Jump to content

Recommended Posts

W dniu 19.05.2019 o 11:47, MAVERIC napisał:

Nie wiem czy drożej ale do rachunku doszło mi 13zł więcej miesięcznie.

A też chcieli 30 zł za aktywację? 

Oczywiście że chcieli ale skończyło się na tym że nie zapłaciłem za aktywację.

Oferta studencka:
49,99 internet 150mb, umowa 12 ms.
3 miesiace darmowe(wakacyjne).

Coś lepszego ugram?

17 godzin temu, MAVERIC napisał:

Oczywiście że chcieli ale skończyło się na tym że nie zapłaciłem za aktywację.

A podzielisz się argumentem? Próbowałem 2 razy na czacie i mówili, że nie mają na to wpływu.

Długo z panią pisałem o przejściu na MAX a jak mi napisała że aktywacja 30zł napisałem że rezygnuję ze względu na tą kwotę. Po chwili napisała że nie będzie tej kwoty i aktywowała mi od razu pakiet. Faktura już przyszła i nie ma opłaty aktywacyjnej.

Ciekaw jestem jakie rzeczywiste koszty ponosi operator, że żąda opłaty aktywacyjnej... Typowe naciągane klientów, nie tylko zresztą przez kablówki... 

To najwidoczniej taka forma "nagrody " za to, że abonent chce płacić operatorowi wyższy miesięczny rachunek. :wink: Kiedyś, za czasów analogu taka opłata była pobierana, gdy abonent schodził z pakietu wyższego na niższy, ale nigdy na odwrót.

Swoją drogą mi UPC samo, w ramach podwyżki, podwyższyło pakiet Select do Max oraz internet 150/10 Mbps do 300/20 Mbps za dodatkowe 6 zł miesięcznie do obecnie opłacanego abonamentu (oczywiście bez żadnych kosztów aktywacji). Co więcej, mam czas do września, aby zdecydować czy godzę się na tę podwyżkę, czy nie. W przypadku jej odrzucenia parametry usług oraz abonament wracają do warunków sprzed podwyżki. I powiem szczerze, że jeszcze nie wiem co zrobię. :smile: Z jednej strony dotychczasowy pakiet TV jak i prędkość internetu w zupełności mi wystarczały. Z drugiej strony to tylko 6 zł więcej miesięcznie, a następnym razem może przyjść pisemko o podwyżce, ale już bez bonusów. :wink:

Tak, ale prawdopodobnie za rok i tak UPC za friko będzie podnosić wszystkim internet do prędkości 300/20 Mbps. Tak jak wcześniej podnosili prędkość z 30/3 Mbps do 60/6 Mbps, a kolejnym razem z 60/6 Mbps do 150/10 Mbps. :wink:

Witam!

Dostałem propozycję pakietu eleven za 10 zł umowa na rok i zastanawiam się jak długo może potrwać ta promocja?

Bo jak wiadomo ligi piłkarskie zakończyły już sezon więc nie ma co przepłacać...

wie ktoś coś? :)

To nie ma znaczenia, ponieważ i tak umowa obowiązuje 12 miesięcy. Tak czy inaczej będziesz też płacił te 10 zł w przerwie między rozgrywkami.

Posted (edited)
5 godzin temu, slamer82 napisał:

To nie ma znaczenia, ponieważ i tak umowa obowiązuje 12 miesięcy. Tak czy inaczej będziesz też płacił te 10 zł w przerwie między rozgrywkami.

No to ja wiem, że płaciłbym cały rok dlatego pytałem do kiedy jest ta promocja bo po co teraz płacić te 10 zł więcej za nic?

Ale tego pewnie nie wie nikt...

Edited by endrju

W dniu 25.05.2019 o 19:08, slamer82 napisał:

Są dwa regulaminy tej promocji.Jeden dla Mediaboxów i kart CI+ i drugi dla Horizonów. W obu przypadkach promocja trwa od 23 maja do 30 czerwca 2019r. lub do odwołania.

https://www.upc.pl/pdf/oferta/upc_regulamin_promocji_mega_sport_w_upc_i_2019-1.pdf

https://www.upc.pl/pdf/oferta/upc_regulamin_promocji_mega_sport_w_upc_iv_2018-1.pdf

Dziękuję bardzo o takie coś mi właśnie chodziło :)

Do oferty UPC dołączy najprawdopodobniej Eleven 4K. W Horizon Go jest już widoczne logo stacji z napisem TEST 4K.

Tylko, że o ile wiem UPC nie ma dekodera 4K. Także może dołączyć i 50 kanałów 4K a i tak [beep]a zbita...

Ci co mają CI+ w telewizorze 4K obejrzą, tak samo jak w przypadku Vectry :).

Posted (edited)

Skoro planują 4K to na 100% dekodery z 4K będą. Nie rozumiem takiego myślenia że nie będzie można oglądać 4K. Sam mam tv z 4k i moduł CI+.

Edited by MAVERIC

Do oferty UPC dołączy najprawdopodobniej Eleven 4K. W Horizon Go jest już widoczne logo stacji z napisem TEST 4K.
Małe sprostowanie. Chodzi o kanał Eleven 1 4K, jest to spora różnica. Może przy okazji pojawi się również Eleven 4.

Posted (edited)

w serwisie informacyjnym pisze , że TVR w UPC nadaje w HD , ale nie wiem w której UPC , 😕, bo na ten czas jak pisze to dalej jest w słynnym SD 🙃

Edited by grzegorzcze

Też macie odkodowany kanał Polsat Sport Premium 1 w Hozrion GO?

Przeglądam aplikację i widzę , że kanał jest aktywny.

U mnie to samo Polsat premium 1 na telefonie też dziala

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Upc dało promocje na Polsat Premium 1 od 29 maja do 2 czerwca 2019r. Pozdr 

• Like 1