Jump to content

Recommended Posts

Przecież jest wPolsce.pl 4K, więc nie wiem czego oczekujesz :D

Edited by tyrla

Najważniesze minusy nowej zabawki:

- brak możliwości nagrywania na każdym kanale

- brak możliwości przechowywania nagrań dłużej niż 3 miesiące

- Replay TV tylko na wybranych pozycjach programowych

- brak możliwości oglądania wybranych kanałów po za siecią UPC (chyba, że ogarnęli ograniczenia licencyjne i da radę zabrać dekoder na działkę, aby oglądać pakiet Canal+)

I jak tu nie iść w Play Now TV Box czy w Canal+ OTT?

Nadal nie wiemy jak wygląda płynność obrazu. Czy są dostępne różne ścieżki dźwiękowe, możliwość włączenia napisów, czy jest telegazeta, dostęp do treści HBBtv itd.? Np. w TVN24 ciągle wyskakuje komunikat, że program jest dostępny z napisami dla niesłyszących, a zupełnie nie wiem, jak je włączyć obecnie na Horizonie.

Konsultanci nic nie wiedzą, bo nie ma jeszcze oferty. Oferta wystartuje oficjalnie z jakąś kampanią w mediach, stawiam na 01.09.

Sorry, ale Play Now TV poza Eleven 4K też nie jest jeszcze alternatywą dla kablówki.

Poczekajmy aż będzie jakaś oferta, bo może się okazać że będzie Eleven 4K i Canal+ 4K (choć wątpię) :)

6 minut temu, all999 napisał:

Sorry, ale Play Now TV poza Eleven 4K też nie jest jeszcze alternatywą dla kablówki.

W kontekście zapowiedzi udostępnienia treści Canal+ może być już ciekawsze. Zwłaszcza, że możemy abonenty za Netflix, HBO, Prime i Canal+ mieć w jednym rachunku. Do tego dochodzą promocje typu 6 miesięcy za darmo. Zresztą, proszę mi wskazać, gdzie mogę mieć bez kombinacji tworzenia nowych kont mieć Prime Video za 25 zł lub mniej?

• Like 1

W kontekście zapowiedzi udostępnienia treści Canal+ może być już ciekawsze. Zwłaszcza, że możemy abonenty za Netflix, HBO, Prime i Canal+ mieć w jednym rachunku. Do tego dochodzą promocje typu 6 miesięcy za darmo. Zresztą, proszę mi wskazać, gdzie mogę mieć bez kombinacji tworzenia nowych kont mieć Prime Video za 25 zł lub mniej?

Na razie to tylko zapowiedzi, a jakoś czuję, że oferty 4K od UPC jeszcze nie poznaliśmy. Ani OTT Canal+, ani oferta Play Now nie jest w tej chwili konkurencją dla kablówki. Jakością obrazu nadal wyraźnie ustępuje kablówkom.
24 minuty temu, tyrla napisał:

Poczekajmy aż będzie jakaś oferta, bo może się okazać że będzie Eleven 4K i Canal+ 4K (choć wątpię) :)

Eleven Sports 1 4K ( powinien być)

Canal+4K ( OTT Canal+) pierw tam.

@all999, pisząc o ofercie 4K , to PC+ miażdży samym jednym kanalem te wszystkie badziewne kanaly w tym formacie

Vectra ma 4K i  jak dostanie UPC to samo to oby dwie kablowki wiesz gdzie sobie taka oferte mogą wsadzić ? :P  ;)

Zwykle strachy na lachy kablowkowe 4K.

Obecnie. 

Edited by kingofsouth

Wg strony upc nowe kanały:
1) Fun Box 4K  - 252 dekoder 4k
2) Ultra HD/4K - 164 mediabox / - 421 dekoder 4k
3) Insight TV   - 422 dekoder 4k
4) wPolsce.pl 

Edited by d107
  • Sad 1

@Arkon, tez ma Vectre i wam może napisać czym jest kablowkowe 4K :)

Wybacz , że cie wywołałem,  ale tutaj koledzy piszą,  że kablowki mają potencjał.

No nie, bez Canal+4K oferta jest mdła i nie do zaakceptowania.

Edited by kingofsouth

Te w/w kanały to jakieś nieporozumienie. Myślałem, że UPC znowu wszystkich zaskoczy i włączy Canal+ 4K, a tu nawet Eleven w tym formacie nie ma. Krótko mówiąc szału nie ma.

• Like 1

Koledzy zrozumcie jedno  najlepiej w TV w 4K wyglada sport. :)

Resztę w streamingu mozna znaleźć. 

A to co wam serwują to wydmuszki.

A kanal wPolsce.pl 4K to juz totalne nieporozumienie. 

• Upvote 1

Nie dogadali się z canal+/eleven, więc musieli się poratować szrotem informacyjnym w pseudo 4K.

jak dla mnie brakuje Museum 4K. Ostatnio z moich ulubionych kanałów w 4K na których zawiesiłem oko  to włąśnie Museum 4K, Nasa 4K, My Zen 4K i Viasat Sport 4K :)

Horizon nie jest badziewny. Ja nie mam podstaw do narzekania, działa wszystko jak należy. Z kolei to coś 4K to jakieś nieporozumienie.

24 minuty temu, Pawop napisał:

Z kolei to coś 4K to jakieś nieporozumienie.

Bo to jest przystawka do TV jak Mi Box/Play Now Box TV. 

Edited by kingofsouth
  • Upvote 1
Horizon nie jest badziewny. Ja nie mam podstaw do narzekania, działa wszystko jak należy. Z kolei to coś 4K to jakieś nieporozumienie.
Może nie badziewny, ale na pewno przestarzały i oddstaje wydajnością od tanich przystawek na androidzie.

Ta przystawka to żadna alternatywa skoro nie można nagrywać ze wszystkich kanałów.

Edited by Pawop
Ta przystawka to żadna alternatywa skoro nie można nagrywać ze wszystkich kanałów.
Nie wszystkich interesuje nagrywanie. Ja nigdy nie korzystałem z tej funkcji.

To nie jest ważne, chodzi o to, że nie ma takiej możliwości.

Ten Box to byłoby nawet dobre rozwiązanie, ale obok dekodera DVB-C 4K, a nie zamiast

Edited by Pawop
  • Upvote 2

Poczekajmy z tydzień. Aż będą pierwsze instalacje. Dziś to może pierwszym klientom te dekodery podłączyli. A usługa nie była by tragiczna gdyby nie ta nagrywarka.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka