Jump to content

Recommended Posts

Tak mi się wydawało że to w opcji Multi Room , ale z tego co mi wiadomo to w tej ofercie  Moduł można zastosować zamiast dekodera.

Nie powinno być problemu, z zamianą dekodera Horizon na moduł, gdy bierzemy nową ofertę. W przypadku gdy UPC będzie robiło problemy, składamy rezygnację do 14 dni i podajemy powód, że Horizon jest zły i chcemy moduł - w innym przypadku rezygnujemy. Pozdrawiam 

Jest może użytkownik  pakietu TV w UPC który przy podpisaniu umowy wybrał i otrzymał Moduł CAM zamiast Dekodera ? 

Ja wybrałem moduł przy podpisaniu umowy

Napisałem na czacie co chciałbym i otrzymałem linka do oferty ( Pakiet Select + Internet 150 +moduł CAM za 67 zł)

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Mam może takie głupie pytanie. Skoro horizon robi za router i dekoder to otrzymując zamiast dekodera moduł to czy horizona nie otrzymujemy? Jak w takim wypadku działa wifi?

7 minut temu, Mates25 napisał:

Mam może takie głupie pytanie. Skoro horizon robi za router i dekoder to otrzymując zamiast dekodera moduł to czy horizona nie otrzymujemy? Jak w takim wypadku działa wifi?

W temacie o Netii napisałeś, że ogólnie jesteś zadowolony, więc po co zmieniać; bawić się w zmiany dekoderów, najprawdopodobniej kabli itd? Tym bardziej, że Netia wypada całkiem dobrze cenowo. 

@Mates25 Moi znajomi mieli osobno Horizona i Connectboxa, bo na samym Horizonie zasięg był w pokoju z dekoderem i kuchni obok.

Dołożenie Connecta pozwoliło na zasięg jeszcze w jednym pokoju obok, ale ogólnie mieszkanie ~90 metrów to na niego było zbyt dużo.

TP-Link WR941 za 160 zł z wgranym OpenWRT ogarnia całe mieszkanie i jeszcze ogródek ;).

W temacie o Netii napisałeś, że ogólnie jesteś zadowolony, więc po co zmieniać; bawić się w zmiany dekoderów, najprawdopodobniej kabli itd? Tym bardziej, że Netia wypada całkiem dobrze cenowo. 

Cenowo może i nieźle, ale jakościowo fatalnie.

• Confused 1

@Pawop Wiele razy pisałeś, że pasuje Ci jakościowo HBO GO, więc z Netią byś tym bardziej nie miał problemów wg mnie ;).

Właśnie aktualny pakiet który mam wypada drożej i gorzej (kanały) niż miał bym w UPC przy podpisaniu nowej umowy. Chciałem podpisac nową umowę z Netia by dali coś więcej w tej cenie co mam (109 zł za 125 kanałów i net 300Mb/s) zaproponowali umowę na 12 miesięcy i giganagrywarke za 1 zł przez pierwszy miesiąc potem 15. Więc za podpisanie umowy płaciłbym nie 109 a 125...

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka

[mention=21084]bugmenot[/mention], bez przesady HBO Go nie jest idealne, ale pisanie, że jest tragedia jest dużym nadużyciem

[mention=36915]Mates25[/mention], wszystko zależy co chcesz. Jeśli zależy Ci na nagrywaniu czy VOD, to tylko Horizon. Jesli chcesz tylko oglądać TV to moduł wystarczy

• Confused 1

2 minuty temu, Mates25 napisał:

Właśnie aktualny pakiet który mam wypada drożej i gorzej (kanały) niż miał bym w UPC przy podpisaniu nowej umowy. Chciałem podpisac nową umowę z Netia by dali coś więcej w tej cenie co mam (109 zł za 125 kanałów i net 300Mb/s) zaproponowali umowę na 12 miesięcy i giganagrywarke za 1 zł przez pierwszy miesiąc potem 15. Więc za podpisanie umowy płaciłbym nie 109 a 125...

Nie wiem jak to jest w Netii, ale może warto złożyć wypowiedzenie? 

@Pawop, tylko teraz tak patrzę na ich stronie i niby mój tv nie jest i tak kompatybilny z ich modułem....

11 minut temu, Pawop napisał:

Cenowo może i nieźle, ale jakościowo fatalnie.

Wiem, ale każdy ma inne wymagania. Mnóstwo osób ma Netię i podpisują kolejne lojalki mimo dostępności konkurencji na klatce schodowej. 

12 minut temu, Mates25 napisał:

@Pawop, tylko teraz tak patrzę na ich stronie i niby mój tv nie jest i tak kompatybilny z ich modułem....

A jaki to telewizor? Mam dwa moduły. jeden na tv którego nie ma na ich liście. Co dziwne lepiej tam się sprawuje niż moduł w tv z ich listy.

Edited by MAVERIC

[mention=55]Pawop[/mention], tylko teraz tak patrzę na ich stronie i niby mój tv nie jest i tak kompatybilny z ich modułem....

To, że TV nie ma na liście nie oznacza, że nie będzie działał, ale jest to pewne ryzyko.

• Confused 1

A jaki to telewizor? Mam dwa moduły. jeden na tv którego nie ma na ich liście. Co dziwne lepiej tam się sprawuje niż moduł w tv z ich listy.
lg 42lv652v

Sprawdzałem też na holenderskiej stronie. Tam też nie ma. Jedyna rada to pożyczyć od kogoś, sprawdzić czy działa i jeśli tak to w umowie dopisek że bierzesz moduł na własną odpowiedzialność. Ja tak właśnie zrobiłem. Wcześniej dwa razy przyjeżdżali z tunerem aż w końcu zgodzili sie na taki dopisek w umowie.

1 godzinę temu, rygiel1974 napisał:

@Mates25 Modem Connect Box z wifiemoji3.pngemoji3.png

Różne opinie można w necie przeczytać na temat tego Modemu C.B. czy możesz napisać jak jest z zasięgiem sygnału WiFi  , da radę w mieszkaniu 50 m2 i 4 urządzeniach?

@andii57,mam mieszkanie trochę mniejsze i na moje potrzeby jest ok, nie narzekam, zasięg jest wszędzie korzystam z wifi na 6 urządzeniach

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

• Thanks 1

Cześć,

Właśnie kończy mi się okres zobowiązania na pakiet Eleven, przy wypowiedzeniu mogę liczyć , że zaproponują Ligę Mistrzów w jakiejś promocyjnej cenie? Był ktoś w podobnej sytuacji i może podzielić się doświadczeniami?

Ze względu na przeprowadzkę muszę zmienić dostawcę internetu i telewizji i tu mam do wyboru dwie opcje. Pierwsza UPC i druga Vectra które sa dostępne w nowej lokalizacji i które co dla mnie jest ważne dodatkowo oferują Moduł CAM zamiast dekodera. Proszę osoby które mają/ły porównanie odnośnie jakości obrazu , działania usług  tych dwóch operatorów o swoje oceny  które pomogą mi w podjęciu decyzji którą opcję wybrać. Na pierwszym miejscu jakość obrazu , niezawodność działania usługi , jak wspomniałem Moduł CI+  dodam że posiadam TV wyprodukowany w tym roku więc problemu nie powinno być . UPC ma teraz nie złą ofertę za 79 zł. i wydaje się mi że powinna ona mnie ,, zadowolić ,, jednak czytając niektóre opinie w necie mam mieszane odczucia odnośnie świadczonych przez UPC usług. Dziękuję za wszystkie opinie , podpowiedzi .