Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

A co więcej w temacie 4K można oczekiwac?
 
Oferta UPC 4K pojawila sie oficjalnie na rynku, ci ktorzy czekali na dostep do kanalow 4K maja wreszcie taka możliwość - tylko brac i korzystać 
 
btw: chcialem wrzucic kilka screenow z menu boxa ale widze ze tutaj sie nie da
 
 
Da się na pewno w tapatalk.

Liczyłem na Eleven 1 4K.

Jak z jakością kanałów HD? Jesteś w stanie jakoś zmierzyć zużycie danych/bitrate?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z szybkością tego dekodera? Obecny Horizon to jakiś dramat. Xiaomi Mi Box 4K sprzed kilku lat w tej chwili kosztujący coś ok 150 zł przy tym to rakieta. Jak działa sterowanie głosem? Na Android TV asystent Google dziale naprawdę OK. Jak to rozwiązali w tym wynalazku? I szybkość zmiany programów ? W Orange IPTV to ok 1 sekundy a jak to jest w tym nowym boxie UPC?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

49 minut temu, sebagit napisał:

A jak z szybkością tego dekodera? Obecny Horizon to jakiś dramat. Xiaomi Mi Box 4K sprzed kilku lat w tej chwili kosztujący coś ok 150 zł przy tym to rakieta. Jak działa sterowanie głosem? Na Android TV asystent Google dziale naprawdę OK. Jak to rozwiązali w tym wynalazku? I szybkość zmiany programów ? W Orange IPTV to ok 1 sekundy a jak to jest w tym nowym boxie UPC?
 

Zmiana kanałów, wszystkie polecenia z pilota działają bez opóźnień

 

Sterowanie glosem dziala bardzo fajnie - wystarczy nacisnac przycisk z mikrofonem i mowic np WŁĄCZ JUTUBE ?

Godzinę temu, lukimann napisał:

@GDA jeśli chodzi o dekoder( nie przystawka internetowa) to na razie nie będzie w najbliższej przyszłości następcy obecnego Horizona?

co to znaczy "przystawka internetowa"?

to jest pelnoprawny dekoder ktory mozesz uzywac z internetem UPC

 

gdybym stawal sie dzis abonenetem UPC na pewno wybralbym go niz Horizona chociazby ze wzgledu na to ze nie potrzeba zadnych kabli do niego

 

oszczednosc miejsca i pradu

 

20200826_174918.jpg.a1a60a7c8bcde179dd394ed8fcc4bca7.jpg

Edytowane przez GDA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Horizonie z tego co pamiętam mogłem nagrać praktycznie wszystko.

Nagrania pozostawały na dysku w dekoderze itd.

Jak wygląda sprawa z kolekcją HBO OD, czy VOD zawiera jakieś pozycje,  tytuły w 4K?

Widzę różnicę obrazu na korzyść dekodera satelitarnego a dekoderem od Play.Kanały sportowe poza Eleven 4K lepiej wyglądają w PC+.

Może inaczej Horizon GO a obraz w dekoderze 4K podobnie czy lepiej?

Dekoder UPC 4K biorąc np umowę z modułem,bedzie mógł być traktowany jako dodatek w cenie multiroom?

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

dwa przewody i wystarczy
1xUSB
1xHDMI

wlaczasz telewizor, i gotowe,
szukasz swojej sieci UPC wpisujesz haslo i wszystko dziala

tym samym masz telewizor w kuchni - przenosisz sobie boxa,
wieczorem do sypialni itd

a w ostatecznym rezultacie bedzie mozna miec taki kwadracik przy kazdym telewizorze w kazdym pokoju

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ULTRABOX 4K(PC+) w salonie + Play Now Box TV 

W sypialni Mi Box S , czego chcieć więcej? ?

Interesowała mnie oferta programowa 4K UPC , ale jak widać nie mam czego tu szukać. 

Szkoda , gdyz spodziewalem się czegos więcej od tego operatora. Zwłaszcza po tym co tu pisano.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ULTRABOX 4K(PC+) w salonie + Play Now Box TV 
W sypialni Mi Box S , czego chcieć więcej? 
Interesowała mnie oferta programowa 4K UPC , ale jak widać nie mam czego tu szukać. 
Szkoda , gdyz spodziewalem się czegos więcej od tego operatora. Zwłaszcza po tym co tu pisano.
 
Ja nie mam alternatywy, jeśli chodzi o internet i TV, a umowa skończyła mi się jakiś czas temu, więc pewnie i tak przedłużę umowę i wezmę ten box. Ale to najwcześniej za 2 tygodnie.
@GDA zamawiałeś online, czy w salonie? Kurier, czy instalator UPC?
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kingofsouth napisał:

Szkoda , gdyz spodziewalem się czegos więcej od tego operatora. Zwłaszcza po tym co tu pisano

UPC nie jest producentem treści a jedynie dystrybutorem

dlatego nie bardzo rozumiem czego oczekiwałeś więcej niż jest dostępne na naszym rynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać należy , że po tym jak długo w  UPC wprowadzali nową usługę można było oczekiwać czegoś lepszego.

Brak Eleven4K, Staingray Festival4K i kolekcji 4K .

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lukimann napisał:

Staingray Festival4K

Przyznam ze nie znam,

 

oczywiscie mozna bylo dodac plansze kontrolna w 4K rowniez mialaby wziecie ale ktos musialby ja nadawac

 

kolekcje 4K? co to za wynalazek? ktory operator CATV to ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, GDA napisał:

 

 

oczywiscie mozna bylo dodac plansze kontrolna w 4K rowniez mialaby wziecie ale ktos musialby ja nadawac

 

kolekcje 4K? co to za wynalazek? 

To co w 4K polecisz mi?

Co miałbym tam ogladac ? :mrgreen:

Fakt jestem wytrawnym oglądaczem,  ale czekam na propozycje. 

Edit:

Tak ubogiej oferty 4K UPC w dodatku takiej nijakiej nie da się obronić.

No nie ma takiej opcji. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest nie tak właściwie w obecnej ofercie 4K? Rozumiem, że nie ma kanałów sportowych i kolekcji w 4K, ale warto się cieszyć z tego co jest. Insight TV to kanał rozrywkowy prezentujący np. sporty ekstremalne i widać w nim to 4K. Poza tym jest YT w dekoderze, tam można obejrzeć materiały w 4K

Edytowane przez MrPepka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja polecam kanał NASA UHD , co prawda nie ma go w kablówkach, ale kto wie co przyniesie przyszłość.

Piękne widoki kosmosu i widać tam 4K 

:-D

Dla odprężenia po obejrzeniu sportów ekstremalnych. ;-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MrPepka napisał:

A co jest nie tak właściwie w obecnej ofercie 4K?

Wszystko , te same kanaly , mam Vectrze no prawie te same i badziew nad badziewami oferta zwana 4K.

Mam Ultra TV 4K zajrzyj do działu na forum.

Wrzucalem zdjęcia i swoje przemyślenia na temat oferty programowej na tym kanale :)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...