Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu kilku najbliższych dni UPC Polska uruchomi pakiet telewizyjny w oparciu o technologię IPTV - dowiedziało się nieoficjalnie Media2.pl. Na razie dostępne będzie kilka popularnych kanałów, w tym także jeden erotyczny.

 

Pierwszą widoczną zmianą jest nowe wcielenie witryny chello.pl. Charakterystyczny logotyp chello zastąpiło UPC Live. Wkrótce przy pomocy witryny będzie można na ekranie komputera obejrzeć kilka kanałów telewizyjnych - m.in. Animal Planet, CNN, Fashion TV, National Geographic. Dla amatorów mocnych wrażeń przygotowano także erotyczny kanał Playboya. Dostęp do Playboya będzie płatny i możliwy po przesłaniu specjalnego hasła i loginu. Z pakietów korzystać będą mogli wyłącznie klienci chello. Na razie nie są znane jeszcze ceny pakietów.

 

Pakiety telewizyjne w IPTV dostępne są na przykład w Holandii - tam są uzupełnieniem oferty cyfrowej. Kanały wykorzystywać będą strumień danych o szerokości ok. 1,5 Mbit/s, więc da to bardzo dobrą jakość odbioru na komputerze. Według nieoficjalnych informacji IPTV w UPC to pierwszy etap przed wprowadzeniem w polskich sieciach telewizji cyfrowej. Na razie jednak w samej UPC Polska "zwykła" telewizja cyfrowa nie jest jeszcze testowana.

 

żródło:media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku, 18 grudnia 2006 roku zmienia się adres Biura Obsług Klienta operatora kablowego UPC w Lublinie.

 

Od poniedziałko abonenci UPC swoje sprawy będa mogli załatwiac pod nowym adresem - przy ulicy Zana 43 (w pobliżu ZUS). Biuro Obsługi Klienta czynne jest: w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz: 10.00-17.00, w środy w godz: 10.00-18.00.

 

W nowym biurze UPC, przystosowany także do obsługi osób niepełnosprawnych oraz rodziców z małymi dziećmi, klienci będą mogli porozmawiać z konsultantem, zapoznać się z aktualnymi ofertami promocyjnymi, wypełnić dokumenty, umówić się na serwis czy instalację.

 

zródło:media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oststnio zadzwonili do mnie z UPC i chcieli mi wcisnac pakiet filmowy HBO lub Canal +. Jak zaczełem zadawac pytania to nie miala nic konkretnego do powiedzenia tylko to iz ma dla mie ta oferte. Ale zaczela bardzo zle rozmowe od tego czy jestem zadowolony c UPC i ich oferty , i liczyla iz nawiazujac do mojej odpowiedzi nakloni mnie do wykupienia kanalow filmowych. Moja odpowiedz jest taka :

1. Brak kanalu dzieciencego do 10 lat ( minimini)

2. jakosc sygnalu nie jest zadowalajaca.

3.dekoder dla kanalow filmowych jest nedznej jakosci ( brak wyjscia scard , wyjscie chinch vizja i dzwiek (mono) . uzaleznienie od ich ustawienia kanalow np. powinny byc najpierw polsko jezyczne a anastepnie reszta a tu maja wszystko pomieszane.

4. cena jest zbyt wysoka.

5.maja wprowadzic nowe dekodery dla transmisji cyfrowej (ale kiedy ?)

6.w 50 zlotych powiny byc kanaly filmowe takie jak Ale kino i Kino Polska .

7.Jezeli nie ma kanalow wspomnianych filmowych powinna byc w tej cenie oplata za TV.

8.Dlaczego w roznych miejscach roznia sie oferty kanalow ?

9. Obsluga klienta w ich punktach to jedna wielka porazka ( kilometrowe kolejki do zalatwienia czegokolwiek)

10. Nie informowanie kientow o mozliwosci placenia nizszych rachunkow (podpisujac umowy na czas okreslony np. za chello classic na 12 miesiecy place 119 zl a po tym okresie nastepuje zawarcie umowy na czas nieokreslony i kwota wzrasta do 149 zl.

11. wprowadzanie kientow w blad. przyklad? na wiosne zaoferowali mi telefon za 1 zl i rozmowy darmowe na 3 miesiace na probe , przed uplywem zadzwonilem do BOK i sie zdziwilem ze przekroczylem termin rezygnacji z tego telefonu (na 12 dni przed uplywem ) ale moge udac sie do biora i tam zrezygnowac lub wziasc nizszy abonament a w biorze rozlozyla rece i powiedziala ze tego nie moze zrobic. Dopiero po dlugiej rozmowie i pisaniu reklamacji zgodzili sie laskawie na mniejszy abonament i umowe 12 miesiecy . (jeszcze tylko do czerwca )

Ogolnie nie jestem zadowolony dlatego wykupilem abonament Cyfry plus za 64 zlotych na 12 miesiecy w promocji 25 % obnizki abonamentu.

W tym pakiecie za 64 zlote mam prawie wszystkie kanalu oferowane przez UPC + Canal plus , disney channel , mini mini , zig zap , ale kino , kuchnia tv itd

 

w UPC aby miec te kanaly musze zaplacic 50 zl + 39 za c+

12. aby wziasc kanalu ale kino i kino polska nalezy miec najpierw wykupiony pakiet HBO lub C+

 

Warunki korzystania z Pakietu Kino

 

* Pakiet Kino może zostać udostępniony Klientom, którzy korzystają jednocześnie z co najmniej jednego Programu Premium: HBO MaxPak, Canal+Multiplex.

* Klient i Operator mogą wypowiedzieć Umowę Abonencką w zakresie Pakietu Kino na zasadach określonych w umowie abonenckiej i "Regulaminie Świadczenia Usług przez UPC Polska".

* Zobowiązanie Operatora do świadczenia usług w ramach Pakietu Kino wygaśnie z chwilą, kiedy Klient nie będzie korzystał z żadnego Programu Premium: HBO MaxPak, Canal+Multiplex.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

A wystarczyło by aby w pakiecie full były wspomniane kanaly i juz by zachecili abonentow do podpisania umowy na najwyzszy pakiet a tak zniechecaja bo aby odbierac te kanaly nalezy wziasc ich dziadowski dekoder ( a ze maja ich malo i tylko dla kanalow c+ i Hbo ) nie daja ich dla klientow co chca pakiet film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj, ja mam UPC w Trojmiescie. Mam na nich wywalone tak wiec 24 stycznia BYE, BYE... Planuje podpisac umowe z jakas z platform. Abonament jest zblizony a mam nawet wiecej programow w cyfrowej jakosci. Tak wiec o kablowkach nawet juz nie chce slyszec.

 

Edycja RafiX: Usunąłem zbędny cytat. Nie cytuj gdy odpowiadasz na posta tuż pod nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC Polska: rekordowa liczba abonentów

28.12.2006

 

UPC Polska ma już ponad 200 tys. klientów szerokopasmowego dostępu do internetu.

 

Jest to blisko dwukrotny wzrost w ciągu minionego roku – poinformowała portal wirtualnemedia_pl Dorota Zawadzka, rzecznik UPC Polska.

 

Równie dynamicznie zwiększa się liczba klientów usługi telefonicznej. Z usługi tej, oferowanej od roku, korzysta już ponad 60 tys. użytkowników.

 

”Sukces naszych usług i tak dynamiczny wzrost liczby klientów telefonicznych i internetowych jest oparty na nowoczesnej technologii, wysokiej jakości obsługi klienta, sprawnych działaniach marketingowych oraz konkurencyjnych cenach. To dzięki tym czynnikom możemy dzisiaj pochwalić się rosnącą liczbą abonentów, którzy obdarzyli nas zaufaniem” - powiedział Simon Boyd, Dyrektor Generalny UPC Polska.

 

Z usług UPC Polska korzystają abonenci firmy w kilkunastu dużych miastach w całej Polsce: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Gdyni Sopocie, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie, Wrocławiu, Opolu, Kielcach i wielu mniejszych miastach. Usługa internetowa jest dostępna w ponad trzydziestu miastach.

 

W grudniu 2006 roku UPC Polska miała ponad milion abonentów telewizji kablowej.

 

Żródło: wirtualnemedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kino! od zawsze jest kodowany tylko w jednym systemie. Kanał należy do spółki CANAL+ Cyfrowy, jest kanałem dobrym, i na pewno jest kodowany! Pomyliło Ci się pewnie z kanałem Tv Biznes raczej, prawda? To się zgodzę jak najbardziej. Tv Biznes, 4Fun.tv, TVP Polonia itd. to są niekodowane prawda. Pozdrawiam, FAN CYFRY+ !!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interaktywny kanał TVN Gra wkroczy do oferty największych graczy rynku telewizji kablowych - UPC Polska oraz sieci Aster. Kanał będzie dostępny od początku 2007 roku.

Nadawca kanału TVN Gra uzgodnił nowe warunki współpracy z UPC i Aster, dzięki czemu od stycznia 2007 w ofercie telewizji kablowej UPC oraz Aster pojawi się interatyktywny kanał z telefonicznymi grami na ekranie - TVN Gra.

 

Od nowego roku szacowany zasięg techniczny TVN Gra będzie wynosił blisko 70 proc.

rynku odbiorców płatnej telewizji w Polsce.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...