Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lukimann napisał:

@Pawop

W UPC niestety brakuje Eleven 4Ki C+ 4K. C+ zapewnia natywną jakość jeśli chodzi o sport. Nie do końca fair płacić za taki pakiet,  ale nie mieć dostępu do całej jego zawartości.

 

C+4K jest dodatkowo płatny, więc nie jest tak, że za niego płacisz, a go nie dostajesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, all999 napisał:
3 godziny temu, kingofsouth napisał:
Jakość UPC (mowa o Horizon GO/TV) jest dobra, więc sądzę , że taką samą jakość dostaje się w kablu.
Nie może być inaczej emoji6.png

No to na moim Shield TV Horizon Go wygląda źle, dużo gorzej niż na dekoderze. Tutaj mam pikselozę, na dekoderze brak ostrości. Oglądam na 65" oledzie. Zawsze można, dla celów edukacyjnych, sprawdzić pirackie IPTV i porównać do jakości UPC.

 

Jak się kupuje OLEDa,  na dodatek w dużym rozmiarze, to trzeba mu zapewnić doskonały sygnał, bo OLED nie wybacza jakościowej lipy. Ludzie naoglądają się w sklepach testowych filmików z doskonałym bitrate, a potem wielce zdziwieni, że tradycyjna TV odbiera w domu zupełnie inaczej.  Tym bardziej streamy na żywo w stylu coś tam "GO".

Edytowane przez śmiechu warte
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Jak się kupuje OLEDa,  na dodatek w dużym rozmiarze, to trzeba mu zapewnić doskonały sygnał, bo OLED nie wybacza jakościowej lipy. Ludzie naoglądają się w sklepach testowych filmików z doskonałym bitrate, a potem wielce zdziwieni, że tradycyjna TV odbiera w domu zupełnie inaczej.  Tym bardziej streamy na żywo w stylu coś tam "GO".

 

 

Nie jestem ani trochę zdziwiony. Oleda kupiłem świadomie, a klasyczna telewizja jest może czwartym wyborem, jeśli chodzi o źródło i treści. Ale tak jak pisałem, słabe jest to, że piraci są w stanie dostarczyć mi lepszej jakości sygnał, niż UPC. Chciałbym po prostu mieć dostęp do sportu 4K. Legalnie.

 

Horizon Go sprawdziłem tylko dlatego, że Kolega pisał, że jest ok i że kablówka też musi być ok. Jest bardzo daleko od OK default_icon_ehhh.gif

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lukimann napisał:

Nie dla wszystkich,  stąd wybór operatora PC+ , że względu na nowoczesniejszy dekoder i dostęp do oferty UHD.Jednak na dzień obecny tak jak napisałem są lepsze opcje,  ale to już przyszłość.. 

Każdy podejmuje decyzję według uznania.

Na minus w sat, to słabsza jakość Eleven i brak dobrej aplikacji, a  w UPC to Horizon GO.

 

 

 

PC+? Co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2020 o 17:24, Krzysiek11:) napisał:

UPC z nowymi promocjami, dają CANAL+ nawet na rok w prezencie. Zaczyna się rozdawnictwo w kablówkach?

Jakie "rozdawnictwo" ?

Operatorzy płatnej linearnej TV coraz częściej będą usiłowali różnymi  sposobami zatrzymać swoich abonentów. Bo bez nich pójdą z torbami.

Za 2 lata (latem 2022) wejdzie do Polski system DVB-T2 (będzie trochę więcej kanałów w naziemnej cyfrowej i dużo więcej kanałów w HD). 

To zmieni rynek TV diametralnie. Po co komu będzie płatna telewizja kablówkowa .... skoro 95 % kanałów płatnych i tak nadaje miliony reklam w środku filmu.

Młodzi ludzie nienawidzą reklam, a starym wystarczy oferta DVB-T/DVB-T2. 

A płatne serwisy VOD typu Netflix/HBO GO/niedługo HBO MAX/Amazon/Disney+/Hulu/Apple TV+/CDA Premium (i inne serwisy tego typu) nie nadają reklam w środku filmu.

I są dostępne w każdym nowym telewizorze z dostępem do internetu, bo praktycznie każdy nowy telewizor ma Smart TV.

Przy kablówkach zostaną głównie psycho-fani sportu.

Poza tym idzie potężny kryzys finansowy (efekt koronawirusa) i konsumenci tym bardziej nie będą chcieli płacić za oglądanie 100 - 150 kanałów z milionami reklam. 

Wymieńcie wszystkie polskojęzyczne kanały w kablówkach (jest ich wszystkich ponad 200), które nie nadają reklam w środku filmu (oczywiście oprócz kanałów TVP/Canal+/HBO/Cinemax/niektóre Filmbox).

Nie ma ich łącznie nawet dziesięciu. Taka prawda i śmiech na sali. Płatna linearna telewizja powoli odchodzi do lamusa.

Edytowane przez Kleofas11
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kleofas11 napisał:

Za 2 lata (latem 2022) wejdzie do Polski system DVB-T2 (będzie trochę więcej kanałów w naziemnej cyfrowej i dużo więcej kanałów w HD). 

 

 

Tak, otrzymasz kolejną porcję kanałów pokroju Super Polsat, TV6 w naziemnej, gdzie powtórka będzie goniła powtórkę, a wszystko to w jakości HD.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnego nie było na UPC w Polsce. Nie każdy operator telekomunikacyjny był zainteresowany udziałami w DTH. Nie bez powodu wprowadzenie nowego dekodera i ewentualnie oferty 4K jest tak z roku na rok przekładane. To może świadczyć o tym, że wciąż szukają chętnego do kupna ich sieci. Swego czasu też było głośno o tym, że chcieli pozbyć się udziałów w DTH, aby łatwiej można wtedy znaleźć chętnego na ich sieć kablową. Ogólnie UPC wykonuje wyłącznie potrzebne modernizację oraz opłacalne inwestycje, w których wartość sieci mogłaby wzrosnąć przy ewentualnej sprzedaży.

Edytowane przez wizjaplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie. W zeszłym miesiącu skończyła mi się umowa na TV i internet. Chciałbym zerezygnować  z TV, zwiększyć szybkość internetu i przejść na umowę bez zobowiązań. Zanim się zgłoszę do UPC i usłyszę co jest możliwe, a co nie, chciałbym się poradzić, może ktoś był w podobnej sytuacji. Czy muszę rozwiązać umowę? Czy są teraz jakieś okresy przejściowe, w których nie mogę podpisać nowej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, lukimann napisał:

O co zapytać, czy masz złożyć wypowiedzenie?

Z wypowiedzeniem większa szansa na lepszą propozycję do aneksu.

Chce przedłużyć umowę i zwiększyć prędkość neta  mam jakaś ofertę na koncie  ale tam jest cena 85zł to 10zł kosztowałoby podwyższenie neta? 

2lata temu podwyższałem neta za 5zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...