Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

mam gorącą prośbę, negocjuję przedłużenie umowy z UPC. Złożyłem wypowiedzenie. Niestety oferty, które mi proponują wychodzą drożej od tej, którą teraz posiadam.. i to już po okresie zobowiązania. Na dodatek chcą 20 zł dopłaty za dekoder z nagrywarką, którego używam od lat (bo wymiany sprzętu ma nie być). Kiedyś pojawiały się tutaj tabelki w Excelu z aktualnymi ofertami. Może, ktoś taką dysponuje? .. i mógłby wrzucić? Było by to bardzo pomocne. Myślę, że nie tylko dla mnie.

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Piotrek

Edytowane przez piootras
literowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kanały Eleven Sports + kanały Polsat Sport Premium z PPV - nowa opcja w UPC

2 miesiące 0 zł, późnej 19,99 zł (zobowiązanie 14 miesięcy)

https://media2.pl/media/157109-Sportowy-pakiet-premium-w-UPC.-Polsat-Sport-Premium-i-Eleven-Sports-w-jednym-pakiecie.html

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2019 o 17:41, grzegorzcze napisał:

w serwisie informacyjnym pisze , że TVR w UPC nadaje w HD , ale nie wiem w której UPC , ?, bo na ten czas jak pisze to dalej jest w słynnym SD ?

Być może podmienią TVR na wersje HD w momencie kiedy wystartuje Top Kids Jr HD i też zostanie dodany do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardo jako nowy klient, możesz liczyć na lepsze promocje niż na stronie UPC. A jeżeli np. UPC wchodzi na jakiś konkretny teren, to mają specjalne oferty dla klientów zamieszkujących te regiony. Szukaj ulotek, informacji bo z pewnością pojawią się w krótkim czasie albo już są :) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem maila odnośnie podniesienia prędkości neta ze 150Mb/s na 300Mb/s oraz podniesienia abo. od 1 sierpnia.:

Szanowny Kliencie,

 

już wkrótce z jeszcze większą przyjemnością będziesz otwierać okno… przeglądarki.
Od 1 sierpnia 2019 r. podkręcimy Twój internet w programie „Więcej korzyści dla Ciebie”.
W podziękowaniu za to, że jesteś z nami.

Przygotuj się na nową prędkość aż do 300 Mb/s.

Wystarczy, że zrestartujesz swój modem (odłączysz go na chwilę od zasilania) i będziesz cieszyć się szybszym łączem.

Ważna informacja
 
W UPC cały czas inwestujemy i rozwijamy się dla naszych Klientów. Nasza oferta jest coraz bogatsza i nowocześniejsza, a obsługa przyjazna i profesjonalna. Działania te podnoszą jakość usług i wymagają dodatkowych środków, dlatego od 1 sierpnia 2019 r. Twój abonament wzrośnie o 6 zł.
 
W UPC dajemy Ci wybór, bo teraz możesz sam zdecydować, czy chcesz korzystać
z szybszego internetu. I masz na to aż 6 miesięcy.


Strony www będą jeszcze prędzej się ładować, filmy online jeszcze płynniej się odtwarzać, a duże pliki ściągniesz w krótszym czasie.

Wierzymy, że będziesz zadowolony ze wszystkich możliwości, jakie daje szybsze połączenie. Ale jeśli nie będziesz chciał z nich dalej korzystać, możesz do nas zadzwonić: 813 811 000, w dowolnej chwili aż do 31 stycznia 2020 r. Zwrócimy różnicę w abonamencie*
za okres od 1 sierpnia 2019 r. do dnia kontaktu z nami i znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Już dziś wiesz, że nie chcesz korzystać z szybszego internetu? Do 31 lipca 2019 r. wypełnij formularz na www.upc.pl/zmiana-uslugi. Prędkość internetu i Twój abonament pozostaną bez zmian.

Z uwagi na zmianę wysokości abonamentu możesz też wypowiedzieć Umowę Abonencką bez dodatkowych kosztów. Pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu powinno zostać dostarczone pocztą na adres: ul. Murckowska 14c, 40-265 Katowice lub do Salonu Sprzedaży UPC najpóźniej do 1 sierpnia 2019 r. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tego prawa, Twoja umowa ulegnie rozwiązaniu w dniu 1 sierpnia 2019 r.
 

Z poważaniem,

 

Ta umowa jest na moją mamę i jest w tej chwili bezterminowa. I tak się zastanawiam czy to jest praktyka zgodna z prawem tzn. uruchamianie usług + większy abonament

,,na siłę".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek pisma brzmiał jak bajka, niestety w dalszej jego części wylało się szambo...

Wciskanie ludziom kitu typu strony będą się jeszcze szybciej otwierać przy upgradzie z 150 na 300Mb to kpina. 95% tych ludzi nawet tej prędkości nie wykorzysta przez ograniczenie własnego sprzętu.

Co prawda 6zł to nie majątek, ale jednak spora podwyżka. Zagranie przemyślane, bo podwyżkę dostanie ten który tego nie zgłosi przez formularz. Jednak nie wiem czy do końca przemyślane bo zgodne z prawem. Na pewno pojda skargi do UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolego nie bardzo rozumiesz o co tu chodzi. Pisząc ,,na siłę" miałem na myśli abonenta takiego jak moja mama która ma 80lat i nie bardzo rozumie że skoro może zostać tak jak jest to po co ma dzwonić czy wypełniać jakieś formularze. Poza tym wydaje mi się że coś takiego powinno się załatwiać tak:

-proponujemy ci od sierpnia szybszy internet za 6zł - jeżeli chcesz to zadzwoń.

a nie

-włączymy ci od sierpnia szybszy internet za 6zł - jeżeli nie chcesz to zadzwoń.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop na bezterminówce, co roku UPC może Ci podnieść cenę abonamentu o symboliczne kilka złotych, jak się nie mylę 5-6 zł zgodnie z regulaminem. Natomiast kwestia co podnosi Mara68, nie jest przypadkiem wciskaniu droższego abonamentu na siłę ??? Oczywiście możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji, ale z góry UPC ingeruje w twój abonament, co się wielu abonentom może nie spodobać. Jak się nie określisz w przeciągu kilku miesięcy, to gratis będziesz płacił więcej - nie wiem czy taka praktyka jest zgodna z prawem, a nawet stawiał bym, że NIE. 

Edytowane przez fivel123
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...