Jump to content

Recommended Posts

Czy da się złożyć wypowiedzenie w UPC mailowo?

Nie.

Tylko przez zakładkę w Moje UPC.Tu musisz poprosić konsultanta o włączenie tej możliwości  i dołączyć skan z podpisem wypowiedzenia.

2 sposób: wysłać list z podpisanym wypowiedzeniem.

UPrzedzając Twoje kolejne ewentualne pytanie.

Zwrot sprzętu tylko przez paczkomat.

2 opcja technik odbiera sprzęt za pobraniem 50 zł.

Edited by lukimann

@lukimann: w przypadku przedłużenia umowy poprzez DUK, gdy dochodzi do wymiany dekodera i modemu to stary sprzęt zabiera technik za darmo (z racji jego koniecznej wizyty)? Czy może obowiązuje zasada, którą podałeś?

Jak wymieniasz sprzęt, to  instalator zabiera stary... A przynajmniej u mnie tak było.

Jurak przy przedłużeniu umowy, wymiana sprzętu jest darmowa. Wszystko ogarnia technik.  jest też 3 opcja złożenia wypowiedzenia - telefoniczna (jak to działa, nie wiem bo nie korzystałem z tej opcji). 

Wnerwiłem się, zadzwoniłem do DUK, i mój stary pakiet z  podbitym do 500 internetem mam za 126+9 P.B.
Nie udało mi się wyszarpać pakietu bezpieczeństwa za "zero"...

Sztajger w zależności na jakiego trafisz konsultanta, z jednym dużo ugrasz, a drugi Cie oleje i tylko wqr.... wejdź na forum co podał andii57 i zapytaj czy jest obecnie możliwość ugrać za 0 zł pakiet bezp. Być może nie ma takiej opcji... Pozdr

Raczej szans nie ma... jesienią już raz zmieniłem(potem zrezygnowałem) na to, co teraz... próbowałem negocjować... nawet mnie połączyli z jakąś ponoć fiszą, i nic. Tak teraz dają - pierwszy miesiąc na próbę za 0... potem +9pln/ 3 urządzenia. To i tak jest  dobra  cena...

Nie ma darmowego pakietu bezpieczeństwa na zawsze.

46 minut temu, Azar napisał:

Nie ma darmowego pakietu bezpieczeństwa na zawsze.

Od sierpnia 2014r. miałem za "zero" A w  tabelce była notatka "na zawsze"....do dziś... niestety!

Edited by sztajger

Mojej babci kończy się umowa na TV kablową.

Aktualnie ma pakiet podstawowy (100-ileś kanałów), płaci za całość 40 zł miesięcznie.

Czy da się coś lepszego wynegocjować? Np po złożeniu wypowiedzenia?

13 godzin temu, sztajger napisał:

Od sierpnia 2014r. miałem za "zero" A w  tabelce była notatka "na zawsze"....do dziś... niestety!

Najwidoczniej ktoś wpadł na pomysł żeby to zlikwidować, zawsze możesz napisać reklamację i powołać się na regulamin w którym miałeś zapis na zawsze za 0 zł.

Mam pytanko korzysta ktoś z pakietu mobilnego w UPC ??? Dostałem ciekawą propozycję na 2x komórki i zastanawiam się nad przejściem do nich ??? 

5 godzin temu, fivel123 napisał:

Mam pytanko korzysta ktoś z pakietu mobilnego w UPC ??? Dostałem ciekawą propozycję na 2x komórki i zastanawiam się nad przejściem do nich ??? 

Chyba nawet sami pracownicy z tego nie korzystają, pytałam ich na Społeczności UPC o kilka rzeczy, które można ustalić w minutę o ile ma się tę ofertę komórkową i przez miesiące cisza. Baza wiedzy też niekompletna w tym temacie.

@fivel123 Usługi mobilne od UPC działają na sieci Play więc jeśli masz dobry zasięg tego operatora to nie powinno być problemów. Tylko pamiętaj że w Playu wyłączono roaming krajowy Plusa.

Już po samym komentarzu Zuzi, raczej podziękuje. Też szukałem informacji na innych forach, odnośnie usług mobilnych UPC - niestety nic, nikt nie korzystał !!! Faktycznie nie ma co kusić losu i nie będę pierwszy... Pozdrawiam i dzięki za informację :)

• Like 1

Hej, może mi pomożecie, bo chyba czegoś nie rozumiem.

Mam umowę z UPC:

pakiet horizon, data zakończenia: 19.03.2020

mega sport : 05.04.2020

horizon go: 19.03.20200

internet fiber: 19.03.2020

wysłałem wypowiedzenie 21.01.2020 z treścią:

Niniejszym pismem wypowiadam umowę o świadczenia usług telekomunikacyjnych:

·         Telewizji

·         Internetu

z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia tj. wraz z wygaśnięciem terminu umowy 19/03/2020.  Powodem rezygnacji planowana przeprowadzka w przeciągu najbliższego pół roku do budowanego domu pod Szczecinem, gdzie UPC nie świadczy usług, a nie posiadają Państwo krótkoterminowych usług.

Na podstawie ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (RODO) proszę o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz ich usunięcie.

I dostałem taką odp:

Szanowny Panie,

odnosząc się do treści otrzymanego w dniu 30/01/2020 roku oświadczenia, potwierdzam przyjęcie rezygnacji z usług UPC Polska.

Ponieważ oczekuje Pan rozwiązania Umowy po upływie okresu zobowiązania promocyjnego, dlatego stanie się to w dniu 01/05/2020 roku. Ostatnim dniem okresu rozliczeniowego objętym opłatą abonamentową będzie więc dzień 30/04/2020 roku. Aktualny wykaz sprzętu udostępnionego w celu odbioru usług, który podlega obowiązkowi zwrotu, wraz ze sposobami i terminem dopełnienia tej formalności publikujemy na stronie https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006864

Czyli za kwiecień jeszcze zapłacę? Ile?

W dniu 29.01.2020 o 22:55, zaq13 napisał:

Select + 300mbs jest za 59,99zł, max 69,99zł. Złóż wypowiedzenie to podstawa do rozmów z nimi!!!!!!!

Ja złożyłem i bez problemu dostałem to co chciałem!

Pakiet max na module CI+ /45zł/ i horizon go za /5zł/. I od razu zaznaczasz, że życzysz sobie 0za aktywacje i instalacje!!!!

Dzwonisz do nich prosisz o link do odstąpienia gdzie wklejasz zdjęcie wypowiedzenia podpisanego ręcznie przez właściciela umowy.

tu masz link do promocji utrzymaniowych w upc  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xcxzdCVJURFdIJkvQR0mX705ph-qWFyd7MbUOnn8pf4/edit#gid=427267084

Co do dokumentu z promocjami utrzymaniowymi,

w przypadku chęci skorzystania z horizon max (z/bez PVR) + INT 300Mb/s nie widzę opcji dla dwóch usług to jest TV+INTERNET. Zależy mi aby nie brać telefonu (szkoda hajsu).

Czy da się w tym wypadku wziąć promocję z 3 usługami, a opcja telefon zostanie wykluczona?

Zauważyłem że obecnie wszędzie dla wybranej opcji TV i NETa wciskają TEL za 10 zł...

@jmk tak za cały kwiecień musisz jeszcze zapłacić abonament,  zerknij do swojego regulaminu promocji o ile wzrasta Twój abonament po okresie zobowiązania.

21 godzin temu, Morthen napisał:

Zwróć uwagę na kolumnę E.

Witam, mam pytanie. Po złożeniu rezygnacji telefon z DUK z ofertą taką samą jaką oferował wcześniej konsultant na infolinii. Pani twierdzi że lepsze oferty ma tylko w niższych pakietach, jeśli się tyczy opcji TV Max + szybki net i telefon stacjonarny Max to propozycje są wprost z Twojej tabelki. Na razie podziękowaniem za ofertę. Czy faktycznie DUK nie oferuje nic więcej, czy to tylko gra psychologiczna i próbują być nieugięci?

Za ile można ugrać TV Horizon MAX z nagrywarką, minuty do wszystkich MAX, net 1000Mb + posiadane pakiety FILMBOX i UPC PRIME za które płacę obecnie po 5zł za każdy. Za wspomniane pakiety z internetem PowerFiber 250Mbit płaciłem razem za całość 122,98zł a po przejściu na czas nieokreślony mam za 127,98zł.

Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

topic_move.gif

Prawdopodobnie nie ma lepszych ofert, przynajmniej nikt się nie pochwalił. Pakiety dodatkowe możesz się postarać zachować z obecnych promocji. Cenę usług głównych wylicz sobie sam.

• Thanks 1

38 minut temu, Morthen napisał:

Prawdopodobnie nie ma lepszych ofert, przynajmniej nikt się nie pochwalił. Pakiety dodatkowe możesz się postarać zachować z obecnych promocji. Cenę usług głównych wylicz sobie sam.

Dziękuje za odpowiedź, ceny za dodatkowe pakiety (MY PRIME i FILMBOX) oferują mi takie same jak płacę obecnie. Słabe jest to że DUK daje taką samą ofertę jak konsultant na infolinii. OK, jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.