Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

W chwili obecnej w ofercie oficjalnie w 4K są kanały: wPolsce.pl, FunBox, Ultra TV, Insight.

https://www.upc.pl/pdf/wykaz_programow_max_4k.pdf

 

Eleven Sports 1 nadal jest oznaczony jako HD, chociaż pogrubienie jakości HD (analogicznie jak w powyższej liście przy kanałach 4K) może coś sugerować:

https://www.upc.pl/pdf/wykaz_programow_premium.pdf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Morthen napisał:

W chwili obecnej w ofercie oficjalnie w 4K są kanały: wPolsce.pl, FunBox, Ultra TV, Insight.

O tych kanalach pisalem. :) Czyli bieda i nedza. Kablowkowe 4K , śmiech na sali. 

A jak wam pisalem , ze dostaniecie wPolsce.pl 4K , to wielkie oburzenie bylo ?

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej w ofercie oficjalnie w 4K są kanały: wPolsce.pl, FunBox, Ultra TV, Insight.
https://www.upc.pl/pdf/wykaz_programow_max_4k.pdf
 
Eleven Sports 1 nadal jest oznaczony jako HD, chociaż pogrubienie jakości HD (analogicznie jak w powyższej liście przy kanałach 4K) może coś sugerować:
https://www.upc.pl/pdf/wykaz_programow_premium.pdf.
Ja tam pogrubienia nie widzę, albo nie zrozumiałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak na UPC to nowatorskie rozwiązanie, a wybrano polskich klientów do testów.Testy wykażą czy cieszyć się czy nie...

@Pawop ma rację, szkoda że nie pozostawiono wyboru klientom dekodera 4K takiego jak np. u Szwajcarów a  przystawki internetowej.

Co do oferty/ceny za kanały 4K temat jest otwarty.

Widać , że kablówki mają tu większe możliwoścu.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lukimann napisał:

 

 

Widać , że kablówki mają tu większe możliwoścu.

 

Dwie kablowki a oferta 4K: 

B I E D A

Możliwości które nie potrafią wykorzystac 

Ile razy jeszcze uslysze o tych mitycznych możliwościach?? ?

Edit:

Wielkie mozliwosci takiego operatora jakim jest UPC , to jest dodanie wPolsce.pl 4K ?

Powaznie ? 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby, ale jest.

A pisanie , ze ktos ma możliwości, przestało byc zabawne :)

Pisz sobie co tam chcesz tylko , ze wlasnie ten Canal+4K jest porządany i nikt w UPC nie będzie się raczyl upscalowanym kanałem wPolsce.pl czy innymi zapchaj dziurami.

Milej nocy wam życzę koledzy forumowicze 

Mam nadzieje , ze jutrzejszy dzień przyniesie kolejne mile niespodzianki. Czego z całego serca wam życzę. 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że lepiej mieć C+4K niż nie mieć, ale dla mnie C+4K jest co najwyżej ciekawostką, ponieważ i tak większość rzeczy oglądałbym na kanałach HD, gdyż dla nich priorytetem jest nasza Ekstraklasa w 4K.

Spoiler

 

Więc będzie to działać podobnie jak na Play Now TV...A myślałem że IPTV to będzie...

Coś nie działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, szyzag123 napisał:

Dlatego uważam, że nawet nie warto aktualnie jeszcze w telewizory 4K inwestować - taka moja opinia...

To zachęcam do przetestowania Netflixa, Amozona i innych aplikacji w jakości UHD i HDR i przemyśleć czy warto inwestować w porządny telewizor 4K.

Ja uważam , że warto. :-)

Widzę ,że kolega @kingofsouth podziela moje zdanie.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop Tu bardziej chodzi o "jakość" niż ilość kanałów w 4K. Mi by wystarczyły 2-3 konkretne kanały w 4K, gdzie mogę kilka razy w tygodniu obejrzeć przyjemnie sport. 

 

Generalnie od sportu powinni zacząć, bo tak jak wyżej koledzy napisali, jak ktoś chce serial/film w 4K to jest wiele serwisów VOD, które to już oferują. 

Edytowane przez mejveno
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...