Jump to content

Recommended Posts

7 godzin temu, filmowosci napisał:

Co do telewizora, to niestety jest za słaby, żeby instalować w nim moduł. Nie mam od UPC internetu, ale przymierzam się do skorzystania z ich oferty jako nowy klient i zastanawiam się nad ofertą za 79.99 zł z Horizonem lub 89.99 z dekoderem 4 K. Przy okazji chciałbym zapytać czy są jakieś problemy z wi-fi przy horizonie?

Jeszcze jedno pytanie: Czy do tego Horizona w ofercie jest możliwość podłączenia dysku zewnętrznego?

Na dobrej jakości sygnał wifi z Horizona nie licz :) Jeśli ostatecznie się na niego zdecydujesz a w Twoim pakiecie nie będzie Connect Box to po prostu zagadaj z technikiem w czasie instalacji. W moim przypadku wystarczyła chwila rozmowy i sam technik przyznał, że z tym wifi nie jest najlepiej. Z ciekawości sprawdziliśmy sygnał w innym pomieszczeniu i następnego dnia technik wrócił z Connect Box. Natomiast jeśli chodzi o podłączenie dysku zewnętrznego to USB ma zablokowany transfer danych. 

W przypadku instalacji technik sam wyszedł z propozycją , że podłączyć Connect Box, co bym nie musiał od razu reklamować wtedy usługi.

Co do Horizona.

Przygotuj odpowiednie miejsce, ze wzgledu na jego gabaryty.

Na fajerwerki nie licz , działa to poprawnie,  usługa replay, możliwość nagrywania bez utraty nagrań na duży  plus.

W dekoderze 4K po krótkim czasie nagrania są usuwane.

Po wysłaniu wypowiedzenia otrzymałem 2 propozycję :

1. Utrzymanie tego co mam obecnie Max z PVR, PSP, Eleven ,internet 500mb/s , telefon stacjonarny ,jednak cena wzrasta o 10 zł do 119zł .

2. Właściwie to samo co w punkcie 1 z tym że prędkość internetu spada do 300mb/s i cena również do poziomu 99,97zł 

I zastanawiam się czy jestem wstanie uzyskać jakąś jeszcze bardziej korzystną ofertę ?

UPC Polska po decyzji UOKiK-u zwróci klientom koszty podwyżek za szybszy internet UPC Polska zrekompensuje byłym i obecnym klientom koszty dwóch podwyżek usługi internetowej, którą uzasadnił zwiększeniem prędkości łączy. To efekt decyzji prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/upc-polska-zwrot-wyzsza-cena-za-internet-rekompensata-jak-dostac-komu-przysluguje
  • Upvote 1
14 godzin temu, brtk napisał:

Nie myślicie, że powinni proponować wszystkie możliwe opcje, by klient sobie wybrał?

Jest sporo tych opcji do wyboru ale w pierwszej kolejności jest weryfikacja czy podlegasz pod tą rekompensatę.

Cześć wszystkim. Jestem tu nowy i potrzebuję porady odnośnie przedłużenia umowy. Trochę szukałem na ten temat ale nic nie znalazłem. Obecnie posiadam w UPC wyłącznie Internet Fiber Power 150 w cenie 39,99 zł . Umowa trwa do 30.11.2020. Złożyłem wypowiedzenie, ale jeszcze nie rozmawiałem z DUK. Chciałbym zostać przy obecnym Internecie bądź powiększyć go do Fiber Power 300, dodatkowo potrzebuję karty sim z pakietem danych minimum 10 GB. Czy w ogóle można dostać tak skonstruowaną ofertę (Internet+karta sim). Czy ktoś się orientuje co mogę ugrać i w jakiej cenie?