Jump to content

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim! Od niedawna jestem abonentem UPC (wcześniej byłem w Multimediach) i w związku z tym mam pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników tej kablówki: z czego to wynika, że filmy oglądane na żywo czy nagrywane np. z Canal + czy Ale kino+ mają opcję polskich napisów, a te same filmy oglądane za pośrednictwem usługi "Kanały na życzenie" są udostępniane w zasadzie wyłącznie (zdarzają się wyjątki na C+) z lektorem albo w wersji oryginalnej, ale bez napisów?

Chodzi mi o usługę telewizyjną, przez dekoder. Wiem, że podobnie jest w usłudze NC+ Go na dekoderach. To jakieś kwestie licencyjne? W każdym razie jest to nieco irytujące...

Edited by karel1981

Od dzisiaj w UPC kanał POLSAT Seriale jest już w HD.

Natomiast w UPC zamiast udostępnić RT w HD jest sygnał sztucznie obniżany do SD.

Edited by wizjaplus

Od dziś mamy w UPC nowy dekoder 4K wraz z ofertą. Cenowo jest podobnie do poprzedniej z Horizonem. Ciekawe jak nowy dekoder będzie się sprawował. Jest to o ile się nie mylę dekoder IPTV.

https://www.upc.pl/telewizja/poznaj/poznaj-nasza-telewizje/dekoder-4k/

Ciekawe jeszcze jaka jest jakość TV bo na Horizon Go na Android TV... Jakość nie powala. Ogólnie fajna usługa i sprawuje się świetnie jako darmowy multiroom z kanłami dziecięcymi w pokoju moich małych gnomów, ale na TV 24 no może 32 cale nic więcej.

Youtube to ma każdy posiadacz TV z 4K jako smart TV... Fajnie jakby było coś więcej. I Aby ten dekoder.... Działał w miarę normalnie. U moich dzieciaków w pokojach są Xiaomi mi Box 4K. Boxy na androidzie, które teraz kosztują ok 150 zł i prędkość tego starego już Boxa a Horizona to niebo a ziemia..... Ten Horizon to jeden wielki muł, Nie da się z tego korzystać. Jak nie dostanę fajnej oferty z modułem CI albo nowym dekoderem to podziurkuję UPC. Byle tylko przeczekać 4 miesiące do końca umowy.

Edited by sebagit

Jak dodasz Netflix i Amazon Prime Video to oferta 4K juz jest default_wink.png
Edit.
Funbox 4K , TV Ultra 4K , Eleven Sports 1 4K.
To sa moi faworyci do oferty :)

Edited by kingofsouth

@lukimann nie jestem przekonany do IPTV, do tego brak możliwości nagrywania wszystkich kanałów i tylko 50 godzin w chmurze

Czyli moje typy w 2/3 juz sie sprawdziły. 
Jeszcze Eleven Sports 1 4K i będziecie mieć oferte 4K taka jak Vectra.
4K pełna [beep] 
Pisze o stanie na chwile obecną
Kto wie , może UPC cos wam da super wypasionego ;)

Przecież to zwykły set top box jak do którego nie podłączysz kablówki. Działa tylko na wifi z upc więc to lipa dla tych którzy nie mają Internetu z upc.

A do tego to jest cwaniactwo upc na Maxa, na aplikacji android nie działaj kanały ze stajni tvn i tvp, bo nie masz Internetu od nich. A na ich sprzęcie będziesz oglądał wszystko. choć nie zainstalujesz nic swojego pewnie.

Edited by zaq13

Ultra TV 4K jako HD jest na dekoderze HORIZON.

UPC mogłoby pomyslec nad kanałami bardziej sprofilowanymi jak Travelxp 4K, Love Nature 4K, czy Insight UHD

Edited by wizjaplus