Jump to content

Recommended Posts

Może czas pomyśleć o pakiecie dodatkowym tzw. WORLD i zaoferować miedzynarodowe kanaly. 

Widocznie nie ma na to popytu, gdyby był, to taki pakiet już by powstał.

• Like 1

Za czasów analogu w niektórych regionach UPC był świadczony tzw. pakiet angielski. Programy były kodowane i możliwe do odbioru na dekoderach General Instrument, które wówczas służyły abonentom pakietów Canal+ i HBO.

Tak, w Warszawie było tam ESPN, MGM, Adventure 1, Fox Kids, TCM i Cartoon Network. Kosztowało to dyszkę.

10 godzin temu, bugmenot napisał:

Ale kto tu pisze,  że się ociąga. Po prostu najwidoczniej nie chcą mieć tych kanałów u siebie i tyle.

To po co nierealne marzenia i wspominanie, że to tylko formalność.

9 godzin temu, wizjaplus napisał:

Może czas pomyśleć o pakiecie dodatkowym tzw. WORLD i zaoferować miedzynarodowe kanaly. 

Jedynie można sobie o takim pakiecie pomarzyć. Jeżeli nawet pakietu eXtra nie rozwijają a na nowości nie ma co liczyć.

Z tym brakiem AMC w ofercie to idą na rekord jeśli to kiedykolwiek dołączą ?Chyba nie ma już "poważnej" kablówki bez tego kanału w ofercie.

Nie wiem czy Vectra jest poważną kablówką, ale w niej też nie ma, podobnie w Netii.

Prędzej go Vectra da do oferty :P Ogółem w ciągu 2 lat w Vectrze się dużo zmieniło.

• Upvote 1

Zamieniamy się? :) W Vectrze nie ma choćby kanałów PSP czy Polsat Sport News.

6 godzin temu, KOCUREK1970 napisał:

To po co nierealne marzenia i wspominanie, że to tylko formalność.

Normalna dyskusja o niedopracowanej ofercie i porównanie ich do innych. Tylko niepotrzebnie wjeżdzasz ze swoimi "mądrościami" jak poprzednio w tematach o 4K ;).

• Like 1
  • Upvote 2

@bugmenot

Dyskutować o czymś czego nie ma, czego nie będzie, snuć nierealne plany a na koniec zarzucać adwersarzowi, że się myli, choć wskazuję absurdalność Twoich koncepcji - bezcenne :D

Posted (edited)

@KOCUREK1970 parę miesięcy temu twierdziłeś, że wprowadzenie 4K w kablu wymaga niesamowitych inwestycji i jest nierealne przed 2020 rokiem, a w miedzy czasie Vectra wprowadziła trzy kanały 4K de facto za darmo dla abonentów, Inea zrobiła swoją ofertę 4K itd.

Dziś z kolei przychodzisz z równie stanowczą opinią, że ktoś każe operatorom płacić jakieś niebotyczne pieniądze za kanały FTA.. Wyjaśniałoby to może dlaczego Multimedia słabo przedzie... bo mają w pakietach RTL czy PRO7 :D. Ale fakty są takie, że byle lokalna kablówka typu podwarszawski Telkab, który nawet nie ma AXN, HBO nie mówiąc już o PSP, ma lepszą od UPC ofertę kanałów zagranicznych (w tym przypadku VOX, Super RTL, n-tv, TV5, Pierwyj Kanal, Sky News, CCTV itp). I ewentualna dyskusja o kosztach jest tutaj tak samo uprawniona jak ta o "kosztach" dodania przez np. CP do swojej listy kanału typu TBN Polska.

Tak więc jeśli ktoś tutaj generuje jakieś absurdy to wyłącznie Ty, ale nie widzę w tym nic bezcennego, jest to dość żenujące ;).

Edited by bugmenot
  • Haha 1
  • Upvote 2

@bugmenot

A gdzie ja w kontekście 4K wspominałem o Vectra albo MM.

Porównywanie lokalnych kablówek z wielkimi jest niepoważne, bo to inna liga a więc i inne opłaty, licencje i prawa do retransmisji.

Gdzie ja wspominam o niebotycznych pieniądzach, jakie musiałby płacić operator retransmitując owe programy.

Nie wiem czy jest sens dalej z Tobą o czymkolwiek dyskutować - merytoryczności u Ciebie żadnej a brać udziału w sprzeczce nie mam zamiaru.

EOT

• Confused 3

A no jeśli w temacie "Telewizje Kablowe, a 4K" nie wspominałeś o telewizjach kablowych, a sugerowanie nieopłacalności dołączania kanałów FTA nie oznaczało, że one są drogie to przepraszam, rzeczywiście EOT :).

• Like 1
  • Sad 1
  • Upvote 2

Posted (edited)
26 minut temu, bugmenot napisał:

A no jeśli w temacie "Telewizje Kablowe, a 4K" nie wspominałeś o telewizjach kablowych.

Użyłem określenia kablówki, tv kablowa bez podawania konkretnych nazw a tym bardziej bez wskazania na Vectra czy MM - a to próbujesz mi tu teraz wmówić.

26 minut temu, bugmenot napisał:

sugerowanie nieopłacalności dołączania kanałów FTA nie oznaczało, że one są drogie to przepraszam

Ale masz świadomość, że to Twoje subiektywne stwierdzenia a nie moje słowa.

Konfabulujesz, dorabiasz niestworzone tezy i próbujesz udowodnić, że to moje słowa.

A napisałem tylko tyle:

"Dla kogo te kanały są FTA, dla komercyjnego operatora jakim jest UPC?

Na każdy taki kanał musi być umowa z nadawcą i UPC musiałoby za każdy taki kanał płacić by je móc retransmitować."

Reszta to Twoje wymysły.

Edited by KOCUREK1970
  • Confused 1

To, że zrobileś EOT a dalej piszesz to z pewnością też mój wymysł... ;)

• Confused 1
  • Upvote 2

Skoro ja rzekomo konfabuluje, to jak nazwać Twoje stwierdzenie, że pisząc o kablówkach i 4K wcale nie miałeś na myśli tych największych w kraju nie wiem ;).
Ale naprawdę, EOT z mojej strony tym razem i będę się tego w przeciwieństwie do Ciebie trzymał.

• Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Posted (edited)

Opóźnienie związane z wejściem 4K może być w związane z ewentualnymi planami sprzedaży filii UPC w Polsce i jest to zamierzony efekt?

Trudno uwierzyć w przeciągające się negocjacje z nadawcami, czy też brak funduszy.

Polsat zainwestował w Super HD, konkurencja już wproadziła 4K i efekt zaskoczenia już biznesowo raczej nie zadziała...🤔

Edited by lukimann
  • Upvote 1

Lukimann dla mnie to też jest bardzo dziwne. Prawie połowa roku, a o 4K zupełna cisza. Nie wspomnę już o nowym dekoderze. 

• Upvote 1

@lukimann, UPC Polska nie jest na sprzedaż

@fivel123, gdzie Ty masz połowę roku? 😂

Godzinę temu, Pawop napisał:

@lukimann, UPC Polska nie jest na sprzedaż

A kto ci takich głupot nagadał?

Jak Amerykanie dostaną dobrą ofertę, to sprzedadzą bez mrugnięcia oka.

Chyba nie myślisz, że po wycofaniu się z wielu krajów Europy, będą specjalnie siedzieć w Polsce za wszelką cenę ;)

Jakby chcieli sprzedać, to dawno by to zrobili, bo okazje były.

Jak Ci ktoś zaproponuje dobrą cene za nerkę, to pewnie też sprzedaż. Głupie gdybanie.

• Confused 1