3 dni przed finałem na koncie WOŚP już jest ponad 6 mln złotych. Wyczuwam w takim razie 2 rzeczy :

1. Zaczną finał prawdopodobnie z 10 mln na koncie (co nie zdarzyło się nigdy),

2. Będzie rekord, a dzień zakończą prawdopodobnie za 100 mln na koncie.

 

Tylko aukcje Allegro na ten moment przynoszą 2,5 mln złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna informacja. Najprawdopodobniej WOŚP uzbiera w tym roku nawet 100 mln złotych. Widziałem, że na Aukcjach WOŚP - Allegro można znaleźć m.in. kurtkę góralską od Prezydenta oraz sukienkę Pierwszej Damy. Pomagajmy ponad podziałami, bo "Każdy, kto działa na rzecz bliźniego jest godny szacunku"Trzeba docenić ciężką pracę wolontariuszy. Akcja jest międzypokoleniowa i międzynarodowa - są sztaby zagraniczne m.in. w San Francisco. Będzie to debiut sztabu w Krzemowej Dolinie. Warto zapoznać się z treścią oświadczenia Caritas ws. WOŚP:
jh6dc8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna jest ta licytacja, kto da więcej i pochwali się tym przed wszystkimi znajomymi. Play ma tyle kasy, że po prostu jakby miał serce to powinien wyjąć je ze swojej kieszonki, a nie uzależniając pomoc od tego, ile osób włączy jakąś ich relację. Więc bezinteresowności w tym żadnej nie ma, każdy chce na tym zrobić biznes pokazując się z dobrej strony wizerunkowej. Na tym polega cały ten WOŚP i lans na tragedii ludzkiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wislok napisał:

Play ma tyle kasy, że po prostu jakby miał serce to powinien wyjąć je ze swojej kieszonki, a nie uzależniając pomoc od tego, ile osób włączy jakąś ich relację

Tani marketing i to jest w sumie ciekawe, ile faktycznie trafia do puszek, a ile to tani marketing tych różnych firm, które na tym łapią ogromne zasięgi.

 

A co do bezinteresowności to nie tylko przy tej akcji ludzie lubią się chwalić tym, ile wpłacili. Nie wiem, ja tego nigdy nie zrozumiem, wklejania przelewów, SMS-ów, itd. A pomaganie chyba nie na tym polega, aby tym się chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...