Jump to content

Recommended Posts

7 minut temu, lukimann napisał:

Widać , że kablówki mają tu większe możliwoścu.

Dwie kablowki a oferta 4K: 

B I E D A

Możliwości które nie potrafią wykorzystac 

Ile razy jeszcze uslysze o tych mitycznych możliwościach?? 🤣

Edit:

Wielkie mozliwosci takiego operatora jakim jest UPC , to jest dodanie wPolsce.pl 4K ?

Powaznie ? 

Edited by kingofsouth
  • Confused 1

Gdyby, ale jest.

A pisanie , ze ktos ma możliwości, przestało byc zabawne :)

Pisz sobie co tam chcesz tylko , ze wlasnie ten Canal+4K jest porządany i nikt w UPC nie będzie się raczyl upscalowanym kanałem wPolsce.pl czy innymi zapchaj dziurami.

Milej nocy wam życzę koledzy forumowicze 

Mam nadzieje , ze jutrzejszy dzień przyniesie kolejne mile niespodzianki. Czego z całego serca wam życzę. 

Edited by kingofsouth

Oczywiście, że lepiej mieć C+4K niż nie mieć, ale dla mnie C+4K jest co najwyżej ciekawostką, ponieważ i tak większość rzeczy oglądałbym na kanałach HD, gdyż dla nich priorytetem jest nasza Ekstraklasa w 4K.

Spoiler

Więc będzie to działać podobnie jak na Play Now TV...A myślałem że IPTV to będzie...

Coś nie działa
Dlatego uważam, że nawet nie warto aktualnie jeszcze w telewizory 4K inwestować - taka moja opinia...
Nie spodziewaj się w przyszłości jakiejś dużej ilości kanałów 4K.

@Pawop Tu bardziej chodzi o "jakość" niż ilość kanałów w 4K. Mi by wystarczyły 2-3 konkretne kanały w 4K, gdzie mogę kilka razy w tygodniu obejrzeć przyjemnie sport. 

Generalnie od sportu powinni zacząć, bo tak jak wyżej koledzy napisali, jak ktoś chce serial/film w 4K to jest wiele serwisów VOD, które to już oferują. 

Edited by mejveno
  • Like 1

No to niech dodadzą na początku Eleven Sports 1 4K, chociaż tam na początku to tylko F1.

W parametrach technicznych usług internetowych jest punkt "Korzystanie z telewizji cyfrowej IPTV" i są podane parametry HD do 8 Mbps oraz 4K do 16 Mbps.

f47bc36f4c53f9b1d5c7d40802a5ee14.jpg

16 godzin temu, mattem napisał:

No IPTV na HFC - odważna propozycja :)

Raczej Streaming niż IPTV bym to nazwał. To prawdopodobnie po prostu kopia profili adaptacyjnych z Horizona GO.

Ciekawe tylko jaka jest jakość obrazu... Czy lepsza niż na Horizon GO. Np w Orange była bardzo dobra. Kolory były bardziej nasycone, obraz bardziej szczegółowy niż w UPC. Mówię o IPTV w Orange FTTH. Więc IPTV wcale nie musi być złym rozwiązaniem.

Być może na module obraz jest lepszy. Bo na Horizonie ewidentnie obraz odstaje od Samsunga Orange. Powiem więcej stary Sagrmcom UHD 88 od Orange dawał lepszy obraz. Za 4 miesiące kończy mi się umowa. Wiem jedno Horizona nie zostawię. Tu jest muł, dodający jak.... Sami wiecie jak do d.... Albo zmienię na moduł, być może ten nowy wynalazek od UPC. Albo zmienię operatora. Mam do wyboru Multimedia, Orange i Netia na FTTH. Więc dwie kablówki i dwie sieci światłowodowe.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Nie sugeruje, myślałem , ze wczoraj był falstart , ktoś się zapomniał i nie przemyślał , ale drugi dzień się kończy  i dalej nie widać oferty programowej co powali na kolana. To może oznaczać, ze są nie przygotowani.