Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, tyrla napisał:

Na pewno będzie FunBox 4K :D

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1009598

Oraz pewnie Insight TV UHD-coś tam też jest widoczny :)  i  Ultra TV 4k,bo od dziś jest też w  UPC dekoderach Horizon i Mediabox tyle że w HD?

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta raczej pewnie zmieni się..

Chyba ktoś celowo wycenił usługi Internetu i pakietów telewizyjnych HD.

W jaki sposób?

Będzie zainteresowanie, pytania , to tylko czekać na oficjalną już  listę kanałów i w tym przypadku odpowiedni cennik wypasionego pakietu 4K. :P

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to zwykły set top box jak do którego nie podłączysz kablówki. Działa tylko na wifi z upc więc to lipa dla tych którzy nie mają Internetu z upc.

 

A do tego to jest cwaniactwo upc na Maxa, na aplikacji android nie działaj kanały ze stajni tvn i tvp, bo nie masz Internetu od nich. A na ich sprzęcie będziesz oglądał wszystko. choć nie zainstalujesz nic swojego pewnie.

 

Edytowane przez zaq13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lukimann napisał:

@zaq13

Korzystam z Internetu z UPC , a jeśli mogą być z tego tytułu jakieś dodatkowe korzyści to czemu nie?

to Ci wcale nie zazdroszczę bo pewnie masz modem, który ma problemy z puma 6 i maksymalny upload na poziomie 40Mb/s.

choć masz zacne pakiety na pasku.

 

Ja zostawiłem sobie samą tv od UPC bo mam jeszcze fajny tv a w netii nie ma opcji go. Ale widzę, że upc idzie w tą samą stronę iptv i ma świadczyć usługi na obcej sieci bo własna nie wyrabia.

Edytowane przez zaq13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak w tym przypadku nowej usługi w UPC mowa jest o streamingu , a nie IPTV takim jak np w Orange?

Coś cicho na temat dostępności Eleven 4K.

 

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pierwszeństwo ma usługa CANAL+ OTT. Zanim C+4K tam nie dołączą to oferta UPC dodatkowo bez Eleven 4K faktycznie dość komicznie wygląda ( według wspomnianego info od konsultanta) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawop napisał:

Co wiedziałeś? Programowo oferta może być dobra, ale jeśli to streaming, to ja podziękuje. 

To wiedzialem , ze bedzie bieda.

Jak można puscic oferte 4K z dekoderem bez poch[beep]em się co będzie oglądane na tym urządzeniu. Gdzie sie tak robi ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...