Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.10.2020 o 22:21, sysio2000 napisał:

Czy w takim razie spliter np. 3DSS3 TELESTE 3 x F załatwi sprawę? Jeśli tak, to czy przyznać się monterowi z UPC że chcę zrobić split na 2 x TV, czy po prostu on zrobi swój spliter na dwa OUT (jeden do TV a drugi do modemu), a ja sobie później go wymienię na 3DSS3?

Jak z tłumieniem sygnału Internetu na tym potrójnym spliterze 3DSS3? Osiągnę 500Mb/s?

 

KA

 

Sprawdź najpierw w regulaminie czy możesz sam podzielić sygnał, IMO nie. A potem sprawdź w cenniku czy dodatkowe gniazdko zamontowane przez montera nie będzie dla Ciebie oznaczało dopłaty do miesięcznego abonamentu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinie i powiedz że chcesz złożyć wypowiedzenie umowy przez "moje upc" i żeby Ci udostępnili link do wysyłki

Link znajdziesz na swoim koncie "moje upc" w dziale "Kontakt" który będzie aktywny przez 24h od rozmowy tel.

Wypowiedzenie musisz mieć ze skanowane lub foto.

Przełączą Cię do Działu Utrzymania Klienta i jak umiejętnie poprowadzisz rozmowę zaoferują Ci nowe lepsze warunki bez wypowiedzenia, chyba że chcesz definitywnie zrezygnować.

Edytowane przez Woocash
dodanie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Woocash napisał:

Zadzwoń na infolinie i powiedz że chcesz złożyć wypowiedzenie umowy przez "moje upc" i żeby Ci udostępnili link do wysyłki

Link znajdziesz na swoim koncie "moje upc" w dziale "Kontakt" który będzie aktywny przez 24h od rozmowy tel.

Wypowiedzenie musisz mieć ze skanowane lub foto.

Przełączą Cię do Działu Utrzymania Klienta i jak umiejętnie poprowadzisz rozmowę zaoferują Ci nowe lepsze warunki bez wypowiedzenia, chyba że chcesz definitywnie zrezygnować.

tzn. przełączą mnie od razu podczas trwania tej rozmowy czy ewentualnie dopiero po złożeniu wypowiedzenia w aktywowanym linku sami się odezwą? ;-)

Edytowane przez DAMIANq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, brtk napisał:

Ja złożyłem wypowiedzenie przez moje upc i sam zadzwoniłem po godzinie czasu i ugrałem co chciałem bez wysyłku.


ale to już chyba wcześniej? Bo aktualnie nie widzę nigdzie opcji wypowiedzenia przez MOJE UPC chyba, że na czacie mogą też odblokować link do wypowiedzenia?



EDIT:
Jest gdzieś w ogóle aktualna tabelka z promocjami? Tzn rozmawiając z nimi chciałbym wiedzieć o co mogę walczyć, żeby się nie zgadzać na pierwszą lepszą propozycję.
Mam pakiet HORIZON MAX + POLSAT SPORT PREMIUM + ELEVENY + NET 500Mb/s (dekoder z nagrywarką).

Płacę 99,97zł więc i tak jest to bardzo dobra cena. Więc jeśli miałbym taka samą cenę za ten sam pakiet lub kilka zł mniej to prawdopodobnie zostawiłbym aktualne warunki.


Ale tak z perspektywy 2 lat które mijają to z nagrywarki skorzystałem dosłownie 2 razy, więc nie zależy mi mega na niej, w sumie to najbardziej zależy mi na utrzymaniu neta 500Mb/s, pakiet MAX TV jak i SPORT jestem w stanie nawet zmniejszyć/zlikwidować, bo wiem jak wyglądało oglądanie TV przy małym dziecku przez ostatnie 2lata, więc i tak 80% TV u mnie to NETFLIX/YOUTUBE.

Edytowane przez DAMIANq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DAMIANq napisał:


ale to już chyba wcześniej? Bo aktualnie nie widzę nigdzie opcji wypowiedzenia przez MOJE UPC chyba, że na czacie mogą też odblokować link do wypowiedzenia?

 

Musisz zadzwonić na infolinię i powiedzieć, że chcesz złożyć wypowiedzenie on-line. Wtedy konsultant, chyba na 24h, odblokuje możliwość złożenia wypowiedzenia przez MOJE UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przedłużam umowę (po wcześniejszym złożeniu rezygnacji) i chcę multiroom z kartą cam to opłata aktywacyjna zawsze 49zł? ?

Generalnie czy Select + 150 Mb + multiroom za 65 zł to jest spoko oferta czy mogę wyciągnąć to taniej lub coś więcej w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przedłużam umowę (po wcześniejszym złożeniu rezygnacji) i chcę multiroom z kartą cam to opłata aktywacyjna zawsze 49zł? 
Generalnie czy Select + 150 Mb + multiroom za 65 zł to jest spoko oferta czy mogę wyciągnąć to taniej lub coś więcej w tej cenie?
Ile płacisz za sam internet z TV? MI wczoraj technik zainstalował moduł z internetem 300 mega za 60 zł , bez opłaty aktywacyjnej. TV select.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś ktoś chciał przedłużać przez infolinię (przekierowanie do działu rezygnacji) to nie polecam. Za internet 300Mbit + Horizon Select + PSP + Mega Sport śpiewają, więcej (109,98zł) niż płaciłem wcześniej za 500Mbit z tym samym pakietem TV :lol: A za moduł CI zamiast Horizona chcą jeszcze +20zł.

W takim razie również skorzystam z wypowiedzenia + DUK bo to strasznie słaba oferta.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sebagit napisał:

Ile płacisz za sam internet z TV? MI wczoraj technik zainstalował moduł z internetem 300 mega za 60 zł , bez opłaty aktywacyjnej. TV select.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

 

Teraz jest max i 300 mb i stacjonarny (którego oczywiście nie używam) za 90zł  no i czas coś obciąć tą cenę. I nie chcą mi dac oferty bez stacjonarnego ;/ jak się tego pozbyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2020 o 09:31, DAMIANq napisał:

Mam pakiet HORIZON MAX + POLSAT SPORT PREMIUM + ELEVENY + NET 500Mb/s (dekoder z nagrywarką).

Płacę 99,97zł


Dzisiaj dzwoniłem do UPC aby aktywować możliwość wypowiedzenia umowy poprzez "MOJE UPC" konsultant, który aktywował mi ową możliwość jedyne co był w stanie zaproponować to ten sam pakiet ale bez ELEVEN i POLSAT SPORT PREMIUM za 95zł więc oferta żadna.
Póki co złożyłem wypowiedzenie i pozostaje czekać na kontakt z DUK ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...