Jump to content

Recommended Posts

Takie są ceny niestety. Znajomemu co miał domek obok podłączonego osiedla (niecałe 30m) zaśpiewali 5000zł.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odpaliłem Horizon Go  zauważyłem ,że na niektórych kanałach jest możliwość przełączenia ścieżki dźwiękowej na angielską.

Zastanawiam się nad przejściem z MM do UPC. Ile się płaci za pakiet Max, Polsat premium i net 150-200?

Zamiast iść na łatwiznę, warto samemu poszukać informacji. Zwłaszcza, że są ogólnodostępne.

Zaraz przyleci taki jeden kolega i Was postrofuje,  że jesteście niemili :D.

• Haha 1

4 godziny temu, mars27 napisał:

Zastanawiam się nad przejściem z MM do UPC. Ile się płaci za pakiet Max, Polsat premium i net 150-200?

Max+PSP+150MB/s

Łącznie 89,99 

14 godzin temu, matik napisał:

Zamiast iść na łatwiznę, warto samemu poszukać informacji. Zwłaszcza, że są ogólnodostępne.

To po co to forum jak wszytko jest w internecie ?

Dzieki Szczepaniu. 

• Upvote 1

Można się zapytać, ale nie o to co samemu można znaleźć w 5 sekund na głównej stronie operatora. Raz, że szybciej, a dwa, że ktoś inny sprawdził to za Ciebie, bo miałeś to gdzieś.

• Upvote 2

Czyli ty  płacisz  tyle ile jest na stronie operatora. W multimedii i vectra ludzie negocjują i mają lepsze oferty niż z katalogu.  Pewnie kwestia wiedzy i komunikacji u nich jest większa. 

Po pierwsze, to co napisał Ci kolega jest ze strony, po drugie, Ty jako nowy nie negocjujesz, a po trzecie ceny dla nowych teraz są nawet atrakcyjniejsze niż w utrzymaniówkach.

Witam,

Nie wiem czy tu jest miejsce na moje pytanie, ale w razie potrzeby prosze o przeniesienie :

Czy pilot od Horizona można sparować z MiBox S?

próbowałem zgodnie z instrukcją ale nie zadziałało - użyłem kodu 9999.

TOmek

W dniu 18.03.2019 o 21:25, Pawop napisał:

Po pierwsze, to co napisał Ci kolega jest ze strony, po drugie, Ty jako nowy nie negocjujesz, a po trzecie ceny dla nowych teraz są nawet atrakcyjniejsze niż w utrzymaniówkach.

Czyli nie warto się  przenosić jak później będzie tylko drożej. Nie można  było tak odrazu. 

Oczywiście, że warto. Z każdą następną umową jest troszke taniej. Poza tym jakość kosztuje, a UPC to inna liga niż MM

Pawop przedłużałem umowę w UPC i niestety dostałem gorsze warunki niż miałem. Podpisałem nową umowę i tyle w temacie. Denerwuje mnie polityka, że nie szanuje się stałych abonentów, lecz tylko nowych. 

Przedłużałem kilkanaście razy sobie i znajomym. Nie zdarzyło się żeby chcieli drożej za to samo, a czasami nawet za więcej usług.

9 godzin temu, Pawop napisał:

Oczywiście, że warto. Z każdą następną umową jest troszke taniej. Poza tym jakość kosztuje, a UPC to inna liga niż MM

Inna liga czyli C+ czy eleven ma UPC lepsze ? Czy internet 150 GB jest szybszy ...

Jakość przekazu i ilość kanałów w HD, tym wygrywa UPC. Poza tym MM ma jak dla mnie nieakceptowalne braki w ofercie jak BBC, Foxy czy Nat Geo.

3 godziny temu, Pawop napisał:

Przedłużałem kilkanaście razy sobie i znajomym. Nie zdarzyło się żeby chcieli drożej za to samo, a czasami nawet za więcej usług.

Na początku nie, ale po paru miesiącach np. wchodzi odgórny upgrade prędkości netu (w dodatku na wiekszości ich kiepskich routerów wifi nieodczuwalny) i już rachunek większy ;)...

Oczywiście można z tego zrezygnować, ale przy przedłużaniu umowy już i tak będzie trzeba zapłacić za jakieś kosmiczne prędkości choć realnie np. komuś wystarcza 30 czy 50 Mbps.

Jak ktoś miał neta 30 czy 60, to może tak być. Ja mam od dłuższego czasu 250 Mb/s i za net mam wyszczególnione ok 20 PLN

Witam, mam taki problem. Posiadam tuner HORIZON PVR, od poniedziałku wystąpił problem na telewizorze LG pojawia się grafika z tunera do menu umie wejść ale brak obrazu czarny ekran TV. Próbowałem resetu tunera wszystkie sposoby i nic. Telefon do UPC, technik umówiony na następny dzień. Technik stwierdził tuner do wymiany, i go wymienił na nowy. I tu pojawił się ten sam problem z nowy tunerem. Brak obrazu grafika jest z tunera. Wymiana kabli HDMI na nowe też niepomogla. Serwista stwierdził że telewizor się popsuł, i przyniósł z auta swój telewizor. I wtedy wszystko działo z jego TV nowym tunerem. Niewiem czy na tuner nieprzyszla nowa aktualizacja opragrowania która nie widzi zapezpieczenia HDCP. A na dodatek Serwisat stwierdził że ma popsuty telewizor i za wizytę mam zapłacić 50 zł. Dodam że aplikacjach gry działają, YouTube brak obrazu. Nagrań które były nagrane wcześniej też nie wyświetla obrazu. Dźwięk działa tylko przez wyjście analogowe czy przy radiu i tv. Przez HDMI nie działa dzwiek. Tv LCD ma około 10 lat. Może ktoś podpowie mi co mam zrobić. Z góry będę wdzięczny. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Jedyna zmiana jaką UPC wprowadziło dzisiaj to pojawienie się kanału Da Vinci obok kanałów dokumentalnych i podniesienie go do jakości HD.

I takie właśnie zmiany  są mile widziane, zwłaszcza ,że to wartościowy kanał.

Już chyba niewiele kanałów zostało jeszcze nie podniesionych do HD.