Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj napiszalem od upc i mi odpiszali tak:

 

Witam W nawiązaniu do otrzymanej korespondencji, pozwolę sobie przesłać w załączniku wykaz kanałów dostępnych w ramach Pakietu Pełnego Telewizji Kablowej UPC Polska w Olkuszu. Niestety aktualnie nie mamy informacji na temat planów wprowadzenia programu, o który Pan pyta. Stale jednak staramy się wprowadzać nowe programy do oferty. W dużym stopniu zależne jest to jednak od zainteresowania naszych Abonentów. W pierwszej kolejności udostępniamy Państwu te, które cieszą się największym. Wśród najnowszych kanałów, aktualnie lub wkrótce udostępnionych znajdują się: Mini Mini, Kuchnia.tv, Superstacja, TVN Gra i iTV. W związku z powyższym, nie jestem w stanie precyzyjnie wskazać panu informacji na temat daty udostępnienia kanału ZigZap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-sport według mnei jest lepszym kanałem-ligamistrzów,puchar polski,puchar ligi angielskeij,puchar uefa,tym czasem w polsacie sport nie ma nic mocnego,

ale wrócmy to tematu-ciekawo na jakich warunkach-jak odbierać będzie nsport w kablówkach,w jakich kablówkach będzie i kiedy(fajnie zeby na wakacje juz kanal sie pojawil)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadany od początku roku pierwszy polski kanał kulinarny - Kuchania.tv w ofercie największej telewizji kablowej UPC Polska pojawi się od 1 marca 2007 roku.

Pojawienie się Kuchnia.tv w ofercie UPC to efekt podpisania kilka dni temu umowy między spółką Canal+ Cyfrowy a telewizją kablową UPC Polska.

 

Na mocy owej umowy w sieci UPC już pojawił się kanał MiniMini, a od 1 marca 2007 roku ofertę UPC wzbogaci Kuchnia.tv. Dzięki temu stacja będzie już docierać do 1,9 miliona gospodarstw domowych. Dodatkowo ofertę UPC w Warszawie i Krakowie wzbogaci kanał ZigZap/Hyper.

 

Przypomnijmy, że w najbliższych dniach do UPC dołączy także SuperStacja. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że wprowadzanie tego kanału do UPC rozpocznie się od poniedziałku - 26 lutego.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sześć ośrodków - ze Szczecina, Bydgoszczy, Lublina, Kielc, Wrocławia i Opola -

wygrało konkurs na otwarcie nowych Pracowni Internetowych UPC.

Już wiosną 2007 roku powstaną w nich w pełni wyposażone sale komputerowe z szerokopasmowym dostępem do internetu UPC. Pracownie Internetowe UPC są otwierane w ramach projektu prospołecznego firmy o nazwie Tęczowy Internet. W ramach projektu UPC Polska remontuje sale komputerowe, wyposaża je w komputery i meble oraz funduje bezpłatne szerokopasmowe łącze internetowe.

 

W pracowniach będą się odbywać kursy i inicjatywy edukacyjne organizowane przez zwycięskie organizacje oraz UPC Polska. W ramach powstającego obecnie ogólnopolskiego programu UPC skierowanego do osób starszych o nazwie Akademia e-Seniora mają odbyć się kursy internetowe dla seniorów. Przewidziano dwie sesje: wiosenną i jesienną, w których udział weźmie ponad tysiąc seniorów w całej Polsce. W ramach programu seniorzy otrzymają szereg narzędzi do tego, aby skutecznie przyswoić wiedzę o internecie: będą uczestniczyć w 16-godzinnych zajęciach, dodatkowych konsultacjach, spotykać się w ramach klubu e-seniora.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mają plany. Jak podali na Media2.pl, zadzwoniłem do SuperStacji i jakaś pańcia powiedziała mi (tydzień temu), że to prawda. Teraz pytanie, czy UPC nie bedzie mialo problemów technicznych :twisted:

 

I nalezy pamiętac, że nie wszedzie w pierwszy dzień wsadzą. NP. na VIVA polska rok temu w Katowicach musieliśmy czekać tydzień. Z MiniMini się pospieszyli :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowanie na ekranie w UPC

Wcześniej niż zapowiadano, rozpoczęto wprowadzanie do oferty największej w Polsce sieci kablowej - UPC Polska, pierwszego kanału kulinarnego – Kuchnia.tv.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Kuchnia.tv informowała, że jej sygnał w UPC pojawi się od 1 marca. Jednak operator kablowy rozpoczął wprowadzanie tego kanału wcześniej - już od poniedziałku, 26 lutego.

 

Pojawienie się Kuchnia.tv w ofercie UPC to efekt podpisania kilka dni temu umowy między spółką Canal+ Cyfrowy a telewizją kablową UPC Polska. Tym samym Kuchnia.tv dociera już do ponad 1,9 mln abonentów.

 

Żródło: MEDIA2.PL

 

Superstacja już nadaje w UPC

Zasięg Superstacji powiększa się o kolejny milion abonentów. Telewizja kablowa UPC Polska właśnie rozpoczęła wprowadzanie do swojej oferty ten informacyjno-rozrywkowy program.

 

Zasięg Superstacji rośnie w szybkim tempie. Na początku lutego stacja weszła do oferty największej platformy cyfrowej Cyfrowego Polsatu, od poniedziałku (26 lutego) pojawiła się w posiadającej ponad milion gniazdek telewizji kablowej UPC. Dodatkowo dostęp do stacji ma ponad 500 tys. klientów sieci Multimedia Polska, a wkrótce dołączy także do oferty sieci Vectra (ponad 600 tys. gniazdek).

 

Przypomnijmy, że Superstacja rozpoczęła całodobową emisję swojego programu w październiku 2006 roku. Stacja została okrzyknięta telewizyjnym tabloidem. Stawia na prosty i zrozumiały język oraz kontakt z widzem – każdy może zadzwonić do studia i wypowiedzieć się na aktualny temat.

 

Stacja na swoich stronach internetowych zapewnia, że nigdy nie będzie poprawna oraz obojętna. Będzie poruszać bulwersujące tematy, pokazywać rzeczy bolesne i wstrząsające oraz ustalać ich przyczyny i napiętnować winnych. Dziennikarze stacji na własną rękę będą podejmować śledztwa, interweniować w sprawach osób prześladowanych i pokrzywdzonych.

 

Żródło: MEDIA2.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w Bydgoszczy w ofercie UPC jest już Superstacja lub Kuchnia.tv? Jeśli nie to kiedy dojdą te kanały? W Bydgoszczy Superstacja mogłaby dołączyć wzamian za TVE a Kuchnia.tv za Mango24 :D I takTVNy reklamują produkty mango to po co ten szajs całą dobę?

A pro po, W Bydgoszczy w ofercie UPC nie mogę wyszukać TMT. Czy w Byd. nadaje ten kanał w ogóle? Nigdy nie widziałem.

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chello classic i light bez limitów

UPC Polska od 1 marca 2007 roku znosi limity pobierania danych dla pakietów: chello classic oraz chello light. Tym samym klienci już czterech z pięciu pakietów mogą swobodnie korzystać z Internetu.

Obecnie klienci usług chello ultra, chello plus, chello classic i chello light mogą pobierać dane z Internetu bez oglądania się na limit. W najniższym pakiecie chello easy nadal obowiązuje limit pobierania danych - 10 GB.

 

Zlikwidowanie limitów pobierania danych dla chello classic i chello light jest kontynuacją dotychczasowej strategii rozwoju usług UPC. UPC Polska po raz pierwszy zniosła ograniczenie ilości pobieranych danych z Internetu pod koniec ubiegłego roku - dla klientów usługi chello plus.

 

Przypomnijmy, że pod koniec 2006 roku z usługi internetowej UPC korzystało ponad 200 tys. klientów w kilkunastu miastach w całej Polsce.

 

Żródło: MEDIA2.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie internetowej UPC Polska jest już w wykazie kanałów w ofercie Kuchnia.tv. A czy wiadomo komuś czy ten kanał jest już w ofercie UPC w Bydgoszczy?? A jeśli jest to zastąpił jakiś inny kanał ten nowy, tak jak to było w przypadku MiniMini a BBC Prime?? A kiedy Superstacja w UPC Polska w Bydgoszczy????Dobrze by było gdyby już musiał któryś z tych nowych dwóch kanałów zastąpić jakiś obecny aby wejść do oferty, to dobrze by było gdyby Superstacja zastąpiła Mango 24 lub TVE.?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy słyszy się, że największa telewizja kablowa - UPC Polska przygotowuje się do powiększenia swojej oferty o usługi telewizji cyfrowej. Telewizja cyfrowa w UPC ma ruszyć jeszcze w tym roku.

Jak dowiedziała się Gazeta Prawna, telewizja cyfrowa w UPC Polska może ruszyć dopiero pod koniec roku. Liczba kanałów zwiększy się z obecnych ponad 60 do około 100.

 

Operator prowadzi rozmowy z nadawcami i pracuje nad szczegółami oferty: cenami, pakietami i wyborem dekoderów, za pomocą których będzie można korzystać z cyfrowej nagrywarki, HDTV czy usługi wideo na żądanie - pisze Gazeta Prawna.

 

Jak zapewnił Gazetę Prawną Marek Sowa, szef UPC Polska, według zapewnień szefa Liberty Global, Polska i Węgry są krajami, w których telewizja cyfrowa zostanie wprowadzona w pierwszej kolejności.

 

Przypomnijmy, że najwięksi konkurenci UPC - sieć Vectra, Multimedia i Aster mają już telewizję cyfrową, jednak ich oferta jest ograniczona - np. brak jest takich usługa jak wideo na żądanie, cyfrowej nagrywarki czy HDTV. Z kolei UPC nie spieszy się z wprowadzeniem usług telewizji cyfrowych, bo jak zapewnia Marek Sowa, UPC woli być lepsza od konkurencji niż pierwsza.

 

Źródło:media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Dekoder z UPC Bo miałem kiedyś HBO i Canal+ zrezygnowałem z umowy ale dekoder mi został chociaż prawdopodobnie miałem go odwieźć po 7 dniach od zakodowania mi sygnału HBO ale nie o tym chce pisac otóż na 53 kanale na tym dekoderze jest fonia SPORTKLUBU ale nie ma obrazu (czarnyobraz) oprócz tego na kanałach 63,64,65,66 też są czarne plansze ale tam jeszcze nie ma żadnej fonii.

Jakby ktoś chciał szukać na Tv to fonia jest między MiniMini a Tele5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Ile kosztuje pakiety premium HBOPAK oraz CANAL+ Multiplex w UPC (Chodzi mi o Bydgoszcz ale chyba ceny są w całej Polsce tych pakietów takie same) ???

A, i gdybym się zdecydował w ofercie telewizji kablowej UPC wziąć HBOPAK lub CANAL+ Multiplex to czy bym musiał przez jakiś dekoder odbierać te kanały czy tylko by mi je włączyli (odkodowali) z UPC???

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...