Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, KOCUREK1970 napisał:

To po co nierealne marzenia i wspominanie, że to tylko formalność.

Normalna dyskusja o niedopracowanej ofercie i porównanie ich do innych. Tylko niepotrzebnie wjeżdzasz ze swoimi "mądrościami" jak poprzednio w tematach o 4K ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KOCUREK1970 parę miesięcy temu twierdziłeś, że wprowadzenie 4K w kablu wymaga niesamowitych inwestycji i jest nierealne przed 2020 rokiem, a w miedzy czasie Vectra wprowadziła trzy kanały 4K de facto za darmo dla abonentów, Inea zrobiła swoją ofertę 4K itd.

 

Dziś z kolei przychodzisz z równie stanowczą opinią, że ktoś każe operatorom płacić jakieś niebotyczne pieniądze za kanały FTA.. Wyjaśniałoby to może dlaczego Multimedia słabo przedzie... bo mają w pakietach RTL czy PRO7 :D. Ale fakty są takie, że byle lokalna kablówka typu podwarszawski Telkab, który nawet nie ma AXN, HBO nie mówiąc już o PSP, ma lepszą od UPC ofertę kanałów zagranicznych (w tym przypadku VOX, Super RTL, n-tv, TV5, Pierwyj Kanal, Sky News, CCTV itp). I ewentualna dyskusja o kosztach jest tutaj tak samo uprawniona jak ta o "kosztach" dodania przez np. CP do swojej listy kanału typu TBN Polska.

 

Tak więc jeśli ktoś tutaj generuje jakieś absurdy to wyłącznie Ty, ale nie widzę w tym nic bezcennego, jest to dość żenujące ;).

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot

A gdzie ja w kontekście 4K wspominałem o Vectra albo MM.

Porównywanie lokalnych kablówek z wielkimi jest niepoważne, bo to inna liga a więc i inne opłaty, licencje i prawa do retransmisji.

Gdzie ja wspominam o niebotycznych pieniądzach, jakie musiałby płacić operator retransmitując owe programy.

 

Nie wiem czy jest sens dalej z Tobą o czymkolwiek dyskutować - merytoryczności u Ciebie żadnej a brać udziału w sprzeczce nie mam zamiaru.

 

EOT

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no jeśli w temacie "Telewizje Kablowe, a 4K" nie wspominałeś o telewizjach kablowych, a sugerowanie nieopłacalności dołączania kanałów FTA nie oznaczało, że one są drogie to przepraszam, rzeczywiście EOT :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bugmenot napisał:

A no jeśli w temacie "Telewizje Kablowe, a 4K" nie wspominałeś o telewizjach kablowych.

Użyłem określenia kablówki, tv kablowa bez podawania konkretnych nazw a tym bardziej bez wskazania na Vectra czy MM - a to próbujesz mi tu teraz wmówić.

 

26 minut temu, bugmenot napisał:

sugerowanie nieopłacalności dołączania kanałów FTA nie oznaczało, że one są drogie to przepraszam

Ale masz świadomość, że to Twoje subiektywne stwierdzenia a nie moje słowa.

 

Konfabulujesz, dorabiasz niestworzone tezy i próbujesz udowodnić, że to moje słowa.

A napisałem tylko tyle:

"Dla kogo te kanały są FTA, dla komercyjnego operatora jakim jest UPC?

Na każdy taki kanał musi być umowa z nadawcą i UPC musiałoby za każdy taki kanał płacić by je móc retransmitować."

Reszta to Twoje wymysły.

 

Edytowane przez KOCUREK1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ja rzekomo konfabuluje, to jak nazwać Twoje stwierdzenie, że pisząc o kablówkach i 4K wcale nie miałeś na myśli tych największych w kraju nie wiem ;).
Ale naprawdę, EOT z mojej strony tym razem i będę się tego w przeciwieństwie do Ciebie trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienie związane z wejściem 4K może być w związane z ewentualnymi planami sprzedaży filii UPC w Polsce i jest to zamierzony efekt?

Trudno uwierzyć w przeciągające się negocjacje z nadawcami, czy też brak funduszy.

Polsat zainwestował w Super HD, konkurencja już wproadziła 4K i efekt zaskoczenia już biznesowo raczej nie zadziała...?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

@lukimann, UPC Polska nie jest na sprzedaż

 

 

 A kto ci takich głupot nagadał?

Jak Amerykanie dostaną dobrą ofertę, to sprzedadzą bez mrugnięcia oka.

Chyba nie myślisz, że po wycofaniu się z wielu krajów Europy, będą specjalnie siedzieć w Polsce za wszelką cenę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...