Jump to content

Recommended Posts

Tak

dwa przewody i wystarczy
1xUSB
1xHDMI

wlaczasz telewizor, i gotowe,
szukasz swojej sieci UPC wpisujesz haslo i wszystko dziala

tym samym masz telewizor w kuchni - przenosisz sobie boxa,
wieczorem do sypialni itd

a w ostatecznym rezultacie bedzie mozna miec taki kwadracik przy kazdym telewizorze w kazdym pokoju

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

• Haha 1

ULTRABOX 4K(PC+) w salonie + Play Now Box TV 

W sypialni Mi Box S , czego chcieć więcej? 😁

Interesowała mnie oferta programowa 4K UPC , ale jak widać nie mam czego tu szukać. 

Szkoda , gdyz spodziewalem się czegos więcej od tego operatora. Zwłaszcza po tym co tu pisano.

Edited by kingofsouth
ULTRABOX 4K(PC+) w salonie + Play Now Box TV 
W sypialni Mi Box S , czego chcieć więcej? 
Interesowała mnie oferta programowa 4K UPC , ale jak widać nie mam czego tu szukać. 
Szkoda , gdyz spodziewalem się czegos więcej od tego operatora. Zwłaszcza po tym co tu pisano.

Ja nie mam alternatywy, jeśli chodzi o internet i TV, a umowa skończyła mi się jakiś czas temu, więc pewnie i tak przedłużę umowę i wezmę ten box. Ale to najwcześniej za 2 tygodnie.
@GDA zamawiałeś online, czy w salonie? Kurier, czy instalator UPC?
  • Thanks 1
6 minut temu, kingofsouth napisał:

Szkoda , gdyz spodziewalem się czegos więcej od tego operatora. Zwłaszcza po tym co tu pisano

UPC nie jest producentem treści a jedynie dystrybutorem

dlatego nie bardzo rozumiem czego oczekiwałeś więcej niż jest dostępne na naszym rynku?

5 minut temu, lukimann napisał:

Staingray Festival4K

Przyznam ze nie znam,

oczywiscie mozna bylo dodac plansze kontrolna w 4K rowniez mialaby wziecie ale ktos musialby ja nadawac

kolekcje 4K? co to za wynalazek? ktory operator CATV to ma?

12 minut temu, GDA napisał:

oczywiscie mozna bylo dodac plansze kontrolna w 4K rowniez mialaby wziecie ale ktos musialby ja nadawac

kolekcje 4K? co to za wynalazek? 

To co w 4K polecisz mi?

Co miałbym tam ogladac ? :mrgreen:

Fakt jestem wytrawnym oglądaczem,  ale czekam na propozycje. 

Edit:

Tak ubogiej oferty 4K UPC w dodatku takiej nijakiej nie da się obronić.

No nie ma takiej opcji. 

Edited by kingofsouth

A co jest nie tak właściwie w obecnej ofercie 4K? Rozumiem, że nie ma kanałów sportowych i kolekcji w 4K, ale warto się cieszyć z tego co jest. Insight TV to kanał rozrywkowy prezentujący np. sporty ekstremalne i widać w nim to 4K. Poza tym jest YT w dekoderze, tam można obejrzeć materiały w 4K

Edited by MrPepka
  • Sad 1
10 minut temu, MrPepka napisał:

A co jest nie tak właściwie w obecnej ofercie 4K?

Wszystko , te same kanaly , mam Vectrze no prawie te same i badziew nad badziewami oferta zwana 4K.

Mam Ultra TV 4K zajrzyj do działu na forum.

Wrzucalem zdjęcia i swoje przemyślenia na temat oferty programowej na tym kanale :)

Edited by kingofsouth

Ledwo nowy dekoder się pojawił a już jęczenie, że nie ma dobrej oferty programowej.

Nie ma i pewnie długo nie będzie a powód jest prosty - to musi na siebie zarobić, więc najpierw penetracja rynku nowym dekoderem a potem analiza ich ilości i kolejne decyzje czy poszerzać ofertę programową w tym 4K czy nie.

UPC w okresach kwartalnych robi podsumowania - premiera dekodera już jest, poczekajmy na ile będą się zgadzały słupki Worda UPC z tym, co pokażą wyniki podsumowania kwartału.

Wystarczy poczytać inne wątki z tym całym 4K u innych operatorów - rzucili się ludzie jak psy na mięso, podpisali umowy a teraz biadolenie, że nędza albo powtórki. Jak myślicie, co jest powodem, że inne kablówki nie poszerzają oferty 4K o te kanały, co to już się nudne robi, że dlaczego ich nie dodano?

• Sad 1
4 minuty temu, KOCUREK1970 napisał:

Ledwo nowy dekoder się pojawił a już jęczenie, że nie ma dobrej oferty programowej.

Nie ma i pewnie długo nie będzie a powód jest prosty - to musi na siebie zarobić, więc najpierw penetracja rynku nowym dekoderem a potem analiza ich ilości i kolejne decyzje czy poszerzać ofertę programową w tym 4K czy nie.

Że co? Kolego, jak mi operator chwali się , ze będzie miał dekoder to pierwsze co interesuje mnie co będę oglądał

Netflixa i Amazon Prime Video i inne usługi streamingowe 4K ,  to wstarczy sam TV nie trzeba mieć dekodera od operatora.

Vectra wprowadzając dekoder dała 3 kanały w tym jeden co może przyciągnać do wymiany na dekoder 4K (Elevens Sporst 1 4K) . A UPC czym zachęca , tym ,że sobie można przykleić dekoder do TV????Serio . No nie super sprawa.

Edited by kingofsouth

Dekoder ma np. takie zalety, że jest kompaktowy więc można go zabrać ze sobą (można byłoby gdyby działał poza UPC) albo też to, że można go przez USB podłączyć do TV i go w ten sposób zasilić. Przydatne dla tych co nie mają wolnego gniazdka sieciowego w pobliżu TV
Kolejne zalety oprócz obsługi 4K i YT to aplikacje do dekodera (jest tam mnóstwo gierek jak np. Slingo czy gra pokerowa)

Edited by MrPepka
  • Confused 1