Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem internet 300/20, TV max, Eleven, Polsat Sport Premium i C+Prestige za 125. C+ obowiązkowo do końca stycznia później zostaje na takich samych warunkach albo mogę zrezygnować i rachunek spadnie o te 40 zł do 85. Jak dla mnie spoko opcja. 

Wcześniej na pierwszej umowie miałem goły Select z Eleven i internet 250/20 za 109, czy tam 109,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Za niedługo w moim mieście zamiast Multimedi Polskiej będzie UPC, i mam takie do Was pytanie, czy telewizja w UPC jest w technologii IPTV tak jak to było w Multimedi? Czy może jest to jakoś inaczej podłączane? Wiem tylko, że internet w UPC jest podłączany taką samą metodą jak w Multimedi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MrKarolish napisał:

czy telewizja w UPC jest w technologii IPTV tak jak to było w Multimedi?

Jest w DVB-C (tv kablowa).

 

41 minut temu, MrKarolish napisał:

Wiem tylko, że internet w UPC jest podłączany taką samą metodą jak w Multimedi. 

I dokładnie tym samym przewodem co internet  "idzie" telewizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2019 o 22:06, Morthen napisał:

Zerknij tutaj: http://bit.ly/morthen

Witam.Wedle przedstawicieli UPC, nie wszystkie oferty z tej tabeli są ogólnodostępne! Twierdzą, że to zależy od  takich czynników jak lokalizacja, czy (!!!) oferta konkurencji...Chciałem Happy Home XVI, i nie przeszło. Co Wy na to?

Edytowane przez sztajger
...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, sztajger napisał:

Witam.Wedle przedstawicieli UPC, nie wszystkie oferty z tej tabeli są ogólnodostępne! Twierdzą, że to zależy od  takich czynników jak lokalizacja, czy (!!!) oferta konkurencji...Chciałem Happy Home XVI, i nie przeszło. Co Wy na to?

 

Po prostu kłamią żeby nie dawać najlepszych ofert bo mają wtedy mniejszą prowizję. Najlepiej wysłać wypowiedzenie i rozmawiać z działem utrzymania klienta, kolejna sprawa im bliżej końca umowy tym więcej można ugrać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z końcem grudnia.

Neatywnie oceniam jakość sprzętu.Horizon powinien już dawno przejść do lamusa. Wielki kloc, który służy do nagrywania i dość słabo odkodowuje sygnał.

Sytuację ratuje skorzystanie z karty CI+.

To dodatkowy koszt.

Jakość obsługi, gdy zwrot sprzętu, wypowiedzenie usług trzeba załatwiać poza Salonami uwłacza godności mojej jako klienta.Gdy mam możliwość odnieść się do konkurencji, która stoi frontem do klienta.

Pomijając brak 4K, oferta całkiem dobra, można ( podobno) powalczyć o dobrą cenę.Zeby nie było samych minusów.

Może tylko usługę Internetu sobie zostawię...

Alternatywa: Orange IPTV,  nc+/ Polsat cyfrowy i oferty typu Play Now IPTV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako abonent Vectry dziś podpisałbym umowę z UPC, choćby dla samych kanałów PSP. To całe 4K w kablówkach możesz między bajki włożyć- raptem jeden kanał Eleven i to nie zawsze dający transmisje w tym formacie. Myślałem nad Orange, ale wiele osób mi odradza tę opcję. Za satelitę serdecznie dziękuję, choćby ze względu na słabą jakość HBO czy Eleven, już nie mówiąc o braku sygnału podczas burzy. Ja, na twoim miejscu, nie rezygnowałbym z UPC. Powalcz tylko o lepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon

Oferta UHD jest taka a nie inna...

Wraz z nią wciąż planowany jest nowy dekoder.Upeceusz , 1 giga Internetu ,wyśmiana oferta usług tel.., sorry ale  z mojego punktu widzenia bezpośrednio nie skorzystam.

Porównaj jakość PSP z satelity z tą z UPC. Możesz się rozczarować.

 

Z plusów to jest to, że w przypadku dołączenia Eleven 4 i Eleven 4K oferta sportowa byłaby znakomita.

Może kiedyś...

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz, że PSP z satelity ma lepszą jakość od tego z UPC? To chyba pierwszy taki przypadek. Na pewno Eleven i HBO masz lepsze kablem, bo jest pobierane światłowodem. Jeśli zależy Ci na Canal+4K to rzeczywiście warto zainwestować w satelitę, ale chyba tylko dla tego jednego kanału. CP nie biorę pod uwagę, bo nie ma właśnie C+ i wielu kanałów. Orange ma podobno gorszy obraz niż UPC, tak przynajmniej twierdzą goście, którzy się znają. Poza tym nie przekonują mnie ich dekodery. Ja wiem jedno jako stały abonent możesz w UPC uzyskać dużo lepszą cenę, a i jak piszesz niedługo będzie nowy dekoder. Po co więc zmieniać na gorsze opcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange nie ma gorszego obrazu niż UPC. PSP na satelicie ma "Super HD", czyli bitrate podchodzący pod 20 Mbps.

W przypadku UPC te kanały są upakowane jak wszystkie inne na muxach - po 5-6 sztuk/częstotliwość, więc nie ma szans na wysokie bitrate.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukimann napisał:

Umowa kończy mi się z końcem grudnia.

Neatywnie oceniam jakość sprzętu.Horizon powinien już dawno przejść do lamusa. Wielki kloc, który służy do nagrywania i dość słabo odkodowuje sygnał.

Sytuację ratuje skorzystanie z karty CI+.

To dodatkowy koszt.

Jakość obsługi, gdy zwrot sprzętu, wypowiedzenie usług trzeba załatwiać poza Salonami uwłacza godności mojej jako klienta.Gdy mam możliwość odnieść się do konkurencji, która stoi frontem do klienta.

Pomijając brak 4K, oferta całkiem dobra, można ( podobno) powalczyć o dobrą cenę.Zeby nie było samych minusów.

Może tylko usługę Internetu sobie zostawię...

Alternatywa: Orange IPTV,  nc+/ Polsat cyfrowy i oferty typu Play Now IPTV...

 

Z tego co pamiętam masz dobry TV, więc daruj sobie pomysły nt telewizji od Play czy OTT Polsatu, bo dopiero będziesz zgrzytał zębami. No chyba, że ci nie zależy na jakości. Zresztą dają możliwość skorzystania "na próbę", więc sam sprawdź.  Niestety, ciężko w naszym polskim grajdołku o dostawcę porządnego sygnału, a producenci TV zaczynają reklamować 8K? Z czym do ludzi, jeśli z porządnym HD mamy problemy. Wyśmiewano Polsat za nazwę "Super HD",  tylko niech mi ktoś pokaże inne polskie kanały nadające w takiej samej dobrej jakości.  W porównaniu z krajową konkurencją, to jest faktycznie "Super HD", przynajmniej przez satelitę.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lukimann napisał:

Neatywnie oceniam jakość sprzętu.Horizon powinien już dawno przejść do lamusa. Wielki kloc, który służy do nagrywania i dość słabo odkodowuje sygnał.

 

 

 

Co Ty piszesz, przecież w są o nim takie entuzjastyczne opinie! 

https://forum.upc.eu/t5/dekoder-horizon/dekoder-horizon-wady-i-zalety/m-p/32047#M3310

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną zaletą horizona jest możliwość nagrywania kilku pozycji jednocześnie. Choć zdarzają się pikselozy. Time shift też jest zaletą, ale już  replay tv,  to bieda z nędzą! Bo  niewiele kanałów jest obsługiwanych przez tą usługę, a jeśli już, to na większości kanałów  nie przewiniesz programu do przodu!!! Kiedyś chciałem obejrzeć końcówkę programu, iiii.... no szlag  może trafić - musimy oglądać od początku z całym pakietem reklam, a często jeszcze kilkanaście minut progamu poprzedniego! Wszystko "nieprzewijalne"!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dekodera Horizon to ja również mam o nim pozytywną opinię. Mam go od listopada ub. roku i jakiekolwiek problem miałem z nim może 2-3 razy. Raz zawiesił mi się podczas przełączania kanałów, innym razem nie działała usługa Replay TV i restart uzdrowił dekoder. Dekoder nie odbiega moim zdaniem jakoś bardzo poziomem od dekoderów dedykowanych platform satelitarnych, bo nie raz musiałem też resetować Evobox-a, czy Ultrabox-a. Możliwe że trafiłem na jakąś dobrą sztukę, bo jak technik UPC przyszedł do mnie na montaż to pierwszy Horizon okazał się zepsuty, a ten którego mam dostałem za parę godzin i działa jak trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...