Jump to content

Recommended Posts

6 godzin temu, DAMIANq napisał:

Muszę powiedzieć że jednak kontakt z DUK jest opłacalny w stosunku do tego co oferuje konsultant przy "rezygnacji".
Wczoraj (po 2 dniach od złożenia wypowiedzenia) dzwoniła konsultantka i dostałem:
NET 500Mb/s + Pakiet 122 kanały + Eleveny + dekoder bez nagrywarki (aktualnie miałem z nagrywarką, ale skorzystałem przez 2lata dwa razy więc...) za 69,99zł.
Więc jestem bardzo zadowolony, bo u konkurencji to neta ciężko w tej cenie 500Mb/s ogarnąć, a tutaj jeszcze spory pakiet TV (który mi w zupełności wystarcza + ELEVENY więc -30zł za dekoder bez nagrywarki, bez pakietu polsat sport premium i kilkanaście kanałów mniej i jestem więcej niż zadowolony 😀 ;)

@DAMIANq, czy to była propozycja ze strony konsultantki czy negocjowałeś coś i dopiero wtedy dostałeś taką ofertę :)?

16 minut temu, kubrak napisał:

@DAMIANq, czy to była propozycja ze strony konsultantki czy negocjowałeś coś i dopiero wtedy dostałeś taką ofertę :)?

Ogólnie to najpierw te 2 dni wcześniej dzwoniłem na infolinię aby konsultant odblokował mi możliwość złożenia wypowiedzenia przez "MOJE UPC" i wtedy on od razu zaproponował tą "mega słabą" ofertę na którą oczywiście się nie zgodziłem, po 2 dniach od złożenia wypowiedzenia zadzwoniła konsultantka najpierw z pytaniem o powody (więc konkurencja, mniejsze korzystanie z usług itp) i pytałem jej o wszystkie warianty (czyli np. jak wychodzi bez tego pakietu, jak z pakietem z xxx kanałów, jak bez horizona z nagrywarką itp i podawała najniższe możliwe stawki do konkretnego wariantu) aaa że ten mi jak najbardziej pasuje to wszystko załatwione w 5minut i jak umowa była do 1 Grudnia tak teraz mam montera ustawionego na wtorek (20.10) i od tego dnia biegnie nowa 2 letnia umowa na w/w warunkach więc git ;)

Ogólnie trzeba mówić, że jest się zorientowanym w ofertach i by dali od razu najniższą możliwą. Ja złożyłem wypowiedzenie przez mojeupc, po 2 godzinach sam zadzwoniłem, przełączyli mnie do DUK, rozmawiałem z miłą Panią, która chyba pracowała zdalnie, bo w tle słychać było latające dzieciaki i bez problemu dostałem najniższa możliwą kwotę na MAX Extra HD z Elevenami, PSP i telefonem na start, bez internetu.

Hej, mam pytanie do posiadaczy dekodera TV 4K BOX. Czy lista ulubionych działa na podobnej zasadzie jak w Horizon? Ukrywa się te, które się nie ogląda, ale pozycje są bez zmian?

Czy też można układać pozycje kanałów dowolnie? Np. jeśli będę chciał, żeby TVN był na pozycji 1, to jest to możliwe?

W dniu 14.10.2020 o 12:01, sebagit napisał:

Ile płacisz za sam internet z TV? MI wczoraj technik zainstalował moduł z internetem 300 mega za 60 zł , bez opłaty aktywacyjnej. TV select.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

A napisz proszę czy mając tylko sam moduł masz dostęp do Horizon Go oraz Horizon TV (appki na telefon i tv)? Bo podczas mojej ostatniej rozmowy z UPC mówili, że są dostępne tylko jeśli ktoś ma dekoder horizon a jakoś nie chce mi się w to wierzyć. A jeśli masz dostęp to czy działa tam replay tv?

Usługę Horizon go mi włączyli po złożeniu reklamacji. Też twierdzili, że jest tylko przy dekoderze. Ale powołałem się na regulamin promocji. Niestety nie działa cofanie programów na tydzień wstecz. Tylko to nie problem. I tak na większości programów... Żeby nie powiedzieć, że na wszystkich poza TVP nie można było przewidzieć reklam. A jest przecież Kodii... A w Kodii IPLA, PLAYER, TVP VOD bez reklam

W Promocji otrzymujesz
1. Ulgę na wybrane w Promocji Usługi w trakcie całego Okresu Zobowiązania,
2. Ulgę na Usługę dodatkową Horizon GO,
3. W przypadku wyboru Usługi Internetowej — dodatkową ulgę za Zgodę na Rachunek Elektroniczny oraz Zgodę Marketingową,
4. Pakiet Bezpieczeństwa UPC - 0 zł przez 1 miesiąc w opcji na próbę.

i jeszcze definicje.

X. Definicje

Horizon Go
Usługa dodatkowa przeznaczona dla Abonentów, którzy w oparciu o Umowę Abonencką korzystają co najmniej z Usługi Telewizji Cyfrowej oraz Usługi Internetowej, polegająca na zapewnieniu Abonentowi dostępu do płatnych lub nieodpłatnych treści oraz innych funkcjonalności za pośrednictwem Aplikacji pod nazwą Horizon Go, dostępne bez dodatkowych opłat za pośrednictwem witryny www.horizon.tv (dla komputerów), albo dedykowane oprogramowanie dostępne za pośrednictwem Google Play oraz App Store (dla telefonów lub tabletów).

38 minut temu, sebagit napisał:

Usługę Horizon go mi włączyli po złożeniu reklamacji. Też twierdzili, że jest tylko przy dekoderze. Ale powołałem się na regulamin promocji. Niestety nie działa cofanie programów na tydzień wstecz. Tylko to nie problem. I tak na większości programów... Żeby nie powiedzieć, że na wszystkich poza TVP nie można było przewidzieć reklam. A jest przecież Kodii... A w Kodii IPLA, PLAYER, TVP VOD bez reklam emoji16.png

W Promocji otrzymujesz
1. Ulgę na wybrane w Promocji Usługi w trakcie całego Okresu Zobowiązania,
2. Ulgę na Usługę dodatkową Horizon GO,
3. W przypadku wyboru Usługi Internetowej — dodatkową ulgę za Zgodę na Rachunek Elektroniczny oraz Zgodę Marketingową,
4. Pakiet Bezpieczeństwa UPC - 0 zł przez 1 miesiąc w opcji na próbę.

i jeszcze definicje.

X. Definicje

Horizon Go
Usługa dodatkowa przeznaczona dla Abonentów, którzy w oparciu o Umowę Abonencką korzystają co najmniej z Usługi Telewizji Cyfrowej oraz Usługi Internetowej, polegająca na zapewnieniu Abonentowi dostępu do płatnych lub nieodpłatnych treści oraz innych funkcjonalności za pośrednictwem Aplikacji pod nazwą Horizon Go, dostępne bez dodatkowych opłat za pośrednictwem witryny www.horizon.tv (dla komputerów), albo dedykowane oprogramowanie dostępne za pośrednictwem Google Play oraz App Store (dla telefonów lub tabletów).

OK, dzięki za wyjaśnienie. Pamiętam, że z Horizon Go korzystałem jeszcze za czasów starego dekodera, a replay tv pojawiło się jak wymieniłem dekoder na horizon. No cóż, muszę się zastanowić, z dekodera nie korzystam bo straszny muł i mało intuicyjny, sam moduł by wystarczył ale Horizon TV oraz GO to u mnie "must be". Z chęcią bym zrezygnował z dekodera, moduł włożyć do TV albo wziął jakiś dekoder z FBC na linuksie ale bez horizon tv/go to odpada. Raz jeszcze dzięki.

27 minut temu, sebczak napisał:

Do modułu CI+ można dołączyć Horizon Go, ale chcą za to 5zł/miesiąc, niestety w takiej konfiguracji nie działa Replay TV.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Więc pewnie zostanę z dekoderem bo z Replay TV jednak dość często korzystam... a może ktoś się pochwali czy da się taniej (niż na stronie) dostać moduł w multiroom w ramach przedłużenia umowy? Póki co mam dekoder ale z nagrywarki nie korzystam więc może w tej samej cenie zszedłbym do zwykłego bez nagrywarki + moduł...

Fakt ten Horizon to muł. Po prostu tragedia. Szkoda tego Replay TV. Ale to co chce to sobie nagrywam, albo Kodi. A cena jaką płacę te 60 zł jest adekwatna do tego co otrzymuje. W Orange, Vektrze i Netii było by albo drożej, albo gorzej.

Witam. Moja babcia otrzymała z UPC następującą ofertę: Internet 300 MB, Pakiet MAX, Telefon na kartę (Internet 10 GB, nielimitowane rozmowy i sms-y)+ Multiroom za 110 zł. Dodam, że ma dekoder z nagrywarką (chyba Horizon).  Co sądzicie o tej ofercie? Coś jeszcze można w tej cenie ugrać? 

Ps. Mam nadzieję, że niczego nie pomieszałem, ale nie znam się za bardzo na ofertach w UPC. 

1 godzinę temu, Brady napisał:

Witam. Moja babcia otrzymała z UPC następującą ofertę: Internet 300 MB, Pakiet MAX, Telefon na kartę (Internet 10 GB, nielimitowane rozmowy i sms-y)+ Multiroom za 110 zł. Dodam, że ma dekoder z nagrywarką (chyba Horizon).  Co sądzicie o tej ofercie? Coś jeszcze można w tej cenie ugrać? 

Ps. Mam nadzieję, że niczego nie pomieszałem, ale nie znam się za bardzo na ofertach w UPC. 

Jeśli jest to oferta z DUK to na pewno jesteś w stanie uzyskać lepszą ofertę. Po złożeniu rezygnacji dostałem ofertę o ~25 zł niższą niż to co zaproponował mi DUK :) Tak jak wszyscy piszą -> składasz rezygnację i czekasz na kontakt.

Witam serdecznie,

obecnie posiadam pakiet Max z nagrywarką , Fiber 500mb/s, telefon stacjonarny ,dodatkowo eleven i polsat sport premium .

Umowa jeszcze miesiąc, wypowiedzenie złożone. Obecnie płacę niecałe 110zł.

Na jaką cenę mogę liczyć przedłużając na tych samych warunkach, bądź ewentualnie bez polsatów sport premium ? 

Z góry dziękuje za wszelkie sugestie 

Drodzy,

Co - waszym zdaniem - powinienem wybrać, tj. jaki dekoder, Horizon czy 4K? Zaznaczę, że nie mam telewizora 4K, nie zależy mi na nagrywarce w chmurze, ale chciałbym dekoder, która ma dobrą jakość obrazu i zbytnio nie muli.

Zamawiając telefonicznie lub przez Internet  możesz sobie potestowac oba dekodery.Umowa z multiroom.

Masz na to 14 dni i po prostu je oddać lub zostawić , wybierając  odpowiedni   dekoder negocując ( jest szansa) lepsze warunki umowy .

Minus to opłata instalacyjna 50 zł..

Zdecydowanie najlepsze obecnie rozwiązanie jak Ci nie zależy na marnym 4K w UPC to moduł.

Tu dostaniesz najlepszą jakość obrazu.

Masz już dostęp do Internetu w UPC?

Edited by lukimann

Cześć, mam do was pytanko, zawarłem nowa umowę z UPC telefonicznie. Co mi zostało zaproponowane to: 

Dekoder 4k z pakietem max internet 500mb , canal plus prestige przez 3msc gratis później 39.99

Wartość umowy 89.99 przez okres 12mc. 

Czy to jest dobra umowa waszym zd. dzięki za info 

Co do telewizora, to niestety jest za słaby, żeby instalować w nim moduł. Nie mam od UPC internetu, ale przymierzam się do skorzystania z ich oferty jako nowy klient i zastanawiam się nad ofertą za 79.99 zł z Horizonem lub 89.99 z dekoderem 4 K. Przy okazji chciałbym zapytać czy są jakieś problemy z wi-fi przy horizonie?

Jeszcze jedno pytanie: Czy do tego Horizona w ofercie jest możliwość podłączenia dysku zewnętrznego?