Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Jest może użytkownik  pakietu TV w UPC który przy podpisaniu umowy wybrał i otrzymał Moduł CAM zamiast Dekodera ? 

Ja wybrałem moduł przy podpisaniu umowy

Napisałem na czacie co chciałbym i otrzymałem linka do oferty ( Pakiet Select + Internet 150 +moduł CAM za 67 zł)

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mates25 napisał:

Mam może takie głupie pytanie. Skoro horizon robi za router i dekoder to otrzymując zamiast dekodera moduł to czy horizona nie otrzymujemy? Jak w takim wypadku działa wifi?
 

W temacie o Netii napisałeś, że ogólnie jesteś zadowolony, więc po co zmieniać; bawić się w zmiany dekoderów, najprawdopodobniej kabli itd? Tym bardziej, że Netia wypada całkiem dobrze cenowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mates25 Moi znajomi mieli osobno Horizona i Connectboxa, bo na samym Horizonie zasięg był w pokoju z dekoderem i kuchni obok.

Dołożenie Connecta pozwoliło na zasięg jeszcze w jednym pokoju obok, ale ogólnie mieszkanie ~90 metrów to na niego było zbyt dużo.

TP-Link WR941 za 160 zł z wgranym OpenWRT ogarnia całe mieszkanie i jeszcze ogródek ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie o Netii napisałeś, że ogólnie jesteś zadowolony, więc po co zmieniać; bawić się w zmiany dekoderów, najprawdopodobniej kabli itd? Tym bardziej, że Netia wypada całkiem dobrze cenowo. 
Właśnie aktualny pakiet który mam wypada drożej i gorzej (kanały) niż miał bym w UPC przy podpisaniu nowej umowy. Chciałem podpisac nową umowę z Netia by dali coś więcej w tej cenie co mam (109 zł za 125 kanałów i net 300Mb/s) zaproponowali umowę na 12 miesięcy i giganagrywarke za 1 zł przez pierwszy miesiąc potem 15. Więc za podpisanie umowy płaciłbym nie 109 a 125...

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=21084]bugmenot[/mention], bez przesady HBO Go nie jest idealne, ale pisanie, że jest tragedia jest dużym nadużyciem

 

[mention=36915]Mates25[/mention], wszystko zależy co chcesz. Jeśli zależy Ci na nagrywaniu czy VOD, to tylko Horizon. Jesli chcesz tylko oglądać TV to moduł wystarczy

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mates25 napisał:

Właśnie aktualny pakiet który mam wypada drożej i gorzej (kanały) niż miał bym w UPC przy podpisaniu nowej umowy. Chciałem podpisac nową umowę z Netia by dali coś więcej w tej cenie co mam (109 zł za 125 kanałów i net 300Mb/s) zaproponowali umowę na 12 miesięcy i giganagrywarke za 1 zł przez pierwszy miesiąc potem 15. Więc za podpisanie umowy płaciłbym nie 109 a 125...

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem jak to jest w Netii, ale może warto złożyć wypowiedzenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mates25 Jeśli tv jest zgodny z CI+ (a większość telewizorów nie starszych niż 6-7 lat to ma) to nie powinno być problemów.

Przy okazji, znalazłem cennik aktualnej promocji z modułem ;).

https://www.upc.pl/pdf/oferta/upc_regulamin_promocji_telewizyjno_-_internetowi_300_ci+_2019-1.pdf

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mates25 napisał:

@Pawop, tylko teraz tak patrzę na ich stronie i niby mój tv nie jest i tak kompatybilny z ich modułem....

 

A jaki to telewizor? Mam dwa moduły. jeden na tv którego nie ma na ich liście. Co dziwne lepiej tam się sprawuje niż moduł w tv z ich listy.

Edytowane przez MAVERIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem też na holenderskiej stronie. Tam też nie ma. Jedyna rada to pożyczyć od kogoś, sprawdzić czy działa i jeśli tak to w umowie dopisek że bierzesz moduł na własną odpowiedzialność. Ja tak właśnie zrobiłem. Wcześniej dwa razy przyjeżdżali z tunerem aż w końcu zgodzili sie na taki dopisek w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na przeprowadzkę muszę zmienić dostawcę internetu i telewizji i tu mam do wyboru dwie opcje. Pierwsza UPC i druga Vectra które sa dostępne w nowej lokalizacji i które co dla mnie jest ważne dodatkowo oferują Moduł CAM zamiast dekodera. Proszę osoby które mają/ły porównanie odnośnie jakości obrazu , działania usług  tych dwóch operatorów o swoje oceny  które pomogą mi w podjęciu decyzji którą opcję wybrać. Na pierwszym miejscu jakość obrazu , niezawodność działania usługi , jak wspomniałem Moduł CI+  dodam że posiadam TV wyprodukowany w tym roku więc problemu nie powinno być . UPC ma teraz nie złą ofertę za 79 zł. i wydaje się mi że powinna ona mnie ,, zadowolić ,, jednak czytając niektóre opinie w necie mam mieszane odczucia odnośnie świadczonych przez UPC usług. Dziękuję za wszystkie opinie , podpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...