Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

najlepszy jest planete, na tym c+dokument widać jednak, że to kanał 'post' discovery i ich żenujący sposób narracji

te programy o kabaretach to  byłyby akceptowalne, jakby były o naukowym fenomenie prymitywnego kabarecianego stylu, albo " Ratownicy morscy w akcji 3 (1)" dzięki, do skasowania program, szkoda transpordera na to

 

 

Edytowane przez 5etho
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/upc-polska-otwiera-wszystkie-swoje-punkty-sprzedazy-z-zachowaniem-norm-bezpieczenstwa  Niemal po dwóch miesiącach od ich zamknięcia UPC Polska otwiera ponownie wszystkie swoje salony sprzedaży. (...) W poniedziałek 11 maja operator ogłosił, że klienci mogą ponownie odwiedzać punkty - zarówno te zlokalizowane w centrach handlowych, jak i poza nimi. Wciąż zamknięte są wyspy sprzedażowe."

 

https://www.telko.in/upc-polska-ponownie-otwiera-salony-sprzedazy  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 12 marca była jakaś akcja i masowo wydzwaniali do abonentów którym zostało mniej niż rok do końca umowy aby w uznać szybszy Internet i aneks na kolejne dwa lata.  Ciekawe ilu się na to dało nabrać, bo podwyżka miała być dopiero na trzeci miesiąc, ale aktywacja 50zl. 

Edytowane przez wizjaplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

UPC z nowymi promocjami, dają CANAL+ nawet na rok w prezencie. Zaczyna się rozdawnictwo w kablówkach?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak nie ma się nic  nowego do zaoferowania to daje się za darmo coś co było dotąd płatne (coś mi to przypomina ale to nie temat na to miejsce). Włączyli by testowo jakiś kanał 4K i już by coś zaczęło się dziać a tak według zasady gdy nic nie robisz to się cofasz bo konkurencja nie śpi. Kończy mi się niedługo umowa więc chyba będzie THE END z UPC. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horizon to urządzenie z poprzedniej epoki, a bitrate wielu kanałów to żart. Miesiąc temu skończyła mi się umowa i jeśli nie będzie do jesieni nowych dekoderów i oferty 4K to się pożegnam z UPC.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all999 Akurat. Obraz 90% kanałów oglądanych via moduł CI jest o wiele lepszy niż na satelicie. Bitrate także.

Jest kilka kanałów dziwnie rekompresowanych (np. tematyczne BBC miały różne artefakty), Polsat Sport Premium ma połowę bitrate satelitarnego, ale reszta jest znacznie na plus.

Pomijam już to, że kilkanaście kanałów, które w UPC są w HD na satelicie leci dalej w SD ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj zgodzę się z kol all999. Mam satelitę i UPC z CI i porównałem kilka kanałów z bardzo bliska i jest różnica na niekorzyść UPC. Nawet na samych logo stacji witać, że w UPC zaczyna się pikseloza, a na satelicie jest mniejsza lub nie ma w ogóle.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat taka Eska, Stopklatka, Metro, Stars TV, WP czy TVP Kultura to są bardzo chętnie oglądane kanały i ich dostępność w HD jest dla wielu widzów znacznie większym plusem niż powtórki w 4K ;).

Ja ich praktycznie nie oglądam, ale skoro kolega @all999 licytuje się na jakość to róbmy to uczciwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość UPC (mowa o Horizon GO/TV) jest dobra, więc sądzę , że taką samą jakość dostaje się w kablu.
Nie może być inaczej
No to na moim Shield TV Horizon Go wygląda źle, dużo gorzej niż na dekoderze. Tutaj mam pikselozę, na dekoderze brak ostrości. Oglądam na 65" oledzie. Zawsze można, dla celów edukacyjnych, sprawdzić pirackie IPTV i porównać do jakości UPC.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, all999 napisał:

No to na moim Shield TV Horizon Go wygląda źle, dużo gorzej niż na dekoderze.  Oglądam na 65" oledzie.

Kiedyś pisałem , że Horizon TV nie jest stworzony do wielkich TV . Lecz to się trochę zmieniło. Poprawili jakość.

Ja oglądam na 32 calach (sypialnia) obraz rewelacja, a od  piątku również na na 55 ( jest dobrze)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...