Jump to content

Recommended Posts

4 minuty temu, kingofsouth napisał:

Kolego, jak mi operator chwali się , ze będzie miał dekoder to pierwsze co interesuje mnie co będę oglądał

I to jest największy błąd każdego abonenta, że myśli, że op jest od tego, by spełniać co chce klient.

6 minut temu, kingofsouth napisał:

Netflixa i Amazon Prime Video i inne usługi streamingowe 4K ,  to wstarczy sam TV nie trzeba mieć dekodera od operatora.

Być może tutaj też tak pomyślano (po co płacić koszty, licencje dla nowego pudełka, jak to już w tv jest).

8 minut temu, kingofsouth napisał:

Vectra wprowadzając dekoder dała 3 kanały w tym jeden co może przyciągnać do wymiany na dekoder 4K (Elevens Sporst 1 4K) . A UPC czym zachęca , tym ,że sobie można przykleić dekoder do TV????Serio . No nie super sprawa.

To amerykańskie corpo, tego toku myślenia nie zrozumiesz.

Vectra wprowadzając dekoder dała 3 kanały w tym jeden co może przyciągnać do wymiany na dekoder 4K (Elevens Sporst 1 4K) . A UPC czym zachęca

A skad te kanaly maja byc wziete?

to cale czteryka powstalo tylko po to aby wyciagnac od ludzi pieniadze na nowe telewizory

kanalow linearnych nie bylo nie ma i nie będzie

piejesz na temat tego eleven ale to tylko 1 mecz i jeden wyscig

ile abonentow to interesuje? 5-10 tys? a co z reszta?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

6 minut temu, GDA napisał:

ile abonentow to interesuje? 5-10 tys? a co z reszta?

A ilu abonentów interesuje wPolsce.pl , TV ULTRA 4K.

Wybacz ,  ty nie wiesz o czym my tu piszemy.

Zwykłe korpo gadki , zachwalanie oferty 4K UPC.

Zweryfikuje to abonent.

Ilu z was forumowicze uważa , że UPC dało radę mierząc się z ofertą 4K? Czekam na posty.

Komu się podoba takie podejście do was przyszłych oglądaczy tego czegoś co tutaj jest wychwalane ? :)

@GDA widziałeś kiedyś mecz Ekstraklasy w 4K HDR, że piszesz takie kocopoły o 4K?  :mrgreen:

Edited by kingofsouth

Wybacz ,  ty nie wiesz o czym my tu piszemy.

to moze mnie oswieć?

skoro oferta 4K u wszystkich operatorow CATV jest zblizona, zadnych innych kanalow 4K na naszym rynku nie ma

to jakim cudem i sposobem UPC mialo ci dogodzic?

W tym sezonie 17x kwalifikacje i 17x wyścig. Wziąłem Play Now TV Box tylko dla F1 w 4K. Jestem pewien, że dostęp do Eleven 4K i dobra promocja na start przyciągnęła wiosną do Play nie kilka, a kilkadziesiąt tysięcy abonentów.
3 minuty temu, GDA napisał:

skoro oferta 4K u wszystkich operatorow CATV jest zblizona, zadnych innych kanalow 4K na naszym rynku nie ma

Canal+4K oraz Eleven Sports 1 4K.

Reszta kanałów co UPC uraczy was to są wybacz, ale żarty z 4K.

No może Insight 4K jeszcze ujdzie. 

To nie mój cyrk i nie moje małpy, ale współczuje komuś co się zadowoli taką ofertą programową w UPC.

Tyle w temacie.

Edited by kingofsouth

Szkoda pradu na ta jalowa dyskusje

wracając do tematu nowego dekodera to jest przelom w UPC

w nowym boxie można założyć do 4 profili i spersonalizować listę kanałów - dowolnie ja układając

20200826_213035.jpg20200826_213054.jpg

A czy Canal+4K jest w ofercie jakiejś kablówki i czy jest dystrybuowany w ogóle do kablówek? A co do Elevenu cóż, może kiedyś do UPC dołączy, nigdy nie mów nigdy😉

Dekoder ma np. takie zalety, że jest kompaktowy więc można go zabrać ze sobą (można byłoby gdyby działał poza UPC) albo też to, że można go przez USB podłączyć do TV i go w ten sposób zasilić. Przydatne dla tych co nie mają wolnego gniazdka sieciowego w pobliżu TV
Kolejne zalety oprócz obsługi 4K i YT to aplikacje do dekodera (jest tam mnóstwo gierek jak np. Slingo czy gra pokerowa)
Dekoder nie ma dla mnie żadnych zalet, tylko same wady. Po pierwsze jest to streaming, po drugie można nagrywać tylko z części kanałów, po trzecie nie jest na androidzie. Jak będę chciał pograć to mam od tego komputer, dekoder jest od czegoś innego. Nie widzę powodów, dla których ktokolwiek miałby wziąć ten dekoder. Oferta 4K nie zachęcająca, a i nagrać niewiele można.
  • Upvote 1
2 minuty temu, MrPepka napisał:

A czy Canal+4K jest w ofercie jakiejś kablówki i czy jest dystrybuowany w ogóle do kablówek?

Nie, jest tylko w PC+.

5 minut temu, GDA napisał:
...wracając do tematu nowego dekodera to jest przelom w UPC

Jest to NIEPOROZUMIENIE!

• Like 1
  • Upvote 2
8 minutes ago, Pawop said:

Dekoder nie ma dla mnie żadnych zalet, tylko same wady. Po pierwsze jest to streaming, po drugie można nagrywać tylko z części kanałów, po trzecie nie jest na androidzie. Jak będę chciał pograć to mam od tego komputer, dekoder jest od czegoś innego. Nie widzę powodów, dla których ktokolwiek miałby wziąć ten dekoder. Oferta 4K nie zachęcająca, a i nagrać niewiele można.

1. Dla jednych streaming jest wadą, dla innych zaletą bo np. kiedyś być może będzie możliwe obejrzenie TV poza siecią UPC więc będzie można taki dekoder na działkę zabrać i jakieś mecze sobie obejrzeć wypoczywając na słońcu

2. Fakt, jest to wada, natomiast nie jest to zależne od UPC

3. No cóż, Androida to może i nie ma, ale platforma w tym dekoderze daje nawet radę

Mnie co innego martwi, skoro ten nowy dekoder ma takie ograniczenia, to oby komuś nie przyszło do głowy, by na obecnym Horizonie czy przyszłościowym Horizonie 4K też pójść taką drogą - bez HDD, ograniczone nagrywanie, brak możliwości podpięcia swojego dysku by to na nim nagrywać, w sumie brak Replay Tv

Tym się martwcie a nie co obecnie kanałowo jest w ofercie.

• Upvote 1

Jest to NIEPOROZUMIENIE!

Proszę cie ochłoń

zostawiając 4K zalety nowego pudelka

- sterowanie głosem
- profile w własną lista kanałów
- mały rozmiar
- minimalny pobór pradu
- nie trzeba ciagnac koncentryka
- pilot radiowy
- współpraca z HZN GO - oglądasz na telewizorze, możesz zatrzymać i dalej oglądać na działce w HZN GO
- koniec problemów z PVR po wymianie sprzętu, w HZN tracisz bezpowrotnie to co nagrałeś tutaj jest chmura i profile ktore pamiętają ustawienia
- multiroom również zapewnia wymienność profili

oczywiście jest i wada i to dosyć poważna
- brak możliwości nagrywania wszystkiego

ale to juz nie wina operatora

1. Dla jednych streaming jest wadą, dla innych zaletą bo np. kiedyś być może będzie możliwe obejrzenie TV poza siecią UPC więc będzie można taki dekoder na działkę zabrać i jakieś mecze sobie obejrzeć wypoczywając na słońcu

Streaming nie jest żadną zaletą, przede wszystkim ze względu na gorszą jakość i płynność. Kablówkę bierze się po to by oglądać w miejscu zamieszkania, jak chcesz oglądać poza domem, to są do tego odpowiednie aplikacje. Już pisałem, że ten box byłby ok, gdyby funkcjonował równolegle z dekoderem DVB-C 4K
  • Upvote 1
6 minut temu, KOCUREK1970 napisał:

w sumie brak Replay Tv

No i to już jest strzał w głowę.

Oglądając TV na Play Now BOX TV lub Mi BOX S tego brakuje mi na Ultrabox+ 4K w PC+

A dostajecie dekoder bez takiej funkcjonalności.

Edited by kingofsouth

Fakt, jest to wada, natomiast nie jest to zależne od UPC

Jest zależne, bo gdyby był dekoder z HDD problemu by nie było.

No cóż, Androida to może i nie ma, ale platforma w tym dekoderze daje nawet radę

Nie żartuj, satysfakcjonują Cie jakieś śmieszne aplikacje jak pogoda czy jakaś słaba gierka?
  • Like 1