Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja 3 lata temu zostałem namówiony przez konsultantkę na wymianę modułu CI na Horizon, niestety nie dało się na tym Horizon korzystać z internetu, telewizja tez wieszała się. Niestety wg UPC nie było możliwości powrotu do CI+, dlatego musieliśmy rozstać się. Teraz zdecydowałbym się raczej na dekoder 4K, uraz do Horizona pozostał.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, all999 napisał:
1 godzinę temu, Pawop napisał:
Też czekałem na dekoder 4K, ale się zawiodłem. Ja zostaje przy Horizonie PVR. Na dziś to dla mnie najlepsza oferta. Jakość przekazu do czołówka w naszym kraju.

Żartujesz z tą jakością...

UPC start + PC+( C+4K)/ Play Eleven 4K

To jest na dzień dzisiejszy obecnie najlepsza oferta.

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pierwszy raz czeka mnie przedłużenie umowy w UPC, wypowiedzenia zostało wysłane. Co mogę ugrać? tak naprawdę Select i 300Mb mi wystarczą orac cam na 2 tv.

Za ile za jestem w stanie wynegocjować taką ofertę? Czy jakieś duże różnice cenowe np z pakietem eleven? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2020 o 08:42, sebagit napisał:

Na konkurencyjnym forum jest taki plik, aktualizowany na bieżąco z wszystkimi aktualnymi promocjami. Zapoznaj się z nim i będziesz wszystko wiedział.

https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1xcxzdCVJURFdIJkvQR0mX705ph-qWFyd7MbUOnn8pf4/htmlview#gid=0

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Tu masz odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz z tą jakością...
Nie żartuje, niewielu operatorów w naszym kraju ma równie dobrą bądź lepszą jakość, a miałem do czynienia z CP, PC+ Vectrą, Orange i Netią (oni to akurat dno)



UPC start + PC+( C+4K)/ Play Eleven 4K
To jest na dzień dzisiejszy obecnie najlepsza oferta.
:-)

Wolę mieć wszystko z jednego dekodera. Na C+4K mi specjalnie nie zależy, bo i tak w 80 % przypadków wybierałbym mecze z C+Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do dekodera 4K UPC, to liczyłem na sprzęt,  który faktycznie zastąpi HZN, a nie na ofertę streamingu.

UPC już raz pokazała miejsce polskiej filii , gdy zagranica otrzymała dekodery od Samsunga.

Teraz w podobny sposób potraktowano klientów.

Swoją drogą co przeszkadza wpuścić kanały 4K przez moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też liczyłem na dekoder DVB-C 4K i srodze się zawiodłem. Niedawno przedłużyłem umowę, więc mam 2 lata spokoju.
 

Swoją drogą co przeszkadza wpuścić kanały 4K przez moduł?
Zapewne nic, tylko chcą promować to swoje cudeńko, co można za TV schować 

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawcy są przekonani, że klient wykupi pakiet na Player, Ipla bo nie może sobie nagrywać/cofać materiałów w UPC.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Pawop napisał:
Raczej nadawcy się nie kwapią.

Wszystko jest kwestią ceny.... Zobacz na ten artykuł. Polsat też proponuję operatorom opcję oglądania do 7 dni wstecz. Oczywiście za opłatą. Więc i z nagrywaniem nie było by problemu. Gdyby UPC zapłaciło.
https://satkurier.pl/news/181761/polsat-szykuje-podwyzki-dla-operatorow.html
 

17 godzin temu, sebczak napisał:
Nadawcy są przekonani, że klient wykupi pakiet na Player, Ipla bo nie może sobie nagrywać/cofać materiałów w UPC

Klient sobie włączy Kodi z wtyczką Polska TV. Gdzie można oglądać Iplę, Player i VOD.tvp bez reklam A Kodi doskonale śmiga na zabytkowym kurs Xiaomi Mi Box 4K. Kupionym kilka lat temu.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...