Jump to content

Recommended Posts

Podałem tylko jako przykład te 2 programy.

Między przekazem z sat a tym przez moduł UPC tu faktycznie widać różnicę po rekompresji.

* uzupełnię jeszcze " ofertę" zaproponowana przez DUK

Internet 150mb/ s i zachowanie konta na HBO GO ...tylko w super cenie 89,99🤣

Edited by lukimann

Dlaczego UPC mnie dyskryminuje?

Mam od nich internet 150 mb/s i jak bym chciał umowę na TV to mogę dobrać pakiet do 125 kanałów , a tam brakuje kilku kanałów które dość często oglądam.

Czyżby mieli za dużo kasy?

3 godziny temu, czytnik napisał:

Dlaczego UPC mnie dyskryminuje?

Mam od nich internet 150 mb/s i jak bym chciał umowę na TV to mogę dobrać pakiet do 125 kanałów , a tam brakuje kilku kanałów które dość często oglądam.

Czyżby mieli za dużo kasy?

To jest ogólnie problem z operatorami satelitarnymi czy kablowymi. Chcesz mieć jakiś kanał z wyższego pakiety, musisz płacić za masę innych śmieciowych.

Ja też mam neta z UPC więc co jakiś czas dzwonią do mnie albo przysyłają na maila informacje o tym żeby sobie dobrać kablówkę i będzie promocja.

No ale mnie nie interesują jakieś Polsaty, TVNy, jakieś Nowe, Metra czy kanały dla dzieci albo informacyjne. Chciałbym mieć dostęp tylko do HBO, Canal+, kanałów sportowych (w tym PSP i Eleven), AXNów w HD i ewentualnie FOXa i FOX Comedy. Do tego NGC, History i H2, bez żadnych Discoverów, które nie mają już nic wspólnego z dokumentem. No i co? I nie dość że musiałbym wziąć najdroższy pakiet z tymi śmieciowymi kanałami z DVB-T oraz tymi, które zupełnie mnie nie interesują tematycznie, to jeszcze dokupić parę opcji dodatkowych.

W takim wypadku dziękuję i wystarczają mi serwisy VOD typu Netflix, HBO GO, Ipla (już niedługo, skoro olewają klientów) czy APV. Ze sportem też sobie radzę ;) .

Promocja swiateczna z telewizorem 4K...  Tymczasem UHD to na razie kolejna inwestycja do której operator się ...przygotowuje.

• Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

A co, z kanałów TV, jest tak fascynującego w 4K? Funbox? NASA TV? Podstawa 4K to streaming.

• Like 1
  • Confused 2
  • Upvote 2

Fascynująca jest opieszałość największego operatora kablowego.

Konkurencja już próbuje jakoś " pogodzić"ofertę linearną i serwisy VOD, OTT, przy okazji wprowadzając nowoczesny sprzęt.

Horizon to już trochę trąci myszką obecnie.

Horizon już dawno prosi się o następcę, a oferta świąteczna UPC - dla mnie jedna wielka porażka !!! W zeszłym roku była lepsza oferta - 99 zł pakiet MAX, Horizon z nagrywarką, HBO i 300mb/s internet. Jednak nie będę przedłużał umowy z UPC, tylko poczekam cierpliwie na nowy dekoder C+. 

• Like 1

Trochę jakby odpatrzyli promocję Orange.

Albo jakaś moda na nowe telewizory( telefony)😃

Przyznaję,  że UPC wybrało lepsze produkty w prezencie.

Tak tylko, że Orange nie zmieniło cen swoich abonamentów dodając TV, w przeciwieństwie do UPC, gdzie ceny wywindowali masakrycznie. Wolałbym ofertę z miesiącami gratis lub pakietami Premium gratis. 

Ceny końcowe dla klienta w kablówkach idą ogólnie wyraźnie w górę. UPC się tylko dostosowuje :) pewnie z przyjemnością.

Negocjuje obecnie przedłużenie umowy z UPC i jest moim zdaniem mega słabo pod kątem ceny. Nie da się nawet utrzymać obecnej ceny. De facto Orange w ofercie dla Warszawy wychodzi taniej niż UPC... https://www.orange.pl/warszawo szczególnie w ofercie tv+net+stacjonarny+mobilny. Całość 89,99 i do tego upload w necie to 50Mb/s... takiego uploadu UPC nie ma nawet przy łączu 1Gb/s.

Najlepsze to jest to, że UPC proponuje ceny nie adekwatne do jakości oferowanego kontentu i sprzętu.

Cena utrzymaniowa jest zbliżona oferty od Orange IPTV , z dekoderem 4K i światłowodem dostarczany bezpośrednio do mieszkania.Podobnie z C+ , gdzie oprócz nowoczesnego dekodera dostaje dostęp do C+ 4K a cenowo jest taniej.

Dodatkowo bardzo nie podoba mi się podejście do obsługi klienta.

Wypowiedzenie,  zwrot sprzętu poza Punktami Obsługi Klienta.Po to by zniechecic do ewentualnej rezygnacji.Nawet reklamacji nie mogłem złożyć w punkcie, bo przecież zawinił pracownik z infolinii.

Edited by lukimann

Cześć , 

Na co mogę liczyć po wysłaniu wypowiedzenia na internet?

Teraz płacę za 150mb/s 52 zł na miesiąc.

Trzeba wziąć poprawkę,że to forum operatorskie.Raczej antyreklamy sobie tam nie będą robić.

*Jesteś tam już na tyle długo i pewnie zdążyłaś się przekonać,  że praktycznie nie ma tam miejsca na krytykę.

Edited by lukimann
  • Upvote 1

Obecnie szczyt ich możliwości to 40 Mbps dla pakietu 1 Gb/s.  Bardzo duża dysproporcja między downloadem.

Forum, wiadomo jakie, ale skoro ucinają dyskusje o potrzebie wyższego uploadu i nie pozostawiają cienia nadziei na podwyższenie, najprawdopodobniej go nie ma w planach na najbliższą przyszłość.

• Like 1

Oni myślą że upload nikomu nie potrzebny to się zdziwią jak klientów odpłynie do konkurencji a ja na pewno ich nie wezmę to już wolę netie wziąć niż za[beep]e upc.

• Sad 1
  • Upvote 1