Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Na 55 calowym telewizorze jakość streamingu kanałów HD można powiedzieć,  że jest dobra (1080p z bitratem 4,800 kbps.)ale  i tak lepiej wygląda jakość przez dekoder satelitarny/ start ( UPC).

To w przypadku przystawki od Play.

Jeśli bitrate będzie niższy, porównywalny to na takiej przekątnej lub wyższej telewizora obraz raczej nie będzie satysfakcjonujący.

Za to Eleven 4K osiąga jakość porównywalną  do 4K na Netflixie.

Jakość obrazu i płynność ruchu jest świetna.

Czy tak będzie w UPC czas pokaże.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry podobne jak w przypadku Orange IPTV.

Trzeba czekać na testy i jaka faktyczna będzie jakość kanałów w HD/ 4K i SD.

Dochodzi jeszcze kwestia płynności ruchu  na kanałach sportowych.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebagit jeśli porownujesz obraz na urządzeniach,  to raczej " wina" leży po stronie ICU100. Dlatego w czasie abonowania pełnej oferty  w UPC wybrałem moduł i to rozwiązanie nadal polecam.Chyba, że ten dekoderek czymś zaskoczy.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może na module obraz jest lepszy. Bo na Horizonie ewidentnie obraz odstaje od Samsunga Orange. Powiem więcej stary Sagrmcom UHD 88 od Orange dawał lepszy obraz. Za 4 miesiące kończy mi się umowa. Wiem jedno Horizona nie zostawię. Tu jest muł, dodający jak.... Sami wiecie jak do d.... Albo zmienię na moduł, być może ten nowy wynalazek od UPC. Albo zmienię operatora. Mam do wyboru Multimedia, Orange i Netia na FTTH. Więc dwie kablówki i dwie sieci światłowodowe.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange IPTV jeśli chodzi o internet/ telewizję pod względem ceny jest drogim operatorem. Zlepek pakietów, żeby mieć dostęp do kilku ciekawych kanałów trzeba odpowiednio dopłacić.

Brak sensownej oferty 4K, brak wsparcia HDR.Nie jest to zachęcające, porównując do UPC, PC+.

Obserwuję usługi : Canal+ OTT, Play Now TV box  i doszła teraz usługa 4K w UPC.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat wprowadzała UPC nową usługę.. Ba, nawet  polska filia została wyróżniona i zastosowano  "nowatorskie "rozwiązanie.

Sugerujesz  aż taki niewypał?

Zobaczymy. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z konsultantem.

Trochę to słabe.

Eleven 4K nie wiadomo czy i kiedy zostanie dołączony.

Na razie brak ofert/ promocji dla stałych klientów i też nie wiadomo kiedy. ;-)

PC+ może spać spokojnie, kablówki to żadna konkurencja.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniesze minusy nowej zabawki:

 

- brak możliwości nagrywania na każdym kanale

- brak możliwości przechowywania nagrań dłużej niż 3 miesiące

- Replay TV tylko na wybranych pozycjach programowych

- brak możliwości oglądania wybranych kanałów po za siecią UPC (chyba, że ogarnęli ograniczenia licencyjne i da radę zabrać dekoder na działkę, aby oglądać pakiet Canal+)

 

I jak tu nie iść w Play Now TV Box czy w Canal+ OTT?

 

Nadal nie wiemy jak wygląda płynność obrazu. Czy są dostępne różne ścieżki dźwiękowe, możliwość włączenia napisów, czy jest telegazeta, dostęp do treści HBBtv itd.? Np. w TVN24 ciągle wyskakuje komunikat, że program jest dostępny z napisami dla niesłyszących, a zupełnie nie wiem, jak je włączyć obecnie na Horizonie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...