Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, może mi pomożecie, bo chyba czegoś nie rozumiem.

 

Mam umowę z UPC:

pakiet horizon, data zakończenia: 19.03.2020

mega sport : 05.04.2020

horizon go: 19.03.20200

internet fiber: 19.03.2020

 

wysłałem wypowiedzenie 21.01.2020 z treścią:

 

Niniejszym pismem wypowiadam umowę o świadczenia usług telekomunikacyjnych:

·         Telewizji

·         Internetu

z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia tj. wraz z wygaśnięciem terminu umowy 19/03/2020.  Powodem rezygnacji planowana przeprowadzka w przeciągu najbliższego pół roku do budowanego domu pod Szczecinem, gdzie UPC nie świadczy usług, a nie posiadają Państwo krótkoterminowych usług.

Na podstawie ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (RODO) proszę o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz ich usunięcie.

 

I dostałem taką odp:

 

Szanowny Panie,

 odnosząc się do treści otrzymanego w dniu 30/01/2020 roku oświadczenia, potwierdzam przyjęcie rezygnacji z usług UPC Polska.

 Ponieważ oczekuje Pan rozwiązania Umowy po upływie okresu zobowiązania promocyjnego, dlatego stanie się to w dniu 01/05/2020 roku. Ostatnim dniem okresu rozliczeniowego objętym opłatą abonamentową będzie więc dzień 30/04/2020 roku. Aktualny wykaz sprzętu udostępnionego w celu odbioru usług, który podlega obowiązkowi zwrotu, wraz ze sposobami i terminem dopełnienia tej formalności publikujemy na stronie https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006864

 

 

Czyli za kwiecień jeszcze zapłacę? Ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2020 o 22:55, zaq13 napisał:

Select + 300mbs jest za 59,99zł, max 69,99zł. Złóż wypowiedzenie to podstawa do rozmów z nimi!!!!!!!

Ja złożyłem i bez problemu dostałem to co chciałem!

Pakiet max na module CI+ /45zł/ i horizon go za /5zł/. I od razu zaznaczasz, że życzysz sobie 0za aktywacje i instalacje!!!!

Dzwonisz do nich prosisz o link do odstąpienia gdzie wklejasz zdjęcie wypowiedzenia podpisanego ręcznie przez właściciela umowy.

tu masz link do promocji utrzymaniowych w upc  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xcxzdCVJURFdIJkvQR0mX705ph-qWFyd7MbUOnn8pf4/edit#gid=427267084

 

 

Co do dokumentu z promocjami utrzymaniowymi,

w przypadku chęci skorzystania z horizon max (z/bez PVR) + INT 300Mb/s nie widzę opcji dla dwóch usług to jest TV+INTERNET. Zależy mi aby nie brać telefonu (szkoda hajsu).

Czy da się w tym wypadku wziąć promocję z 3 usługami, a opcja telefon zostanie wykluczona?

Zauważyłem że obecnie wszędzie dla wybranej opcji TV i NETa wciskają TEL za 10 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Morthen napisał:

Zwróć uwagę na kolumnę E.

 

Witam, mam pytanie. Po złożeniu rezygnacji telefon z DUK z ofertą taką samą jaką oferował wcześniej konsultant na infolinii. Pani twierdzi że lepsze oferty ma tylko w niższych pakietach, jeśli się tyczy opcji TV Max + szybki net i telefon stacjonarny Max to propozycje są wprost z Twojej tabelki. Na razie podziękowaniem za ofertę. Czy faktycznie DUK nie oferuje nic więcej, czy to tylko gra psychologiczna i próbują być nieugięci?

Za ile można ugrać TV Horizon MAX z nagrywarką, minuty do wszystkich MAX, net 1000Mb + posiadane pakiety FILMBOX i UPC PRIME za które płacę obecnie po 5zł za każdy. Za wspomniane pakiety z internetem PowerFiber 250Mbit płaciłem razem za całość 122,98zł a po przejściu na czas nieokreślony mam za 127,98zł.

 

Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

topic_move.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Morthen napisał:

Prawdopodobnie nie ma lepszych ofert, przynajmniej nikt się nie pochwalił. Pakiety dodatkowe możesz się postarać zachować z obecnych promocji. Cenę usług głównych wylicz sobie sam.

Dziękuje za odpowiedź, ceny za dodatkowe pakiety (MY PRIME i FILMBOX) oferują mi takie same jak płacę obecnie. Słabe jest to że DUK daje taką samą ofertę jak konsultant na infolinii. OK, jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,  jakoś wcześniej umknęła mi ta różnica ;)

Edit.

@lukimann, dodam , że mam podłączonego Mi Box S do 42 calowego TV i obraz z Horizon TV wygląda przyzwoicie nie jest to Ipla , ale nie ma czego się wstydzić UPC ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na urządzeniach mobilnych, w nawiązaniu do tematu TVN24 gdzie brak jest tego kanału w wersji na android tv.
*Już na wiosnę bardzo prawdopodobnie zostanie w końcu wprowadzony do oferty nowy dekoder.
 
Dzięki. Czyżby dekoder 4K? Czas żeby UPC wyszło z jaskini, tym bardziej, że w tym roku mamy IO i Euro w 4K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, all999 napisał:
Godzinę temu, lukimann napisał:

*Już na wiosnę bardzo prawdopodobnie zostanie w końcu wprowadzony do oferty nowy dekoder.
 

 

Takie zapewnienia były już w grudniu 2018 roku jak UPC w Szwajcarii wprowadziło dekoder 4K. Masa ludzi ma moduł CI+ i TV z 4K więc może na razie dołączyć testowo jakiś kanał 4K.

Edytowane przez MAVERIC
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żródlo Informacji:  oficjalne forum UPC.

 

 

 

Podchodzę sceptycznie do takich informacji. Facetowi powiedzieli na infolinii, że w maju będą nowe dekodery. Na razie tyle.

 

Tylko nowy dekoder i oferta 4K może mnie zatrzymać przy TV od UPC, a umowa kończy mi się akurat w maju.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop , coś w tym jest co napisałeś , ale obecnie sport w 4K to głownie Canal+4K

Ten kto ma do czynienia zarówno z Eleven Sports 1 4K i Canal+4K wie, że mam rację.

Ekstraklasa bajecznie wygląda. Oczywiście poziom naszej kopaniny jest słaby, ale to jak wygląda 4K HDR + dziwek 5.1 nigdzie poza PC+ nie dostaniesz.

Oglądam Eleven Sports 1 4K oraz LM na PSP jak jest w 4K i tam dzwięku 5.1 nigdy nie uświadczylem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby kabel nie ma takich ograniczeń jak satka ale co z tego wynika? W temacie Inei ludzie płaczą nad jakością w usłudze HIWAY. Podobnie w Netia i innych kablówkach. W zasadzie nie ma kablówki oferującej obraz tzw żyleta, tzn na poziomie np Polsat Sport Premium przez satkę. Internet też niby bez ograniczeń, a Polsat OTT/IP również porażka.

Edytowane przez glaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, glaca napisał:

Niby kabel nie ma takich ograniczeń jak satka ale co z tego wynika? W temacie Inei ludzie płaczą nad jakością w usłudze HIWAY. Podobnie w Netia i innych kablówkach. W zasadzie nie ma kablówki oferującej obraz tzw żyleta, tzn na poziomie np Polsat Sport Premium przez satkę. Internet też niby bez ograniczeń, a Polsat OTT/IP również porażka.

 

Sygnał TV w Polsce jest równany do najsłabszego ogniwa :)

Nadawcy przyzwyczaili się do niskiego bitrate'u i wiele kanałów (szczególnie tych poza top 20-30) ma jakość (bitrate) porównywalny do tego co na SAT lub tożsamy.

Wygodniej mieć jedną wersję jakościową, przynajmniej odpadają dylematy, że jeden dostaje gorszy sygnał od drugiego :)

Dopóki tak będzie, dopóty usługi z ABRem będą gorszej jakości, niż te z oryginalnym sygnałem.

Edytowane przez mattem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, glaca napisał:

Niby kabel nie ma takich ograniczeń jak satka ale co z tego wynika? W temacie Inei ludzie płaczą nad jakością w usłudze HIWAY. Podobnie w Netia i innych kablówkach. W zasadzie nie ma kablówki oferującej obraz tzw żyleta, tzn na poziomie np Polsat Sport Premium przez satkę. Internet też niby bez ograniczeń, a Polsat OTT/IP również porażka.

Tutaj Telewizja Światłowodowa jest stawiana jako przykład dobrego bitrate. https://telewizjaswiatlowodowa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...