Skocz do zawartości

Szkło kontaktowe


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Szkło kontaktowe" Grzegorza Miecugowa i Tomasza Sianeckiego - najchętniej oglądany program w TVN24 - ma już swoje fankluby. Stał się czymś w rodzaju Radia Maryja dla inteligentów.
--->onet.pl

 

"Szkło" faktycznie celnie trafiło, wybiło się na obecnej sytuacji politycznej.

Program na pewno budzi skrajne emocje, jedni go uwielbiają inni zaś przeciwnie.

 

Dla mnie to jest prawie zawsze program obowiązkowy, choć przyznaje czasami zastanawiam się jak długo jeszcze będzie trwało obnażanie świata politycznego w tym programie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie trwało tyle obniżanie polityki polskiej dopóki dopóty polscy politycy nie zmądrzeją.(jest taki mądry p.Kononowicz ale go nie chcą w rządzie).Ja zwasze w SK czekam na III część bo tam zawsze najciekawsze filmiki.Wczoraj widziałem jak ziemniaka obierac bez obierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już coś to JACHIMEK :lol::lol:

 

 

program taki sobie... ani dobry ani zły.... humor Miecugowa jest żenujący.... Sekielski jest znacznie bardziej nadaje sie do prowadzenia takiego programu 8)

 

1. Uwielbiam Szkło!

2. Jachimka nie znoszę!!!

3. Miecugow jest wg mnie lepszym prowadzącym od Siekielskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wole się pośmiać z niektórych "egzemplarzy" tutaj na forum jak im brakuje argumentacji i potrafią tylko wyładowywać swoje frustracje przez internet :lol:
Określenie "egzemplarz" jest nie tylko nie ładne ale i postawione tu bezosobowo :!: Którzy to ci "egzemplarze" :?: nic mnie tak nie złości jak coś takiego.
To ja już wolę, krzywe zwierciadło - Super Stacji. :lol::lol::lol:
ciągle zapominam by obejrzeć wreszcie ten program, przynajmniej jest już jakaś konkurencja.

 

Wszyscy prowadzący i goście "Szkła" są w deche :wink:

Ps. "Szkło.." prowadzi oczywiście Sianecki a nie ...Sekielski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już w Czwartek 500 odcinek "szkła" :)

 

A tym czasem w dzisiejszym odcinku m.in. pokazali wypowiedź Prezydenta odnośnie 85 urodzin Prof. Bartoszewskiego.

No cóż obrażalskiego Prezydenta na nic nie było stać, za wyjątkiem stwierdzenia, że nie utrzymuje już kontaktów z Bartoszewskim :!:

 

świetnie określił to Marek Przybylik

"Każdy panu prof. Bartoszewskiemu dawał to co ma najlepszego i na co go stać. Pan Prezydent pokazał na co go stać."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja bardzo lubie Jachimka i bardziej podoba mi sie prowadzenie programu przez Miecugowa. Ogolnie dobry program i w dobry sposob pokazywani sa nasi boscy politycy :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, w czwartek 22 lutego 2007 roku, wyemitowany zostanie jubileuszowy 500 odcinek "Szkła Kontaktowego", jednego z najpopularniejszych programów z ramówki TVN24. W programie zostanie pokazana cała prawda "Szkła".

Jubileuszowe wydanie „Szkiełka” poprowadzi cała drużyna programu czyli Grzegorz Miecugow, Tomasz Sianecki, Marek Przybylik, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Tomasz Jachimek i Wojciech Zimiński.

 

Oprócz tradycyjnych komentarzy wydarzeń minionego dnia oraz wspomnień, pokazany zostanie specjalny film, w którym Marek Piwowski zdemaskuje co w trawie piszczy. Zajrzy za kulisy, będzie śledził prowadzących poza studiem, pokaże tajniki powstawania audycji, sprawdzi kto dzwoni do programu i pisze SMS-y. Jednym słowem „zdemaskuje” Szkło Kontaktowe i jego twórców…

 

Przypomnijmy, że program można oglądać w TVN24 o godzinie 22.00.

 

Źródło: media2 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to znamy już kulisy tego programu :) wiadomo już, że za telefon płacą 3 dyszki, za sms też coś.

Premier Kaczyński miał racje, że to, co wmawia "szkło" jest nieprawdą.

Program ewidentnie należy "do układu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że na 500 setny odcinek przygotują coś specjalnego a tu taka klapa.Żałosny to był odcinek w ogóle nie był śmieszny a do tego sprawiał wrażenie zrobionego na chybcika.Szkoda byłem zawiedziony :(

 

 

Zgodze się z tą wypowiedzią, wogóle nie był śmieszny ten 500 setny odcinek Myślałem że ten program będzie w stylu LUPY ROKU która była w sylwestra i w nowy rok a jednak nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem linki do III częśći 500 odcinka Szkiełka.Kto chce linki do tych części niech pisze na PW,bo nie wiem czy moge dać na forum.

 

Uprzedzam że pliki mają po 90mb i są na serwerze rapidshare

 

Ja mam I część na kompie a pozostałe nie chcą się ściągać(coś z IP czy jakoś tam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...