Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Czy w Horizon Go mogę oglądać te same kanały na łączu internetowym innych operatorów jak na UPC? Bo zdaje się że na początku tej usługi nie można było niektórych kanałów odbierać? Druga sprawa Nsport jest dostępny z dopiskiem "promocja" (tańszy pakiet) coś wiadomo do kiedy ta promocja oraz czy jest  dostępny w Horiuzon GO na łączu Orange?

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
9 minut temu, szunaj napisał:

Czy w Horizon Go mogę oglądać te same kanały na łączu internetowym innych operatorów jak na UPC

Nie

 

9 minut temu, szunaj napisał:

 Nsport.....czy będzie dostępny w Horiuzon GO na łączu Orange?

Używam Horizon GO na łączu Neostrady i NSport śmiga.

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To się pozmienialo z duchem Firmy przyjaznej dla klienta.?

10 lat temu dostałem gotowca w salonie do podpisania, podpis i po sprawie, oczywiście kazali sprzęt odesłać.

Coraz bardziej pod górkę klientowi..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki UPC po pierwszym kwartale:

http://media.upc.pl/58244-upc-polska-kontynuuje-wzrost-bazy-klientow-i-rozwoj-biznesu

 

M.in.:

Stały wzrost prędkości internetu dla klientów UPC, ze średnią prędkością przekraczającą 215 Mb/s, co oznacza przyśpieszenie ze 180 Mb/s na koniec roku 2018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że udało się wcisnąć ludziom więcej telefonii stacjonarnej niż tv dość wymowne... :D.

Ogólnie wzrosty symboliczne, ale ważne, że nadal są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, mixiorek napisał:
Cytat

prędkości internetu opartego na światłowodach

Ja rozumiem wszystko,ale pisanie o HFC jako światłowodzie to trochę tak jakby mierzyć długość przyrodzenia razem z kręgosłupem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą zgodnie z prawdą, że jest to oparte na światlowodach. Orange też miało swoją "Neostradę Fiber" która ze światłowodem miała jeszcze mniej wspólnego ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VDSL ma praktycznie tyle samo wspólnego co HFC ze światłowodami. Ba, nawet ADSL można nazwać, że oparty na światłowodach. Światłowód PON to przede wszystkim pasywność energetyczna i dzięki temu jest praktycznie bezawaryjny.

Mniej marketingu więcej prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mixiorek napisał:

M.in.:

Stały wzrost prędkości internetu dla klientów UPC, ze średnią prędkością przekraczającą 215 Mb/s, co oznacza przyśpieszenie ze 180 Mb/s na koniec roku 2018

 

Na pewno nie jestem jedyną osobą, której UPC zrobił "automatyczny upgrade' z 250 do 500mbps za 8zł więcej miesięcznie. Nic ze swojej strony nie musiałem robić, sami wszystko sprawnie załatwili (jedynie trzeba by się pofatygować jeśli ktoś nie chciałby tej zmiany przyjąć)  :)

 

Ponieważ jestem na bezterminowym to zgodziłem się na tę zmianę gdyż dzięki temu w tym roku nie mogą mi zrobić zwykłej podwyżki za brak długiej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bugmenot napisał:

HFC ma światłowód w nazwie, z samej definicji. W przypadku xDSL trochę trudniej to usprawiedliwić ;).

VDSL NGA też może mieć długość ostatniej mili jak HFC, więc nietrafione to ;)

 

Tak samo G.fast nie jest światłowodem. Nawet ETTH nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna z wymienionych przez CIebie rzeczy nie ma w nazwie "fiber".

HFC ma. Tylko i aż tyle :D. Marketingowo wystarczy.

@aster mnie denerwują te wymuszone upgrady bo ta prędkość jest teoretyczna dla większości userów.

Nawet na własnym skonfigurowanym na mało obleganym kanale routerze wifi maks co wyciągnę przy większej odległości od routera to 150-200 Mbps, a urządzenia UPC bez żadnej zewn. anteny to w ogóle jak ktoś mieszka w bloku do niczego się nie nadają, trzeba inwestować w repeatery, albo inne cuda ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...